Forumowe koszulki - lista

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2013 11:01
azazu93, a może Ty ogarniesz? 😉
z miłą chęcią, ale gdybym miała czas ale z tym niestety kiepsko u mnie
Witam Wszystkich,

tak sobie czytam ten wątek 🙂 a ponieważ od niedawna bawię sie trochę w vectory to mogę Wam zaprezentować jakie loga wymyśliłam 🙂

coś dla skoczków


coś dla ujeżdzeniowców


Niestety co do zamawiania i szukania firm robiących koszulek coś wiem - trudno znaleźć fajną i tanią firmę ale ja np sobie koszulkę robiłam  w firmie: www.tanienadruki.pl i nie było źle 🙂 wyszła całkiem fajne 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 lutego 2013 08:21
Jak dla mnie bomba  :kwiatek:
ja uwazam, ze szkielet jednorozca wykonany przez BASZNIE to jest absolutny hit i pasuje do forum w stu procentach.
Ja równiez jestem zdania, że obecne logo jest bardzo fajne 🙂 ale ponieważ miałam przypływ weny to się podzieliłam 🙂 i już chyba nic w tym złego 🙂?
Nuavar, ale ja nie napisalam, ze to cos zlego. i nie mowie o obecnym logo. sama bede robic sobie koszulke z projektem BASZNI. to nie obecne logo, tylko szkielet jednorozca. moznaby do tego dokomponowac logo i byloby to idealne do klimatu forum.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
28 lutego 2013 13:34
Mi tam szczerze wsio ryba i tak kupię.. tylko dalej nie mamy osoby która by to ogarnęła. 🙁
katija -- nie no spoko 🙂 nie musisz się tłumaczyć 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2013 20:34
katija, poka poka tego jednorożca. Powinnaś sobie żabę na koszulce zrobić.
Koszulkę zrób i dla mnie 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 marca 2013 23:30

😉

Tutaj w wyrobie gotowym 😉
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,4519.msg1693075.html#msg1693075

I jakby co to ja jestem voltopirem raczej niz revoltowiczem 😉



ale dlaczego bez napisu? 🙁 napis tez jest wazny.
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
02 marca 2013 20:01
Dokładnie 🙂

A może by tak zrobić wersję dla skoczków i ujeżdżeniowców ?:>

Amigo wprowadziło fajne bluzy "jestę dressę" a może by tak zrobić  "jestę ro-voltowiczę" albo coś?
mi chodzi o napis w serduszku "my little pony" 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 marca 2013 21:54
Fajny ten motyw 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
05 marca 2013 22:36

😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2013 18:03
Zajebioza  😍
mowlam, ze forumowa jak nic!
BASZNIA, czad!!! Kupiłabym taką koszulkę dla mojej różowej córci 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
07 marca 2013 11:25
Dzieki dzieki 🙂 Dumnam jak pawisko 😉
dempsey   fiat voluntas Tua
07 marca 2013 12:14
Dzieki dzieki 🙂 Dumnam jak pawisko 😉


i zupełnie słusznie!  😀
dobra, to teraz trzeba kogos (wezcie i zrobcie 😉 ) kto ladnie dokomponuje pod spodem adres re-volta.pl albo voltopiry.pl i kogos kto ogarnie produkcje. o produkcje dowiem sie jeszcze, z tego co pamietam to tez na koszulkach fruit mi proponowano. natomiast graficznych umiejetnosci nie posiadam zadnych, wiec milo by bylo, gdyby ktos sie zglosil :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 marca 2013 09:08
dempsey, 🙂.
katija, ja takze nie posiadam zadnych zdolnoscio przerobkowych, moze Nuavar, ?
a co chcecie przerobić lub inaczej zrobić? Rozumiem że jednorożca? Chcecie to zamienić na vectorówkę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2013 11:16
Mi się marzy, ale bluza z kapturem  i na plecach ten motyw. Ale bluza taka porządna, a nie jakiś łach niewymiarowy.
haha 😀 od razu bym wzięła 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 marca 2013 11:44
Mi marza sie takie fajne majtochy. Damskie bokserki.czarne z tym motywem wygladalyby super
fajne rzeczy można sobie zamówić z własnym motywem na [url=http://www.spreadshirt.pl/samodzielne-projektowanie-t-shirtow-C59?KEYWORD_K=+spreadshirt&TRACKING_ID_K=cr2721&CHANNEL_K=google&CAMPAIGN_K=Trademark&AdGROUP_K=323881+-+Spreadshirt+brands]http://www.spreadshirt.pl/samodzielne-projektowanie-t-shirtow-C59?KEYWORD_K=+spreadshirt&TRACKING_ID_K=cr2721&CHANNEL_K=google&CAMPAIGN_K=Trademark&AdGROUP_K=323881+-+Spreadshirt+brands [/url] mają tam asortyment od majcioców po bluzy 🙂 nie są tani ale robiłam u nich kilka projektów koszulek i jedną bluzę, jakość mają bardzo dobrą 🙂!

Zrobiłam Wam wraz z logo forum 🙂



a tak wyglądała by przykładowa koszulka


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 marca 2013 15:48
projekt fajny tylko pytanie- jak się będzie układać te nogi szkieletu na cyckach? nie lepiej umiejscowić motyw na tz. sercu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2013 16:26
Na plecach wyglądało by lepiej.
Ba plecach koń, a na piersi znacze re-votly.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się