Howrse gra :)

Kupię tą boską chociaż jest paskudna ale w zamian daje jeszcze drugiego boskiego przypominającego hucuła więc jakby za 8 kuponów jeden boski.

Zrobiłam tak ale uwaga, bo było jedno pokrycie. NIe wiem czy dlatego, że tylko jeden Tarpan był wolny i mógł pokryć czy dlatego że ta boska może być raz pokryta.
Haffek ja mogę.
Cierp a już nie było Tarpana ?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
25 lipca 2015 22:53
Szukam osób do uśmiercenia mi koni na PL, oferuję 2 kupony 🙂 Mój nick to -Haffek-. Proszę o ewentualną dopiskę, że z re-volty


Jeśli aktualne, to dawaj konie na Dementek
Dementek Wystawione 🙂
Koka jaki nick?
taka sytuacja - mam 3 kupony, konia 25 lat i 100tys eq na pl. wymienię w miarę możliwości na 5 passów :kwiatek: 👀

+ sprzedam Zestaw Nyx za 4 kupony/4 passy/2xOMki na com/Nyx na com
Sprzedam 2UH za 2 kupony/szt
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 lipca 2015 19:03
taka sytuacja - mam 3 kupony, konia 25 lat i 100tys eq na pl. wymienię w miarę możliwości na 5 passów :kwiatek: 👀

+ sprzedam Zestaw Nyx za 4 kupony/4 passy/2xOMki na com/Nyx na com

Jestem chętna na te 3 kupony, konia i eq! Wystaw konia na COM na 5 passow.
Dementek, oki, wystawiłam konia na pl i tego za kupony na com 😉 wystaw mi na pl za 100tys eq i 3 kupony 🙂 dzięki! :kwiatek:

nadal mam Nyxa. anybody? 👀
Haffek ja mogę.
Cierp a już nie było Tarpana ?


niee, podobno mial byc na koniec
na logikę to jutro będzie. dzisiaj kończy się ta klacz, potem dwa dni na Tarpana. skończy się on razem z bitwą na balony, środa wolna i w czwartek nowa promocja 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2015 20:43
Cierp1enie i jak tam, dałabyś radę mi boks zarezerwować? :kwiatek:
czarownica - jeszcze 6 dni budowania :/ ale kupilam dla Ciebie boks, tylko jutro zarejestruj by mi nie obnizyl poziomu i musisz potrenowac by jakies to um bylo
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2015 21:31
Jutro chyba go calkiem wytrenuje :kwiatek: dzieki :kwiatek:
nie ma sprawy 🙂
Haffek rano będą zrobione 🙂
Może i macie rację. Ja nie jestem ostatnio w ogóle na czasie 😉
Wiecie już jaka będzie następna promocja ?

Ma ktoś na sprzedaż albo zna osobę która sprzeda xZJ za kupon ? Pilnie kupię lub się wymienię.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
27 lipca 2015 10:12
nowa kolekcja koni  oraz [url=http://jagalig.wix.com/nowosci-howrse#!legendarne-konie-cz-1/c1kec]wielkie wyzwanie[/url]
nawet ładnie wyglądają :3



tutaj masz info o nowych promocjach ^^

ma ktos moze ogiera luzytana z pg pow. 2380? zapłacę 😍 za krycie 1 kupon plus 80 tys eq.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lipca 2015 10:15
Cierp1enie [s]nie wyświetla mi się ten boks 🙁[/s]mam 😀 dzieki :kwiatek:

Ale ze mnie kretyn 😵 Dałam koniowi 5-ty Żywioł, a potem... ZJ. I żywioł mi zniknął 👿 Nie wiedziałam, że się anuluje.... :/
Kiedyś był tu wymieniony nick graczki która podbijała prestiż ośrodków itp, a także sprzedawała różne pakiety koni, ktoś może pamięta kto to był?
dolce vita?


Mam tarpana i 0 kuponow 😀

Ale z boskich brakuje mi tylko 1 graniego i 5 baliosow, a tak to mam wszystkie juhuu  🏇
Cierp1enie, ja cię ostrzegam, za chwilę skończy ci się VIP 😁 pouciekane konie = ZŁO 😁 i o Jozinie pamiętaj 😁
Cierp1enie,  Nie, nick o ile pamiętam zaczynał się na 'm'
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
27 lipca 2015 21:07
Cierp1enie masz na wymianach puszki pandory, mam ich ponad 60 :P sama wszystkich nie zużyję.  😜
dziekuje pieknie!!  :kwiatek:  przygarne duze ilosci 🙂


Calore - juz zaczynam zbierac, jak cos to kochana ChemiK mi pozyczy 🙂
Kiedyś był tu wymieniony nick graczki która podbijała prestiż ośrodków itp, a także sprzedawała różne pakiety koni, ktoś może pamięta kto to był?



Meian
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lipca 2015 11:48
dziekuje pieknie!!  :kwiatek:   przygarne duze ilosci 🙂


Calore - juz zaczynam zbierac, jak cos to kochana ChemiK mi pozyczy 🙂


zmieniłam na 3 szt. :P
zaryzykowałam i kupiłam sobie vipa, miałam promocje za 5 kuponowy.  nawet fajne 😀
Meian


Dzięki 🙂
[quote author=Cierp1enie link=topic=49169.msg2397853#msg2397853 date=1438029771]
dziekuje pieknie!!  :kwiatek:   przygarne duze ilosci 🙂


Calore - juz zaczynam zbierac, jak cos to kochana ChemiK mi pozyczy 🙂


zmieniłam na 3 szt. :P
zaryzykowałam i kupiłam sobie vipa, miałam promocje za 5 kuponowy.  nawet fajne 😀
[/quote]


dziekuje
i Tobie Czarownica rowniez  :kwiatek:
(schodzi mi ich 12 szt w miesiacu :P )

kurde,  ja nigdy nie mialam promocji na vipa, a 5 kuponow wow, od razu bym kupila 😀
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lipca 2015 15:37
Postaram sie czasami podrzucić. :3

Ciężko jest znaleźć krycie ogierem luzkiem z pg pow. 2365?  🤔
Przyjmę/kupię/wymienię Kamienie Filozoficzne (kupno za equus)
a ja przygarnę niepotrzebne promienie Heliosa na com :kwiatek: puszki zresztą też 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się