Ogłowia

Cariotka   płomienna pasja
06 maja 2010 16:11
podejrzewam że do mojego białego arabka będzie pasować🙂 Nosi COB więc mam nadzieję że ten cob też będzie dobry 🙂
Naciau dziękuje🙂
przepraszam bardzo, bo jestem pewna, że to pytanie już padało ale .... czy jest do Pana Marka kontakt mailowy?  😡
jest, ale rzadko używa
najlepiej zadzwoń i zapytaj, miałam zapisany ale zgubiłam  😉
ok dziękuję  :kwiatek:
A do mnie przyszło ogłowie Hooksowe od chudejpigi  😅 Jutro postaram się o zdjęcia 😉
kujka   new better life mode: on
06 maja 2010 20:15
tulipan, jakie? i jak oceniasz skore (w porownaniu do innych marek ktore sluza Twojej gromadce)? pewnie przerobilas ich juz pare wiec masz spora skale do porownan.
kujka Artemis. Póki co przymierzyłam i nasmarowałam. Wypada bardzo fajnie, porównywalnie do Kieffera i Euroridinga. USG i Wembley wypada przy nim gorzej. Skóra jest miękka, nachrapnik super podszyty, fajnie wykończone i bardzo ładne 😉 Zobaczymy jak w 'praniu'.
to czekamy na fotki 😀



czy ogłowia z horze są waszym zdaniem dobrej jakości ?
bo ceny kuszą  🤣
Monny   bez odbioru .
08 maja 2010 15:49
A ja mam pytanko czy do mojego szczupłego długiego Pychola będzie pasować meksykaniec lub gruby podszyty na biało nachrapnik?

Meksykan zdecydowanie nie, tylko niepotrzebnie jeszcze wydłuży pysk 😉 Za to pomysł z nachrapnikiem podszytym na biało (szwedzkim czy angielskim) jest bardzo dobry. Myślę, że podzieli głowę i optycznie ją skróci.
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 maja 2010 19:24
bardziej reprezentacyjna fotka ogłowia fairplay toscana double 🙂
(naczółek hand-made; w komplecie jest naprawdę ładny i baaaaardzo błyszczący naczółek, ale ja ten mój naczółek i tak lubię bardziej 😉)



uzywam od kilku tygodni, skóra nie powala na kolana (przy tej cenie - nie mogła 😉), ale jestem z niego bardzo zadowolona. nadal 😉
Naprawdę ładne 😉 A gdzie kupujesz te błyskotki do robienia takich cudnych naczółków??
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 maja 2010 19:47
xxagaxx, w sklepach/sklepikach z ozdobami dla ludzi, to na naczółku to była bransoletka 😉

xxagaxx, w sklepach/sklepikach z ozdobami dla ludzi, to na naczółku to była bransoletka 😉




heh, to też idę szukać 😀 Zamierzam sobie 2 naczółki przyzdobić.... Tylko się zastanawiam czy to nie będzie za bardzo odstawało jak to tak sznurkiem przyczepię... U Ciebie to tak bosko wygląda na zdjęciach..

Zresztą twój koń zawsze wygląda ładnie... jakoś tylko w meksykańcu nie potrafię go sobie zwizualizować ;D
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 maja 2010 20:01
Zresztą twój koń zawsze wygląda ładnie... jakoś tylko w meksykańcu nie potrafię go sobie zwizualizować ;D

nie trzeba - są fotki 😉



P.S. nie sznureczek, czarna nitka 😉
Ja moj lancuszek przykleilam kropelka. W sumie bylo to dosc ryzykowne, ale wyszlo super- na skorze nadmiaru kleju nie widac bo jakby wsiakl ,a lancuszek mocno sie trzyma poki co jakies 2 miesiace. Z niepokojem go regularnie sprawdzam-nigdzie sie nie odkleja😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
09 maja 2010 12:49
caroline,
Bomba fota w ogłowiu FP, ślicznie mu w tym zestawie!

Monny,
Też bym zdecydowanie stawiała na białe podszycie nachrapnika,
(meksykaniec pewnie optycznie wydłuzy pyszczek, spojrzenie wyda się jeszcze bardziej skośne - chyba że chcesz to dodatkowo podkreślić. Samo spojrzenie konika jest przesłodkie 🙂 )
Monny   bez odbioru .
09 maja 2010 14:07
Mia, Dorotheah, dziękuje 🙂 :kwiatek:
Właśnie chciałam podkreślić jej delikatną główkę, ale pytam bo nie chciałabym też, żeby wyszło, że głowa bedzie sie wydawac nieproporcjonalna do reszty 😀

tak wygląda z profilu

A ja jestem wciąż na tak. Krótki kurs obsługi painta i sama zobacz:

dla mnie super 😉
Mój Artemis, niestety model nie chętny do współpracy (wolał zlizywać napisy z tablicy ...) 🙂
ślicznie!
Też uważam, że ślicznie... a pomyśleć, że zrezygnowałam z Artemisa na rzecz ogłowia od p.Marka 🙂
to pomyśl, że artemisy ma pół volty, a ogłowie od p. Marka możesz mieć b. oryginalne  😉
...i tak większość jest bardzo podobna... ale najwcześniej w lipcu p.Marek weźmie się do jego tworzenia...
Ale Artemis mimo,że ostatnio na topie, i tak baaardzo mi się podoba 😉
tulipan- świetnie, jeden z niewielu koni, na którym fajnie leży  😀
Cobrinha- ja b, chciałam artemisa póki jeszcze nie było mani hooksowej, teraz pół volty ma i mi się odpodobało  😁
korsik, LOVELY, Cobrinha  :kwiatek:

Myśle, że to ogłowie na konie z dużą, ale smukłą głową. Jutro przymierze jeszcze na Prosiaka i zobaczymy jak się będzie prezentować. Apropo popularności Artemisów to niestety macie rację. Mimo to myślę, że na zawodach uj będę jedną z niewielu posiadaczek tego ogłowia, także się nie martwię  😎
Cobrinha- ja b, chciałam artemisa póki jeszcze nie było mani hooksowej, teraz pół volty ma i mi się odpodobało  😁

Mi to nie przeszkadza, tym bardziej że w moim otoczeniu brak takiego cuda...
ostatecznie przekonało mnie, że jest to nowość i nie wiadomo jak będzie się zachowywało podczas intensywnego użytkowania...
ursusiki są pod tym względem sprawdzone przez szerokie grono 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
09 maja 2010 19:48
w razie gdybyś miała wątpliwości jakieś to oto moje ursusowe ogłowie używane intensywnie przez dobre 4 lata

http://gs174.photobucket.com/groups/w114/NJYSJHW0WA/?action=view&current=DSC_3516.jpg
zmieniony tylko naczółek na taki sam tylko dłuższy
tulipan, wow pierwszy artemis ktory mi sie na koniu podoba! super 🙂
Deb Tak naprawde na takiej fotce stan skóry nie widać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się