Howrse gra :)

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
08 maja 2011 11:40
właśnie nie rozumiem tego - ma ktoś nowy plan zabaw, to sprzedaje go za przedmioty z CR 🤔
Ja miałam już dawno i się nie odzywałam, a jak ktoś poprosił to poprostu dałam, bo w necie zaczął krążyć nowy plan już 2 dni po usunięciu lizawki, wystarczyło zapytać wujka google, ale nie wnikam czy ktoś kupował czy nie.
Sprzedam konto na Howrse jest ktoś chętny??
Pokryje mi ktoś jednorożce dzisiaj? Tylko dwa, będą przygotowane. Mogę dać punkcik, albo coś drobnego z CR.  :kwiatek:
inny plan :
8 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabawy (gry), rzepa, 2h boksu, napój, 1h zabawy, nakarmić 3 kg, 6h zabaw, głaskanie 10 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, 1h pastwiska, 1h zabaw, rzepa, nakarmić 4,5 kg, 7h zabaw, głaskanie, napój  1 rok 1h pastwiska, marchew, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, 2h boksu, czyszczenie, 7h zabaw, głaskanie  1rok 2 miesiące 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, nakarmić 4,5 kg, 8h zabaw, głaskanie  1 rok 4 miesiące 30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, nakarmić 5 kg, 9h zabaw, rzepa, 1h zabaw, głaskanie,napój, 1 rok 6 miesięcy czyszczenie, napój, 1h zabaw, nakarmić 9 kg, 1h zabaw, marchew, 30 m pastwiska, 10h zabaw, głaskanie, 1h zabaw, rzepa
Ten plan napisała Dunkaa 🙂
Ja do tej pory, po tych zmianach korzystałam z niego i spisywał sie na medal, do wczoraj hehe, robie wczoraj zabawy, według planu, wszystko ok, ja sobie zapisuje zawsze PG przed zabawami żeby sprawdzić potem czy wyszło, źrebak miał 360.19 a po zabawach wyszło 362.19 😜 😁

 

inny plan :
8 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabawy (gry), rzepa, 2h boksu, napój, 1h zabawy, nakarmić 3 kg, 6h zabaw, głaskanie 10 miesięcy 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, 1h pastwiska, 1h zabaw, rzepa, nakarmić 4,5 kg, 7h zabaw, głaskanie, napój  1 rok 1h pastwiska, marchew, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, 2h boksu, czyszczenie, 7h zabaw, głaskanie   1rok 2 miesiące 1h30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, rzepa, 1h zabaw, napój, nakarmić 4,5 kg, 8h zabaw, głaskanie  1 rok 4 miesiące 30m pastwiska, marchew, czyszczenie, 1h zabaw, nakarmić 5 kg, 9h zabaw, rzepa, 1h zabaw, głaskanie,napój, 1 rok 6 miesięcy czyszczenie, napój, 1h zabaw, nakarmić 9 kg, 1h zabaw, marchew, 30 m pastwiska, 10h zabaw, głaskanie, 1h zabaw, rzepa
Ten plan napisała Dunkaa 🙂
Ja do tej pory, po tych zmianach korzystałam z niego i spisywał sie na medal, do wczoraj hehe, robie wczoraj zabawy, według planu, wszystko ok, ja sobie zapisuje zawsze PG przed zabawami żeby sprawdzić potem czy wyszło, źrebak miał 360.19 a po zabawach wyszło 362.19 😜 😁

 


  O dwa chyba nie możliwe jest podniesienie?
dlatego sama się zdziwiłam, o żadnej pomyłce nie było mowy, dobrze zapisałam sobie PG przed zabawami.
a ja tyle razy starałam się podnieść o więcej niż o 1.2 ale nigdy nie dało się  🤔 a miałam w boksie prysznic więc zabierało mi mniej energii, więc zawsze pod koniec dnia robiłam jedną lub kilka dodatkowych godzin zabaw, niby było dobrze, ale potem dodawało 0 pg  🙄
a mi wychodziło, wcześniej robiłam zadanie na koncie siostry z dwoma źrebakami i wyszło idealnie, zresztą czy to był stary plan czy nowy, wychodziłło.
ponawiam pytanie czy strachy na wróble da się jakoś sprzedać?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 maja 2011 14:44
jak nie jest na łące to chyba tak.
ucze się robić prezentację, grafika  mi bez problemów większych wychodzi ale nie bardzo wiem jak wpisywać tekst w ramki  🤔
nie widzę, żadnej opcji by go sprzedać 😵
Możesz go sprzedać innej osobie.
Ona wpłaca ci equus a ty jej go wysyłasz.
BTW mam na sprzedaż stracha na wróble ;] taniutko!
Dzięki 😉 Dopiero teraz przyuważyłam tą opcję 😵
OK nowy plan zabaw w pierwszym poście. Dunkaa dziękujemy  🙇
Kryję dziś 4 klacze a wy?  😉
ja dzisiaj robiłam jednego konia tym planem (tylko z reguły nie puszczam teraz na łąkę ani do boksu bo teraz to już nie potrzebne) i mi wszystko dobrze poszło  😉
Ja juz mam dosyc tych jednorozcow, nie pamietam kiedy ostatnio mialam jakiegos rozka  👿
zaćjesz ja nie pamiętam kiedy ostatni raz kryłam  😂
też ostatnio przestałam kryć xD
ja dzis mam bezrogi. Ale mnie to nie dziwi-wczoraj dla odmiany były 2 rogate klacze  🙂
wabankowa, kortina  chętnie przyjmę wasze rogacze  🤣
ja podobnie :P teraz przez 9 dni wolnego to krylam malo, ale tak czy siak dawno roga nie bylo 😀
Sprzedac chce, a nikt nie kupuje to sie bede meczyc z nimi do konca zycia 😀

po 18 maja i tak pewnie usune lub oddam komus moje konto wiec niewiele mi zostało 😀
ja robię porządki i zostawiam tylko te nieśmiertelne 😉 więc u mnie też znajdziecie rogi do kupienia 😉

zaćjesz ja chcę jak coś 😉
No to ja sprzedaje rożki za Eq i kupony 😀 Login medea12  🏇
powodzenia 😉 już nawet angliki za 2 kupony ledwo co schodzą 😉
wabankowa zapamietam sobie 😀

a z jednorożcami to jest jakaś masakra... ja chyba swoje na aukcje wystawie bo tak to nic z nich nie mam
ja jak wystawiałam na aukcje to chyba z 12-13 zostały tylko 3 😉 wystawiałam i za kupony i za Eq 😉

zaćjesz przypomnę się jeszcze jak coś 😉
Ponieważ rezygnuję z gry a sprzedawanie konta uważam za głupotę tak więc mam do rozdania na angielskim konie i rzeczy z BM.

Chronos' Timer x 3
Golden Apple x 3
Piece of Cloud x 3
Eolus' Wind x 3
Philosopher's Stone x 3
Daphne's Laurels x 2
Atalante Pack x 2
Golden Spurs x 2
Seahorse x 2
Boreas's Lunge x 2
Poseidon's Pack x 2
Morpheus' Arms x 2
Black Orchid x 2
Fertility Wand x 2
Water of Youth x 2
Hephaestus' Horseshoes x 1
Poseidon's Horseshoes x 1
Poseidon's Saddle
Available equipment: x 1
Medusa's Bloodx 1

Do oddania również jeden jednorożec: http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=14494643
I kilka hanowerów z bardzo dobrym GP.

Mam też aging pointy jak ktoś potrzebuje.

Kto jest chętny proszę pisać. Generalnie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy 😉

edit: mój nick arabeczka
ja chcę  objęcia 😲 ja na wabankowa
Ja również objęcia poproszę :kwiatek: Na Licja
na razie tyle 😲 jutro robię selekcję w zwykłych 😉
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/commerce?id=1240
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się