Końska rewia mody cz. V (2011)

noen   A story of a fighter of our human race
25 sierpnia 2011 07:57
chilli2, w lightgreenie najlepiej 🙂
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny za propozycje. Poogladalam jeszcze raz wszystkie galerie i po dluzszych przemysleniach jednak cos czarnego... Moze z nastepna szmatka poszaleje  😎 
A ma albo macal ktos mattesa? klik 
Livia kupilam go prosto od hodowcy z dolnoslaskiego, kon wczesniej bawil sie w dzikiego mustanga, wiec raczej szans na znajomosc nie ma...
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 sierpnia 2011 11:04
olma, jak chcesz czern, to celuj w czarnego szokomola, kiedys ktos wstawial zdjecie jego na karym i gdzies widzialamna gniadym i bylo SUPER! 🙂
wątek zamknięty
Mia koń Precelka nie jest dobrym przykładem, bo jest zdecydowanie róznomaścisty   😎
niegolony latem wygląda tak:

ale za to 3/4 sezonu jest gniado-złoto-kasztanem  😁


i tu wypada mieć minimum dwie szafy kolorystyczne 😁 i weź tu miej mało czapraków   🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 11:34
olma, aha 😉 Po prostu wygląda bardzo podobnie do konia, którego kiedyś znałam 🙂
wątek zamknięty
Gniada w beżu (waldhausen)
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
25 sierpnia 2011 12:00
armara, wyglądacie cudownie, ale sory za OT ->kocham takie ogrodzenia... wygląda to niesamowicie i jak kiedyś będe bogata, bede miec dom, to takie ploty wlasnie sobie postawie O!
wątek zamknięty
Gagulec, też mi się to ogrodzenie niesamowicie podoba - proste a takie eleganckie i przyjemne dla oka...  😜
wątek zamknięty
O matko dzieczyny dzięki  :kwiatek: A płoty są obecnie mało wyjściowe, bo trzeba je odmalować  😡
wątek zamknięty
Precelek, to takie tłumaczenie szmatoholika 😂 A swoją drogą bardzo ładnie Twojemu koniowi w błękicie 🙂
armara gniada wygląda bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
Precelek, to takie tłumaczenie szmatoholika 😂 A swoją drogą bardzo ładnie Twojemu koniowi w błękicie 🙂
armara gniada wygląda bardzo elegancko 🙂
wątek zamknięty
[[a]]http://cgi.ebay.de/Eskadron-Schabracke-Polo-Pad-chocochip-pink-VS-SR-/270803015574?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item3f0d1e1796[[a]]

fuuuuuu , jaka przerobka

ktos szukal tutaj nici rosa

[[a]]http://cgi.ebay.de/NEUWERTIGES-ESKADRON-SET-NICI-/270804265004?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item3f0d31282c[[a]]
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 12:53
Naciau, jak łezki lubię, tak tu powiem krótko: błee  😂
wątek zamknięty
To aż grzech popsuć tak śliczny pad i to w dodatku w tak bestialski sposób!  😁
wątek zamknięty
armara -  😍 obłęd!!
no i płot świetny


my dziś jeździliśmy w madeira 🙂
uwielbiam Sherkana w tym padzie
wątek zamknięty
cier[1enie To madeira? 👀 Mnie się ogromnie podoba, ale nie wiem czy bedzie fajny do skarego  🤔wirek:
wątek zamknięty
Geronimo, proszę

jak dla mnie, dużo lepiej niż na gniadych 🙂
wątek zamknięty
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 sierpnia 2011 18:03
Zdecydowanie madeira.
Moim zdaniem na typowo gniadym koniu wypada blado (chociaż w powyższym przypadku przede wszystkim sprzęt foto zawiódł). Ja zakładałam na intensywnie rudego kasztana i chociaż kontrowersyjnie, było nieźle, natomiast dla skarego jest moim zdaniem idealny.  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 18:31
To prawda, Madeira zyskuje na ciemniejszych koniach 😉 Szkoda, że tak mało jest kolorów, które na każdym koniu dobrze wyglądają... 😉

armara, bardzo fajne zdjęcie! 🙂
wątek zamknięty
Mi to się marzy bordowa anka, a tu takie badziewie znowu puścili  👿
wątek zamknięty
Geronimoo - madeira to mój ulubiony kolor i na ciemnym koniu wygląda szałowo 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 18:46
Tak w ogóle, przedstawiam koleżankowego izabelka w Ance Larix 🙂



Wybaczcie słabe foto, w lesie już ciemno było - ale koleżanka zgodziła się na szmatową sesję i pewnie niedługo wrzucę sporo izabelków 😉
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
25 sierpnia 2011 19:24
Livia - dla mnie bezszał, ale może to wina kiepskiej fotki i oświetlenia
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
25 sierpnia 2011 19:27
Co do madeiry - na mojej gniadej kulce wygląda obłędnie! Jest po prostu boska i moja ulubiona!

I czy tylko ja tak mam, że domagam się ze strony Eskadrona fotek NOWEJ KOLEKCJI!?  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ja się trochę odkochałam z madeiry 😉

A do mnie przybyła paczka, rzeczy głównie dla Klami :P


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 sierpnia 2011 19:55
Gagulec, pewnie wina fotki, bo na żywo ten kolor pasuje koniowi jak żaden 🙂

xxagaxx, fajne szmatki 😉 Na drugim u góry jest pepper, a na dole raspberry? Byłam ciekawa tego koloru 🙂
wątek zamknięty
dokładnie. I mam dylemat który sobie zostawić. I chyba zostawię oba  😁 😁
wątek zamknięty
xxagaxx zostaw oba! są super sama bym nie wiedziała który zostawić mimo iż " różowego " nie lubię;]

a fresh minze jak tam wygląda " na żywo" nie wiecie może??
bo ciągle nad nim myślę
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 sierpnia 2011 20:25
xxagaxx Pepper super !
Armara miodzio  😎 Ty to masz klasę i super foty !

kocham pocztę polską , listonosz powiedział mojej mamie że paczka jest wielka i jej nie przyniósł i muszę iść na pocztę ok stoję z pół godziny na krakowskiej poczcie i  wreszcie : za drzwi wyłania się Pani z paczką o wymiarach pi razy oko 15x20x40 cm Ale Lenie !!!
A w niej  😎 😎 Pad Anky Red i komplet owijek w super stanie koloru ... Alt rose  🏇 🏇 jeah  😍

wątek zamknięty
xxagaxx jak będziesz sprzedawać to ja chętnie się zaopiekuje raspberry, już go sobie na Szronce wyobrażam  😍 Więc w razie czego pisz na pw  :kwiatek:

Livia czekam na sesje na izabelce. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.