Ogłowia

O, ten nachrapnik wyglada mniej wiecej tak:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 czerwca 2010 20:12
o śliczne jest 😀dd

💃 💃
Klami, aaaaaaaaajjjj........... muszę taki mieć 🙁
Klami ten? ->http://www.equiversum.pl/stübben-stübben-nachrapnik-spezial-dressur-p-410.html
Jest piekny tylko cena  😵
Burza, hehe.... tez tak dochodze do wniosku, ze musze go miec. Do pelhamu jak znalazl, bo wtedy nie zapinam krzyzowego i taki szeroki slicznie by wygladal.  😉

Misia, hmmm....  chyba ten, ale pewna nie jestem.
Trzeba ze zdjęciem do p.Marka 😀
Burza a kiedy się wybierasz z zamówieniem?? Bo ja wciąż choruję na nachrapnik i naczółek 😀😀
asds   Life goes on...
10 czerwca 2010 13:27
No moje Panny trzymać kciuki... W sobotę będę grubemu zakładać nowe ogłowie. Było mierzone tam gdzie trzeba przed zakupem...no ale wiadomo life is full of zasadzkas
Jest szansa że za dwa tygodnie będę mieć ogłowie od pana Marka - mam nadzieję, że będzie warte tego czekania...  🏇
xxagaxx, na razie się nie wybieram to tylko plany 🙂
xxagaxx, na razie się nie wybieram to tylko plany 🙂


to czekam na info jakby co 😀😀
sosi   szczypior szczypior...
11 czerwca 2010 17:06
aaa! zupełnym przypadkiem trafiłam na aukcję i kupiłam ogłowie HKM z perłami  😍
miękkie podszycie pod paskiem potylicznym, naczółkiem i nachrapnikiem (szwedzkim)
chwile po przyjeździe do stajni rozpętała się burza, więc przymierzyłam je tylko w boskie (ehh a teraz słońce za oknem znowu)



tylko kurde siwy ma niewymiarowy łeb :/ full za duże zawsze było (tzn wszystko na najmniejszych dziurkach było a i tak dużawe się wydawało) to kupiłam cob i... musze dorobic dziurke w nachrapniku
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 czerwca 2010 17:46
sosi, bardzo łądnie kon w tym ogłowiu wygląda! 🙂
a ja dziś kupiłam ogłowie Api Lyon  😅
cena super i ogłowie też 🙂
sosi ślicznie mu w nim  😍

tylko kurde siwy ma niewymiarowy łeb :/ full za duże zawsze było (tzn wszystko na najmniejszych dziurkach było a i tak dużawe się wydawało) to kupiłam cob i... musze dorobic dziurke w nachrapniku


Niekoniecznie, moja ma raczej niedużą głowę i wąski nos, a nachrapnik w naszym HKM był na styk
Twojemu bardzo  pasuje to ogłowie  😜
asds   Life goes on...
12 czerwca 2010 07:49
Moje nowe narzędzie tortur na Ogra  🙂








i wodze skórzane z gumą po wewnętrznej stronie 🙂




Miałam dziś na modelu zdjecia zrobić, ale niestety mechanik sobie jaja robi i mi wczoraj samochodu nie zrobił ;/
aaa  😍

gdzie i za ile?  👀 piękne jest.
asds   Life goes on...
12 czerwca 2010 08:03
od Dramki  :kwiatek:  kupione 😉

Dobert ogłowie rurkowe
Ja czekam na fotki na modelu  😅
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 czerwca 2010 08:53
Czy miał ktoś ogłowie Euroridinga ER-3 Z nachrapnikiem meksykańskim. Bardzo podoba mi się nachrapnik w tym ogłowiu, wlaściwie to pierwszy czarny meksykan , który mi się spodobał. Więc jeśli ktoś miał to ogłowie albo inne euroridinga, mógłyby się podzielić ze mną opinią?  :kwiatek:
sosi   szczypior szczypior...
12 czerwca 2010 09:49
caroline, pauulina2, armara   cieszę się, że nie tylko mi się podoba  💃
ciekawa jestem jak się będzie sprawowało
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 czerwca 2010 16:41
asds Super ogłowie, ale nachrapnik jest fenomenalny!! Idealny, gruby, nie zbyt wypukły i nie za płaski szwed  😜
asds   Life goes on...
12 czerwca 2010 16:50
Strucelka

Przyznam ze nachrapnik miał dużoo wpływu na decyzje zakupu.

Jutro przymierzam na ogrowej głowie - Postaram się o jakieś zdjęcie 🙂.
asds Super ogłowie, ale nachrapnik jest fenomenalny!! Idealny, gruby, nie zbyt wypukły i nie za płaski szwed  😜


I podszyty mieciutka skórką  😎
Odebrałam dzisiaj ogłowie Hooksowe od naski i pierwsze wrazenie bylo dziwne bo wydawalo mi się, ze ten nachrapnik jest byczy. Jednak po przymiarce okazało się, że całkiem sympatycznie leży. Co do jakości - super mięciutkie podszycie potylicy i nachrapnika, tam skóra jest świetna. Ale boję się, że na nachrapniku z góry szybko zacznie coś pękać albo się przecierac, chociaż nie mam co gdybać - zobaczymy.

Niestety aparat w mojej komórce nie radzi sobie zbyt dobrze, ale cos tam widać. 😉




asds   Life goes on...
12 czerwca 2010 17:34
[quote author=Strucelka link=topic=39.msg618694#msg618694 date=1276357305]
asds Super ogłowie, ale nachrapnik jest fenomenalny!! Idealny, gruby, nie zbyt wypukły i nie za płaski szwed  😜


I podszyty mieciutka skórką  😎
[/quote]

Baaa..nawet Hooksowy Artemis wysiada  😁
pomyłka
noen   A story of a fighter of our human race
12 czerwca 2010 18:45
o to mój Kiefferek 🙂 jak ja go uwielbiam, no ale na zdjęciu akurat bez skośnika 🙂
Ramires bardzo mi się podoba 😀 W szczególności kształt nachrapnika 😀 Bardzo mu do pyska.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się