Ogłowia

:kwiatek:
A myślisz ze jest dobrze dopasowane? Nachrapnik nie powinien byc nizej/wyzej? Bo niby wiem jak powinno być a zawsze się waham
Mi się wydaje że leży idealnie. Sama mam bzika żeby nachrapnik nie leżał za nisko, zwłaszcza jak używa się krzyżowego.. bo wtedy krzyżowy może uciskać na chrapy. Ale u Ciebie jak na moje oko jest ok 😀
Ramires-moim zdaniem bardzo ładnie. Twój koń ma taki fajny łeb, że pasowałby mu ten cienki naczółek z łańcuszka zwisający w dół. Nie wszystkim koniom on pasuje. Nie do wszystkich nachrapników on pasuje.
A Wam by pasował moim zdaniem.  🙂
I położenie nachrapnika moim zdaniem też ok.
No to dobrze, że pasuje bo nie chcę mu sprawiać dyskomfortu. A jakiegoś alternatywnego naczółka pewnie będę już niedługo szukać, bo z tego co wiem Hooksowe kryształki potrafią szybko uciekać 🙄
Tylko, że łańcuszki mi się prawie zawsze kojarzą z medalikami 😵
Napisałam łańcuszek, ale nie koniecznie miałam na myśli że ma być złożony z ogniw.
Chodziło mi o cienkie bling bling zwisające szpanersko w dół. (mogą być kryształki, świecidełka, pleciony srebrny sznurek, cokolwiek)
Wam by pasowało.
Hah, no zobaczymy, zobaczymy. Ostatnio mimowolnie kreuję się na małego lansera więc może w niedalekiej przyszłości...
cieciorka   kocioł bałkański
12 czerwca 2010 19:26
asds, piękny!
Ramires, super mu pasuje 😀



Dlaczego miałby nachrapnik szybko pękać??
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie form graficznych


Zakochałam się w tym ogłowiu po prawej 😍
Czy wie ktoś może gdzie takie dostane?


Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna gdybyście mi pomogli :kwiatek:
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 czerwca 2010 21:23
cieciorka dziękuję  :kwiatek:
Dramka bo tam przy przeszyciach ta skóra wygląda niebezpiecznie cienko. Boję się, że szybko się zniszczy.
Widziałam to ogłowie, ale to jednak nie to. Chciałabym, żeby paski policzkowe były rurkowe jak w  tamtym. Dla mnie wogle tamto jest idealne 😜
Musisz kupić rurkowe i dokupić naczółek.
Właśnie na to wpadłam 😎
Stwierdziłam, że całe ogłowie zrobi mi p. Marek, a ja kupię naczółek.
A gdzie dostane jakiś ładny(najlepiej przy tym tani) naczółek w tym stylu?
Naczółek nie kupisz od p. Marka?

Ile kosztuje ogłowie rurkowe u Pana Marka?
Z tego co słyszałam p.Marek nie robi z diamencikami 🙁
Nie wiem ile kosztuje, ale pewnie  350-400zł
Ogłowie rurkowe u p.Marka kosztuje 450zł
Mam małe pytanko: jaki będzie dobry rozmiar ogłowia dla araba.? ;]
Cob.?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
13 czerwca 2010 11:31
U nas Araby chodzą w cob 🙂 tylko w sumie to też od ogłowia zależy, bo co model to inna rozmiarówka... :/


Ja nie będę zbyt oryginalna i powiem, że od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką ogłowia Gold Medal Artemis(zakochałam się jak tylko je zobaczyłam, potem trafiłam na to forum i okazało się, że wiele z nas ma podobny gust 🙂😉
teraz tylko czekać aż znajoma wróci ze Szwecji 🙂
asds   Life goes on...
13 czerwca 2010 13:18
No i ogłowie przymierzyłam..Wszystko luks oprócz tego ze  pasek od nachrapnika przy krótki sporawo- No nic jutro jade do rymarza żeby mi dłuższy dorobił dla grubego ten pasek i powinno byc luks. Mam jedno zdjecie z pasowania- kiepskie bo kiepskie ale zawsze coś - pierwszy nachrapnik w którym glowa grubego ginie  😁



Zdjecia lepsze będą dopiero gdzieś pewnie w następny weekend jak na tygodniu odbiorę nowy pasek od rymarza
asds bardzo fajnie wygląda  🙂
Asds, może mówię jakieś bzdury, ale zamiast sztukować, może łatwiej przerobić na szweda. Super chłopak wygląda!
asds, a masz coś, gdzie widać naczółek?
asds   Life goes on...
13 czerwca 2010 16:54
Asds, może mówię jakieś bzdury, ale zamiast sztukować, może łatwiej przerobić na szweda. Super chłopak wygląda!



Szweda przerobić na szweda?  👀


przeztysiacmorz


Naczółek jest zwykły rurkowy


no właśnie wiem i się zastanawiam czy nie zginie na tak wielkiej głowie . 😉
asds   Life goes on...
13 czerwca 2010 18:26
Powiem ci ze tak bardzo nie ginie jeżeli nie jest zakryty nasza bujna grzywką 🙂


Porządne zdjęcia będe mieć niestety dopiero wtedy jak  odbiorę na tygodniu od rymka nowy pasek do nachrapnika
patataj   tyle smaku - we fraku
13 czerwca 2010 18:35
pauulina2, na Twoim miejscu brałabym Colorfulla. 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 czerwca 2010 19:02
pauulina2 bierz ten z 1szego linka, ten dugi jaki taki udziwniony  😉
też jestem za 1.🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się