Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Melanie kurcze nigdzie nie mogę w necie znaleźć gazetki nowej, mogła byś skany przesłac na maila??  😅 😅 😅


p.s. pisałyśmy razem😀
Melanie ja jak można to też bym sie na skana pisała 😉
A mógłby ktoś w ten wątek wrzucić skana?
laski, od takiego pisania skan się sam nie wrzuci 😎
Isabell jets netto, na Widzewie  kurcze to nawet ja wiem 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 15:55
A w Wawie nie ma 🙄 Mogli by coś w Lidlu rzucić, przynajmniej mam dostęp do Lidla 😁
Karla🙂,  własnie wyczaiłam, ze nawet nie jedno netto jest😀 bo znów mistrzowie "Ł" wsadzili po "Z"  i byłam pewna, że nie ma :/

dawajta skana 🙂
też się piszę na skan 😀 ale fajnie, mam netto z 10 minut od domu 😀
A nie ma jakiegoś Netto gdzieś w pobliżu Radomia/Kielc?
Chyba trzeba będzie prosić znajomych żeby kupili. Jak są rzeczy końskie w marketach to takich, których nie ma w moim mieście  🤬

Edit: Przydałby się nowy kantar i ten zestawik za 2 dychy  🙄
bedzie ten skan?
Melanie, logowała się po 16 ostatnio, jak przyjdzie, to może wrzuci, rany, oferta jest chyba od 10 dopiero...
Jutro rano wrzucę skany.  :kwiatek:
Melanie Kochana jesteś 😍 :kwiatek: 💘
Super, czekamy :kwiatek: ciekawa jestem co wymyślili 😀
nie cieszcie się aż tak bo możecie się rozczarować 😀
bo piękne to te rzeczy nie są 🙂
HappyHorse,  to nie chwal się, ze widzisz, tylko pokaż :P
ja tą gazetkę 2 dni temu oglądałam ; P nie wiem gdzie jest teraz ; (

zapamiętałam że był zielony czaprak pikowany 😀 i palcat z łapką ; P
nie wygladaja dpbrze te rzeczy, kantar za 39zl - wyglada na zwyczajny, uwiaz za 19, czaprak za 69,99 niezbyt ladnie wykonczony drobnopikowany, poza tym marne szczotki, palcat i albumy do zdjec z konmi, nie jestem zachwycona🙂
nie wygladaja dpbrze te rzeczy, kantar za 39zl - wyglada na zwyczajny, uwiaz za 19, czaprak za 69,99 niezbyt ladnie wykonczony drobnopikowany, poza tym marne szczotki, palcat i albumy do zdjec z konmi, nie jestem zachwycona🙂


kolejna sie chwali, zamiast pokazać😉
Kurcze, mamy netto w mieście, ale gazetki nie docierają do mojego domu  👿 👿 👿 !!!
Chyba muszę iść po nia osobiście  :allcoholic:  nienawidzę tego !

P.S.
Z chęcią pomogę, w razie gdy któraś nie miała netto u siebie w mieście, a chciałaby coś kupić  🙂
Obiecany skan. ->

Tak jak mówiłam, szału nie ma, staniki nie latają.
no niektorzy nie maja skanera chcialabym zauwazyc ;> zdjecie nie wyszlo bo ciemno, a oswietlenie w chalupie mam mizerne 😉
Rzeczywiście szału  nie ma- ALE TO JU JAKIŚ POSTĘP!! Może i w Lidlu kiedyś zagości znowu jakiś sprzęt?? 😀
p.s. szkoda, że popręgu dalej nie założyli  😁
dzięki wielkie za skanik! jesteś wielka :kwiatek:

faktycznie szału nie ma, ale zestawy do czyszczenia opłacalne bardzo i mozna zakupić 🙂
Mój tata ma podobną ( chyba też z Lidla), już jakiś czas. Te gumki  do fotela już wiele razy były zszywane, ogólnie cała ta m"mata" się przekręca. Ja 2 raz bym nie kupiła.

p.s. czasami jest tak, że nie każdy sklep ma cały narzut oferty- gdyby się okazało, że u nas nie będzie dało by rade aby ktoś kupił i przesłał szczotki?? :kwiatek:
Ten kantar niezbyt warty 40 zł, ale szczotki kupie 🙂 Kiedy to wchodzi? 10.04?
Melanie  :kwiatek: :kwiatek:
Szczoteczki najfajniejsze z tej oferty 🙂 No i bacik też fajny 🙂
A teraz proszę, żeby w lidlu coś było  😉

Jak będzie w sklepach i ktoś kupi niech koniecznie wstawi zdjęcia.
Co ten koń na ulotce ma z popręgiem.  😂
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2012 10:51
Popręg na ulotce rządzi  😂 Ale szczotki wyglądają fajnie, i jak dobrze że nam ostatnio Netto w okolicy postawili 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się