Kącik Małolata...:D

muszę zacząć się uczyć  😵


Ja też... mam w poniedziałek sprawdzian na dzień dobry z geografii i nic jeszcze nie ruszyłam :/ jedynym przedmiotem, który ruszyłam była matma, co za zaskoczenie  🙄

agniecha930 żółwik  :emota200609316: ja też w tym roku 18, a moje konisko 6 (6*3=> 18  😁 )
muszę zacząć się uczyć  😵


Ooo...ja też, zwłaszcza, że od razu w poniedziałek mam sprawdzian z polskiego.  😵
I jeszcze w tym pierwszym tygodniu 2 inne sprawdziany.
Ale mnie tu dawno nie było!
Moi drodzy, wszystkim życzę dobrego nowego roku i żeby był lepszy od poprzedniego 😉  :kwiatek:.
Arroch, ruszyłaś matematykę? 😲 nie wierzę! Przecież tak tego nie lubisz... 😉


Jak ja się cieszę, że wszyscy nauczyciele postanowili, że nie będą nam nic zadawać na święta 😜 Chyba pouczę się trochę angielskiego, o tak o, żeby potem przed sprawdzianem nie robić 😉
fin nienawidzę matmy, mam jej dość, robi mi się niedobrze jak otwieram zbiór i nie mogę się patrzeć na Sorkę Ka, bo ona nie umie uczyć i odrzuca mnie na kilometr od tej wrednej, znęcającej się nad uczniami kobiety...  😁
Hej! Jestem nowa więc się od razu przedstawię<- Basia, 13 lat z Olsztyna. Witam wszystkich 🏇
Olsztyn ma mocną ekipę w tym wątku 😉

Arroch, sama sobie robisz krzywdę siedząc nad tą obrzydliwą matmą (bleeeah), i to na dodatek w Nowy Rok 🤬
Witamy Basiu 🙂

fin wiem, to na pewno niekorzystnie odbije się na mojej psychice, tak samo jak fakt, że Sorka, o zgrozo, odpisuje na SMSy z życzeniami  😵
ja w styczniu urodzin nie mam, ma za to mój koń (23.01) i mamy rocznicę (19.01)  😀
Arroch, i co ciekawego napisała?
Dotarła już, tak w ogóle, Twoja koszulka?
fin odpisała, że dziękuje bardzo i życzy mi dużo ciepła, radości i miłości  😁 trochę byłam w szoku, bo myślałam, że mnie zignoruje, a tu po 15 min od wysłania, odpowiedź  😲
Koszulka dotarła :] jest fajniejsza niż myślałam 😀 teraz tylko muszę poczekać do środy (2 matmy i brak polskiego z wych.  😜 ) żeby pójść w niej do szkoły ;D
Ciekawe jaka będzie reakcja 😀 liczę na drobną relację 😉

Czy my, rocznik '93, po urodzinach nie będziemy już pisać w tym wątku? Przeniesiemy się na maturalno-studniówkowe? 🙄
nie liczy się wiek, liczy się stan ducha!  🤣
fin też jestem ciekawa reakcji, tylko mam nadzieję, że mnie nie znienawidzi  😁 Bo Soreczka jest super, ale jak kogoś nie lubi to jest jeszcze fajniej  😂

Też się nad tym zastanawiałam, ciężko będzie się rozstać z tym wątkiem  🙁
Niewątpliwie będzie bardzo zaskoczona 😎 tylko nie rzucaj w nią piórem 😉

Idę odsypiać Sylwestra, dobranoc, Małolaty! 😀
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg833515#msg833515 date=1293915885]
ja w styczniu urodzin nie mam, ma za to mój koń (23.01) i mamy rocznicę (19.01)  😀
[/quote]

a moja 19.01 kończy 5 lat  😅
Niestety nie udało mi się napisać przed sylwestrem, więc piszę teraz

Wszystkiego najlepszego w 2011 Małolaty!
Żeby ten rok był o wiele lepszy od tego poprzedniego. Żadnych zmartwień, zdania ze wszystkich przedmiotów, jak najmniej nauki i najwięcej koni  🏇 Żeby wam się wszystko poukładało i szczęścia aż po uszy!


Ja miałam megazarąbistą imprezę. Dawno się tak nie wybawiłam. Poznałam dużo ludzi, a niektórych z klasy tak, jak pewnie nigdy by mi się w szkole nie udało. Mam dobry humor mimo, że żołądek trochę mi się buntował i wstałam godzinę temu 😁 Ale już jest ok.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
01 stycznia 2011 21:31
niemiłek, no ba. 😁 Jak mi tylko do butów śnieg nie wpada to jest dobrze. Mam nawet zdjęcia jak na grubym siedzę w krótkim rękawku, coś około -8 może -9 było. 😁
to widzę, że jesteś taki "kozak" jak ja  😁

EDIT: sto lat mils  😅
już 00😲7  😎
mils   ig: milen.ju
01 stycznia 2011 23:05
Yeah! Basia i Nut do nas zawitały! 😀 A wy nie wiecie jacy to są super ludzie ze stajni Basi. 😀
Ja w żadnym wypadku uczyć się nie będę! Nie dzisiaj. 😎 I niech mi tylko ktoś spróbuje zepsuć dzisiejszy dzień... Roman został ostrzeżony, że marchewek nie dostanie. 😁
niemiłek ojej...! Dziękuję! :kwiatek: Bardzo to miło z twojej strony. 😁
To skoro jestem nowa to się przedstawię - Hania, 15 lat  z Częstochowy.  :emota200609316:
Sto lat również ode mnie ! 😀
mils   ig: milen.ju
01 stycznia 2011 23:16
daliasta dzięki. :kwiatek:
mils no właśnie  - wszyyystkiego naj naj naj !!  😀
mils   ig: milen.ju
02 stycznia 2011 10:52
daram dzięki. 🙂 Przeniosłaś już Damę czy ja się po prostu nie doczytałam? 👀
najlepszeegoo  😅
100 lat mils !  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 stycznia 2011 12:29
mils, właśnie mils wszystkiego najlepszego wymarzonego konia i spełnienia najskrytszych marzeń 🏇
mils, wszystkiego najlepszego!



Wstałam 20 minut temu 😂
Kawecan   Jeździec bez konia...
02 stycznia 2011 12:53
Mils 100 lat i duużo szczęścia!  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się