Howrse gra :)

no i kolejny dzikus kupiony, jeszcze 4 i mam wszystkie 🙂 2 wpadną w skrzyni 🙂
dobra jestem, napisałam na forum (w temacie z szukaniem znajomych do wymiany losami) dwa nicki, które nie oddały losów i wywaliły mnie ze znajomych i zaraz dostałam zapro od jednej z tych osób 😁 i teraz jeszcze pw, że przeprasza za to i wyśle mi los jak tylko nie będę miała kompletu.

i druga dodała, warto pisać na forum jednak.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 marca 2014 21:11
calore- Mi się kiedyś zdarzyło, że dodałam osobę do znajomych, wysłałam los i usunęłam tą osobę z listy znajomych. Potem dostaję PW, że nie zdążyły mi oddać losu  😁
To akurat przynajmniej dla mnie nie jest dziwne. Ja też zawsze zapraszam jeszcze raz jak nie zdążę komuś odesłać.

A w ostatnim losowaniu z jednym losem trafiłam OM  🏇
Tak właściwie, zauważyłyście, że po pewnym czasie od początku loterii, zrobiło się tak, że mniej losów, to lepsze nagrody? 👀
A ja myślę, że tu nie ma żadnej reguły. Mam mało losów nic, mam dużo losów i też nic. Same marne promienie heliosa/wody młodości
A ja mam zagwozdkę 🤔 Wkurzają mnie te nowe tła, teraz dużo koni nie pasuje do nich, bo wyglądają jak miniaturki 🤔wirek:. Ale do rzeczy, kupiłam konia z Nieograniczonym Promieniem, chcę go zmienić, klikam na ikonkę otoczenia pod koniem, wyświetlają mi się tła, ale na dole jest tylko napis: "podgląd". Nie ma napisu: "wybierz", tak jak było kiedyś gdy na górze w kółeczku zaznaczone jest" Za darmo z Nieograniczonym Promieniem Heliosa"  Klikam na podgląd ale tam jest tylko żeby kupić i nie wiem czy jak kliknę, to nie daj Bóg stracę kupony, czy jednak zmieni mi się tło za darmo z NPH?
Ja tak zrobiłam i kupony nie poszły 🙂
Watrusia - możesz zmieniać, nie stracisz nic 🙂
  Dzięki :kwiatek:, zrobiłam tak, ale miałam serce w gardle.
Czy tylko mi coraz gorsze nagrody są przydzielane w promocji ?
czym więcej losów - tym słabsze profity ..
ja miałam złą passę przez 2 dni, same śmieci, ale dziś rano wygrałam KF, ciekawe co o 22😲0
wow, HoP i upominek hestii o 21 na com 😅
Mam dostępne takie przedmioty na sprzedaż, ktoś coś chce?

chmurka x10
muśnięcie filotes x12
róg obfitości x3
kamień filozoficzny x2
wyzwanie tytanów x1
objęcia morfeusza x2

strzała artemidy x4
piorun zeusa x8
różdżka płodności x3
zestaw hery x3
promień heliosa x5
złote jabłko x1
lira apolla x7
krew meduzy x8
zestaw harmonii x5

zwój plutona x24
puszka pandory x28
fortuna krezusa x18
pięta achillesa x4
woda młodości x20
czarna orchidea x8
zestaw bonusowy x4
okrycie hypnosa x3
siodło posejdona x1
uzda posejdona x1
zestaw posejdona x4


Pokryłam siedem klaczy jednorożców i nic mi się z rogiem nie urodziło..  😵
jaka cena kf? moze daj od razu ceny...
ChemiK. KF sprzedam za 1 kupon albo 85 tys. equus.

Dementek
, chcesz się podjąć treningu znowu u mnie ?  😉 Jeśli tak, to znajdę jakiegoś konkretnego źrebola. 🙂
ChemiK. KF sprzedam za 1 kupon albo 85 tys. equus.

Dementek
, chcesz się podjąć treningu znowu u mnie ?  😉 Jeśli tak, to znajdę jakiegoś konkretnego źrebola. 🙂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 marca 2014 11:19
Dementek, ja mam konia, ma już wsyzstkie rzeczy, trzeba tylko skończyć trenning i dać chmurki, coś z niego chyba wyjdzie, co nie?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=20535639
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2014 12:54
ChemiK. KF sprzedam za 1 kupon albo 85 tys. equus.

Dementek
, chcesz się podjąć treningu znowu u mnie ?  😉 Jeśli tak, to znajdę jakiegoś konkretnego źrebola. 🙂


Mogę trenować.Tylko ośrodek dobry znajdź  😉
Ewentualnie wezmę do siebie- 56eq lekcje (jak na razie, może nie spadnie do 55). Tylko tak po 18. będę, bo do koni znajomej idę.

Howrsowa- Nie hoduję koni na ranking (wcześniej bawiłam się w fiordy, ale nie mam czasu i chęci teraz) i nie wiem, jaki jest teraz PG i UM w rankingach koni  😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 marca 2014 15:40
[quote author=dar link=topic=49169.msg2039018#msg2039018 date=1394787027]
ChemiK. KF sprzedam za 1 kupon albo 85 tys. equus.

Dementek
, chcesz się podjąć treningu znowu u mnie ?  😉 Jeśli tak, to znajdę jakiegoś konkretnego źrebola. 🙂


Mogę trenować.Tylko ośrodek dobry znajdź  😉
Ewentualnie wezmę do siebie- 56eq lekcje (jak na razie, może nie spadnie do 55). Tylko tak po 18. będę, bo do koni znajomej idę.

Howrsowa- Nie hoduję koni na ranking (wcześniej bawiłam się w fiordy, ale nie mam czasu i chęci teraz) i nie wiem, jaki jest teraz PG i UM w rankingach koni  😉

[/quote]

A wyterenowałabyś?
○ ─ Wielki nabór do hodowli The River Lusitano! ─ ○
Nowo powstała hodowla koni luzytańskich poszukuje członków.
Wymagania:
- Wyblupowanie minimum 3 koni tygodniowo.
- Stały dostęp do PD, OM (mile widziane PA)
- Możliwość zbierania min. 40 PD dziennie.
- Dostęp do komunikatora Skype.
- Lojalność, uczciwość, chęci, umiejętność pracy w zespole.
Zainteresowanych zapraszam na PW na howrse -Haffek-

Mamy ludzi z na prawdę dużym zapałem do pracy, do pierwszego miejsca w rankingu.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2014 19:19
Howrsowa- Mogę trenować. Dziś mam czas. Jutro mogę przed pójściem do koni i po powrocie od koni. Jeszcze czekam na wiadomość od dar. W międzyczasie (teraz) mogę się wziąć za Twojego konia, tylko napisz, do jakiego wieku mam go trenować i jaki login, bo wszystkich z re-volty nie mam.
Howrsowa, bardzo ładnie dobrałaś otoczenie i maść. Śliczny konik wyjdzie.. coś w moim guście, może chciałabyś odsprzedać ?  😉

Dementek, uwielbiam Cię i chętnie znów oddam Ci konia w trening. Z racji, że już praktycznie nie mam czasu na Howrse, najpierw zapytałam - później chcę zrobić. Czyli ogólnie jak pisałam, źrebola jeszcze nie mam, ale chcę również skompletować jak najwięcej chmurek bo jeszcze brakuje mi połowy i będę kombinować nad najlepszym źrebakiem. Pisałam do kilku najlepszych hodowli, ale nawet za dopłatą nie chcą oddać jednego z lepszych źreboli niż na sprzedażach..

Ponawiam swój czarny rynek, otrzymałam drugie konto i mam przypływ przedmiotów i equus. Gdyby coś ktoś chciał to nie dziwcie się, że mogę wystawić z innego konta  😀

No i ktoś chciał ode mnie Kamień Filozoficzny, Howrsowa, chyba Ty, prawda ?  Znów dostałam kf w loterii więc jednak mogę za kupon sprzedać 🙂  Jeśli nadal byłabyś chętna to daj znać.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2014 20:40
dar- To jak już będziesz miała kupować źrebaka, to daj znać. Najwyżej raz do koni nie pójdę  😉
Dementek, nie poświęcaj się tak. Jak mówię, nie mam czasu na Howrse, staram się logować codziennie, ale moimi końmi opiekuje się forumowa TheWunia (czy jakoś tak, przepraszam za błąd :kwiatek🙂 a Ty mi będziesz trenować to co, tam myślę za lepsze.  🤣 Rozglądam się za czymś obiecującym, ale chcę możliwie najlepszego źreba, co wcale nie jest takie trudne. Więc jak mówię: nie poświęcaj się dla pikseli, ogarniesz sprawę wieczorkiem jak będziesz wolna czy coś, więc spokojnie najpierw w kolejce może być Howrsowa. Myślę, że jutro po szkole albo w niedzielę coś ciekawego kupię i jeśli masz sama lub/i masz kogoś to chętnie proszę o wystawianie dla mnie chmurek najlepiej po 2 x od razu. Nie wiem jaka cena jest teraz rynkowa. 20 tys. starczy za jedną? I znów ten cholerny ośrodek będzie trudno załatwić..


Dziewczyny, przypominam o przestrzeni twórczej, niestety wielkich źródeł dochodowych to nie daje, ale ja zapomniałam i dopiero głosuję. Zaczynam wysyłać konie na GP, klikać w Topazy, Mroza, schronisko .. byle tylko dorobić.  😀iabeł:
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 marca 2014 21:34
Dar, on jest na gp, ale moge ci sprzedac^^ dostal nyks itp...
Dementek, trenujesz za ile?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2014 21:43
Nie poświęcam się. Normalnie po kilku dniach pracy daję dzień-dwa koniowi do odpoczynku. Sama też muszę się oderwać  😉

A co do gry- jakoś sprawniej idzie mi trening czyjegoś konia, niż oporządzenie swoich.
Poza tym chcę część koni usunąć z hodowli (ale nie sprzedać!)- planuję ograniczyć liczbę koni do 30 sztuk oporządzanych codziennie i używanych do hodowli. Jednorożce chyba do koleżanki wywalę, bo hodowla mi nie idzie. Kilka nieużywanych zostawię.


Howrsowa- Do ustalenia na PW  😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
14 marca 2014 22:06
Nie poświęcam się. Normalnie po kilku dniach pracy daję dzień-dwa koniowi do odpoczynku. Sama też muszę się oderwać  😉

A co do gry- jakoś sprawniej idzie mi trening czyjegoś konia, niż oporządzenie swoich.
Poza tym chcę część koni usunąć z hodowli (ale nie sprzedać!)- planuję ograniczyć liczbę koni do 30 sztuk oporządzanych codziennie i używanych do hodowli. Jednorożce chyba do koleżanki wywalę, bo hodowla mi nie idzie. Kilka nieużywanych zostawię.


Howrsowa- Do ustalenia na PW  😉

ja i majgaa hodujemy rogi, do nas możesz wywalić  🤣
Sprzedam OM za 2kupony i 2x zestaw hery za 2kupony  i 2x różdżka płodnosi za 1kupon 🙂
Dementek, negocjuję cenę konia, który mi się spodobał u Howrsowej i może niebawem będę miała dla Ciebie zlecenie.

Czemu nie chcesz sprzedać ? Po co trzymać bezużyteczne ? No bo do schroniska nie opłaca się raczej oddawać.

Napisałam na kontakt, że skoro jest schronisko a to gra popularna wśród miłośników koni to by było realniej powinni wprowadzić rzeź w dodatku gdzie ceny będą przeliczane na kg.  🤣 Odpowiedzieli że dziękują za sugestię. No bo kurde.. taka super gra a schronisko dla koni ? Pf..

Jak ktoś chce roga, to mam na sprzedaż dużo, zwłaszcza andaluzyjskich..  😉
Wymienię:
5x Chmurka - może byc na Fortunę Krezusa, Diament
1x Kamień Filozoficzny - na Klepsydrę Kronosa

Mam też trochę Wody Młodości, Puszek Pandory, Czarnych Orchidei  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się