... ślub :) ...

JARA,  coś w tym jest. 😉 Jesteś kolejną osobą która mi to mówi, chociaz ja za ta Panią nie przepadam.
cieciorka,  :kwiatek: kościół św. Mikołaja w Słopanowie koło Obrzycka. Ślub to nic ale jak tam jest na pasterce  😍
akzzi to witaj w klubie 😉 U nas na 5 dni przed okazało sie ze mozemy nie miec zespołu a na 12 godz przed nasza sopranistka która miała śpiewać w kościele zadzwoniła , że nie dojedzie, itd Trochę tego było. Ale na szczęście masz to już za sobą i nie może być idealnie, bierz to za dobra wróżbę! 🙂 Czekam na foty 😀
nerechta, Dzionka ja po prostu w pewnym momencie zaczęłam się z tego wszystkiego śmiać i stwierdziłam, że albo ktoś chce bym została jednak panną, albo że później już będzie jak w bajce. I ta druga wersja się sprawdza 🙂

Co do fryzjera na próbnej...z nim się nie dało dyskutować, bo On w sumie nic nie mówił  😁 Fryzura niby fajna, taki bardzo duży bałagan na głowie miałam i na czyjś ślub bym się na taki fryz zdecydowała, ale nie na swój własny. A zrezygnowałam ostatecznie kiedy po godzinie od uczesania z fryzury nie zostało nic... Mało tego na majo pytanie: "a gdzie wepniemy welon?" Pan odpowiedział: "się zobaczy" (a tam nie było gdzie wpiąć welonu!

Z kwiatami po prostu Pani wyczuła moment niedogadania. Myślała, że za kwiaty płaci świadek, który nie zna kosztów jakie zostały ustalone (a to my płaciliśmy za kwiaty tylko przez osobę "trzecią"😉. Gdyby któreś z Nas przy tym było to na pewno byśmy się o to kłócili. A jak pojechaliśmy tam po weselu to już była "musztarda po obiedzie". Niemniej jednaj strasznie mnie gnębi do tej pory to 200zł wywalone na nie wiem co..



edit: czy któraś z Was się orientuje po jakim czasie od odbioru można jeszcze reklamować obrączki? Bo mnie właśnie olśniło, że one nie są wykonane zgodnie z zamówieniem  😲 (zamiast obwódek ze złotego złota mają z białego złota i teraz już wiem czemu one mi się nie podobały tak jak podczas wyboru  😵 ) No i zgłosiłabym chociaż przy okazji fakt, że te moje brylanciki są brzydko wkute, tzn tylko jeden- bo jest krzywo i głębiej osadzony. Ale głupio mi tak robić aferę po ponad 2 tyg. (dopiero teraz zjechaliśmy do miasta gdzie były zamawiane obrączki) i nie wiem co robić... 🤔
Jak dla mnie to możesz śmiało iść. Gdzie kupowałas obrączki? W jakiejś sieci?
tylko jak teraz udowodnić, że miało być żółte, a jest białe? Na ich stronce jest z obwódką z zółtym złotem, ale my nie kupowaliśmy przez neta tylko w salonie... Na bank będą się tłumaczyć, że widział mąż co bierze podczas odbioru...
Ja to zawsze muszę się czegoś doszukać... 😵
hmm a w protokole zamówienia nie będzie zaznaczone?
aaa widzisz..o tym nie pomyślałam. Gdzieś tą karteczkę wsadziłam...muszę koniecznie ją znaleźć! Czy u Ciebie też protokół zamówienia był pisany na takiej zwykłej kartce z notesu, jedynie z pieczątką?
ash   Sukces jest koloru blond....
12 września 2012 10:49
akzzi idź i reklamuj. Moja była zmieniana, bo nie podobało mi się jak kilka brylancików jest osadzonych w złocie. Były krzywe. Jubiler mi zmienił, mimo że musiał prawie od zera robić.
No właśnie u mnie są osadzone na różnej głębokości i mają nierówne odstępy (a patrząc na obrączkę od środka widać to bardzo wyraźnie). Teraz się już do tego przyzwyczaiłam, ale na początku nie mogłam na to patrzeć. I od początku mi coś w nich nie pasowało- a to te kolorki.
akzzi, nie , u nas był druczek wielkości kartki A4. Wszystko dokładnie opisane, rozmiary , czcionka, rodzaje złota , diamentów itd Pół strony na rubryczki dla mojej obrączki i drugie pół dla jego ale... i tak moja ma feler bo białe złoto tak jakby wlewa mi się w zółte. Też chciałam reklamować ale jakoś sie do niej przyzwyczaiłam, za bardzo tego nie widać (oczywiście ja widzę) więc odpuściłam.
Daj znać czy udało Ci sie cos zdziałać 🙂 Jestem ciekawa.
armaquesse po prostu rewelacyjne zdjęcia Babo! 🙂
armaquesse teraz musi być 'popanieński' ze zdjęciami, opowieściami i popcornem 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2012 09:45
przepraszam bardzo jeśli nie ten wątek... koleżanka niedługo wychodzi za mąż w warszawie. czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego kamerzystę za rozsądne pieniądze? z góry wielkie dzięki  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
18 września 2012 10:14
My nie mieliśmy kamerzysty wiec nie pomogę 🙁
zostało nam 11 dni.... za 8dni odbieram sukienkę, obrączki są, kwiaty ustalone, Młody nie ma butów  😂 dziś idziemy na salę robić ostatnie (chyba) ustalenia.... najchętniej bym już nei chodziła do pracy bo mnie tu tylko denerwują 🙂 a ja i tak w stresie  🤦
przepraszam bardzo jeśli nie ten wątek... koleżanka niedługo wychodzi za mąż w warszawie. czy mogłybyście polecić jakiegoś dobrego kamerzystę za rozsądne pieniądze? z góry wielkie dzięki  :kwiatek:

sei, a możesz mi napisać na pw kiedy ten ślub i jaki film chcieliby młodzi?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 10:58
Dzionka i jak? Wybraliście miejsce na wesele? No i czy data już ustalona?

Jak Wam się podobała suknia Aleksandry Kwaśniewskiej?
Mi bardziej podobała się mama panny młodej niż sama młoda ❗
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2012 11:06
Suknie miała koszmarną, nie wiem co w niej jest wartego 20,000zł?
Matka wyglądała jak matka, szału nie było. Za to pan młody mial elegancki garniak 😉
mnie się jej suknia też nie podobała...

my już w sobotę ślubujemy... zacząła sie albo cholerny stres albo załapałam jakiegoś przesympatycznego wirusa i rozkłada mnei od strony brzucha 😉
tak czy siak chyba czas na urlop w pracy ...
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

24 września 2012 11:57
Wiecie co? Czas leci niesamowicie szybko. Rok temu o tej porze już miałam fryzurę zrobioną, siedziałam jeszcze u makijażystki i zastanawiałam się czy ze wszystkim zdążymy.
Ooo... faktycznie. Po Waszych komentarzach poszukałam zdjęć i... Ola ubrana tragicznie :/
Za co tyle kasy to nie wiem, na zdjęciach widać, że już wygnieciona 😉 I samochód jakiś taki... pogrzebowy - ciemny z białymi kaliami 😁
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 12:49
Teli, gratki z okazji rocznicy :kwiatek:
akzzi krzywo osadzone brylanciki zareklamuj na pewno, bo mogą wypaść.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

25 września 2012 12:59
ash, bardzo dziękuję.
Tak sobie wymyśliliśmy, że w rocznicę pojedziemy do księdza, który udzielał nam ślubu. To taki zaprzyjaźniony ksiądz, uczył nas w liceum religii i zastanawiając sie gdzie będziemy brać ślub, stwierdzilismy, że uderzymy do niego.
Był ogromnie zaskoczony, jak nas zobaczył, ale cieszył się niesamowicie, że wpadliśmy. Wieczór spędziliśmy naprawdę przyjemnie.
Ja chyba nie umiem szukać, a już na pewno nie wiem gdzie szukać kapeli na wesele.
Wszystko dla mnie brzmi tak samo - wiejsko  😵 Jak to możliwe, że takie kapele zgarniają tyle hajsu i jeszcze są zarezerwowani na dwa lata wstecz?!
Możecie mi pomóc i odesłać do fragmentów w wątku o kapelach weselnych? Ostrzegam - mam ciężkie uczulenie i dostaję padaczki jak widzę i słyszę keyboard 🙂
no to może DJ?
kajpo, jak chcesz muzykę na żywo, to chyba Salto Picollo mówiła kiedyś, że warto popytać też w szkołach muzycznych/Akademii Muzycznej.
Dj to ostateczność. Z obserwacji wynika że bez porównania lepiej ludzie się bawią przy kapeli, nawet tej wiejskiej.

I z jednej strony wesele jest dla gości, a z drugiej powinno być choć trochę zgodne z wizją młodych... Walczę tu o kompromis w tym dobrym tego słowa znaczeniu.
Dworcika a wiesz jak to się sprawdza w praktyce? Pełna akustyka - ja jestem za 😀 Tylko że studenci nieobyci, niedoświadczeni.. i jak tu wodzireja dobrego dorwać? 🙂
kajpo zajrzyj tutaj http://www.planujemywesele.pl/
ja zaluje ze sie zle nastawilam i zostawilam szukanie zespolu bardzo szybko. Jak juz bylo 5 mcy przed znalazlam ta strone i sie baaaaardzo zdziwilam jak fajne zespoly mozna miec. Znalazlam swietny ale oczywiscie juz zaklepany.
Dziewczyny z Wrocławia i okolic czy możecie polecić mi jakąś makijażystkę?
kajpo, nie powiem nic więcej, bo to tyle, co wyczytałam kiedyś na RV. Napisz do Salto, Ona coś o tym wspominała, może doradzi? Z tego, co pisała, to sama też grała na ślubie (nie wiem czy na weselu też, ale studenci i na takie rzeczy się piszą). Myślę, że jak dobrze poszukasz to można znaleźć perełkę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się