Wrocławianie :))

oj to bedzie czego słuchac  😁
👍
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
02 lipca 2009 23:04
[quote author=mery link=topic=3418.msg288419#msg288419 date=1246485878]
NIE !! era jest od 24 lipca, a ja wciaz szukam noclegu !!! czy ktos mi moze pomoc :kwiatek: ??

Jeśli nocleg ma być w centrum, to voltowa efka nocowała w hotelu w samym centrum za fajne pieniądze. Skontaktuj się z nią, może Ci podrzuci nazwę, bo ja zapomniałam :P
[/quote]

aż weszłam tu do Was, bo się PW sypią 😉

hotel Savoy - klimacik niezły hehe, można sobie przypomnieć Polskę Ludowa, ale samo centrum, blisko stacja PKP i starówka 🙂 www.savoy.wroc.pl moja firma czasem korzysta na zasadzie noclegowni 🙂

Za to .. omijajcie szerrroookim łukiem hotel Polonia... weszłam tam z kumpelą na delegacji na całe trzy minuty, porobiłyśmy zdjecia jak pokój wygląda i uciekłyśmy.. 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 lipca 2009 12:33
Ja o 19 na pewno nie dam rady byc bo mam imieniny Tatusia mysle ze bedziemy z mezem i dewizka po 20
Ja postaram się dotrzeć tak przed 20  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 lipca 2009 09:30
Mam nadzieje ze od was trafie bo nawet nie mam nr do nikogo🙁 Miałam do Ami i Epki ale poszły z dymem razem ze starym telefonem🙁
żyjecie?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lipca 2009 22:50
tak 😉 ale obrażamy sie bardzo bo mało nas!!!
Tylko Ami, Jun, Dewizka i ja z voltowiczów + moj maż i dewizki boy.... potem wpadła jeszcze kolezanka, dostaniecie wszyscy 🤬
mimo wszystko było milutko w Huggisie okazało sie mocno za duszno zwłaszcza dla Matki polki 😜 wiec skończyliśmy w Callogródku 😅
Pozdro i całusy dla tych co przybyli :kwiatek: i rózgi na dupeczki dla tych co sie wyłamali 🤬 🤬

P.S Usprawiedliwiam tylko Vill bo to kolejna matka polka i poprostu rozumiem jej zle samopoczucie 😁
Mimo wszystko było bardzo miło  😎
Zgadzam się  😀 szkoda tylko,że Matka polka i Dewizka uciekły tak szybko.

A z niektórych opowieści płakałam ze śmiechu 😉,ale nie będę ich przytaczać niech żałują Ci co ich nie było  😀
Ja żałuje bardzo ale niestety mam przyjemność poznawać jakim wspaniałym okresem jest ciąża 😤

Mam nadzieje że do rychłego 😀
tak,tak przyznaj się ,że Cie mąż nie puścił a nie na ciąże zganiasz  😉
echhh szkoda ze nie mogłam być.

a potem vill będzie zwalać na dzieciaka :P trzeba bedzie nianie znlaeźć  🏇
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 16:26
Ja tylko proszę następne spotkanie voltowe przed moim wylęgiem 🏇
Zeby jeszcze była 2in 1 bo z maleństwem moze byc juz ciężej znalezc czas i miejsce
[quote author=ami_071 link=topic=3418.msg291259#msg291259 date=1246879160]
A z niektórych opowieści płakałam ze śmiechu 😉,ale nie będę ich przytaczać
[/quote]

Oj nie, nie przytaczaj  😁 😁

Zairka- no problem  😀 To kiedy kolejne spotkanko  👍 😁?
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
06 lipca 2009 20:13
oo.. to moze i ja sie dolacze na nastepnym... Chyba sie kwalifikuje, hę? Skoro Wrocław.... 😡 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 20:36
Taggi koniecznie i katija tez bo ma niedaleko:P
Ja sie upieram tez za starym odbrym woltowym składem:
Epka, Repka, Ruda-H, Blue angel, Escada, Dosia, Amazonka, Hexa, Fara, Rtk no i koniecznie druga matka polka Vill 😅 i reszta ktora mi teraz do głowy nie przyszła( z gory przepraszam)
Pisac kiedy komu pasuje bo juz tak w bambuko sie zrobic nie damy 🤬 💃
Zairka teraz my ich wystawimy  😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
06 lipca 2009 20:40
ja w sumie moge zawsze, tylko musze wiedziec wczesniej, zeby wolne w robocie sobie zalatwic. ze mna to nigdy nie ma problemu 😉
Przepraszam,że się tak bezczelnie wcinam, ale mam fajowe ogłoszenie i przy okazji dopisuję się do grupy Wrocławian
a mianowicie:

Uprzejmie informuję, że w środę 08.07.2009 we wrocławskim kulbie TABASCO w rynku od godziny 20😲0 odbędzie się IMPREZA DLA KONIARZY!
Aby wejść na balety należy mieć zaproszenie, dlatego też wszystkich chętnych proszę o kontakt ze mną na priv a ja przekaże dalsze instrukcje

pozdrawiam
asia
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 21:15
oooo kochani!!!!! To jest myśl chociaz kijowo ze tak w srodku tygodnia i z drugiej strony skoro to takie nie rozgloszone to skad koniarze maja o tym wiedziec? 🤔 🤔
hmm jakby zabrała się jakas wieksza grupka osob to w sumie mozna by isc
ale sadze, ze w srodku tygodnia to raczej nie wypali
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
06 lipca 2009 21:21
oooo kochani!!!!! To jest myśl chociaz kijowo ze tak w srodku tygodnia i z drugiej strony skoro to takie nie rozgloszone to skad koniarze maja o tym wiedziec? 🤔 🤔


ja mysle, ze to jest rozgloszone, tylko bardziej poczta pantoflowa. U mnie w stajni o tym wiedzą 😉 i kazdy mial dalej wici rozsyłać
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 lipca 2009 21:33
a u mnie  w stajni nie malej do tego praktycznie w 80% studenckiej nie wiedzia 🤔

Jeanne
a nie lepiej te instrukcje podac tu publicznie na forum, tak zasmieca Ci PW do tego jest masa ludzi ktorzy czytaja re-volte ale nie maja konta nawet żeby Ci napisac
Zairka ma rację, więc podaję tutaj:

Aby zdobyć zaproszenie należy skontaktować się telefonicznie z Kasią ->Krówką pod numerem tel: 787860592.
Jakby pytała to mówcie, że jesteście ode mnie- asia od pasz
Ja strasznie ubolewam, bo nie ma mnie we wrocławiu a myślę, że jak impreza wypali to będzie fajnie.

pozdrawiam
i życzę udanej zabawy!!!
asia
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
07 lipca 2009 08:32
to ja jeszcze dopisze, w ramach ogolnej motywacji do zjawienia sie, ze - jesli impreza wypali - Tabasco podobno zgodzilo sie wlaczyc ją w comiesieczny cykl imprez i kazda pierwsza sroda mialaby byc zarezerwowana na Koniarzeparty, więc.... jazda do Tabasco :emoty232: tym bardziej ze przewidziano znizki na alk (np. 2 zl za browarka z zaproszeniem;-) i cos tam na wodke z red bullem) :allcoholic:
Perspektywa bardzo fajna,jednak szkoda troche,że to środa. A kto się wybiera wogóle?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lipca 2009 11:30
Jak zdrowko i dzidzia w brzuchu pozwoli to ja pewnie ebde 😀
ja musze rozwazyc wszelkie za i przeciw  🙂
chyba się wybiorę.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 lipca 2009 22:35
ja odpadam 🙁 dzisiaj czułam sie fatalnie, przypuszczam ze lepiej jutro nie ebdzie a nawet jak bedzie nie bede ryzykować, w piątek ide na badania i chce zeby wyniki byly jak najlepsze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się