Howrse gra :)

[move]UWAGA[/move]

jestem sklonna osobie ktora ma rogacza curly lub tego drugiego nowego dac upominek hestii oraz zestaw hery ale jednego rogacza doslala bym ja (za minimalna cene) i chciala bym zeby byl izabelowaty albo jakis inny co mi sie spodoba🙂


Ponawiam
ChemiK,  ja mam rogacze curly, z PG -dorosła klacz 360, a źrebole 362 i 363. (maść ciemno-kasztanowata i myszata tobiano)  ale klacz może rodzić jutro , bo niedawno urodziła.
Proszę o gratulacje, ja już wszystkim pogratulowałam 😉.
Brakuje mi już tylko kilku gratulacji, mogę prosić? Dzisiaj rano gratulowałam po kolei wszystkim z listy, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :kwiatek:
fin, pogratulowałam z 4 kont 🙂
Dziękuję, zaliczyło mi zadanie :kwiatek:
[quote author=Mgła link=topic=49169.msg1607648#msg1607648 date=1354887192]
Szukam stanówki luzytana z PG powyżej 950, ma ktoś może?🙂😉


na pewno nie znajdziesz takiego pg na krycia 🤣 Błędne pszczoły, czyli najlepsza hodowla luzków, w której jestem wystawia 933 na sprzedaże.
[/quote]

Znalazłam ( http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=13013193 ) ale nie mogę się doprosić o stanówkę....
calore - szczęściara, ja miałam pecha do tej promocji i musiałam kombinować, by wyhodować to 2 nasionko
ile ro otworzyłaś ?
28 chyba  😲 nawet nie zauważyłam, jak to poszło! 6 miałam z wymiany nyxa wagą, 1 trafił mi się w RO, 7 wymieniłam za zestawy harmonii lub jakieś inne, ok 15 miałam w zapasach, ale wszystkich nie zużyłam, bo na pewno za kupony i diamenty też kupowałam. co ciekawe nadal nie kupiłam kuponu za realną kasę, więc ci "strajkerzy" z zagrody mogą sobie w tyłek wsadzić swoje narzekania na konieczność wydawania kasy  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 grudnia 2012 07:49
Sprzedam Upominek Hestii za 2 kupony :kwiatek:
a ja otworzyłam 30, a jeszcze 4 otworzę..  🤔

34 otworzone, 2 dzikusy mam 🙂

i dziś w tych 4 ro miałam fajne nagrody bo - zestaw hery, złote jabłko, różdżka płodności i 3 diamenty 🙂

za to jestem totalnie spłukana ze wszystkiego 😀 ale promocja ukończona, można zbierać diamenty na kolejną  😁
Kolejna sie zacznie zapewne w poniedziałek 😁 i będzie polegała na chodzeniu pionkiem po jakiejś grze planszowej. żeby dostać 'ruch kostką' i wylosować o ile się przesunąć, trzeba będzie jakąś wajchę naciskać. Mają być zadania jak np. w pinatach, które pozwolą częściej ruszać wajchą czyli szybciej dojść do mety, a i planszy ma być chyba 5. Jak się przejdzie wszystkie, jakaś wielka nagroda 😉

//nie wiem po co brałam udział w tej promocji, nie cierpię dzikusów, mój z Namib, którego mam 3 tygodnie, dał mi 3 diamenty.....
Znalazłby się chętny pośrednik ? Potrzebuję przesłać róg z jednego konta na drugie. Użytkownik 2 konta odwdzięczy się Fortuną Krezusa 🙂
dam piętę ahillesa za to samo na com.
Lubię tą promocję - dzięki dzisiejszemu zadaniu z kupnem konia zarobiłam 200 tys Eq 😀
dam piętę ahillesa za to samo na com.

Ja byłabym chętna, nawet na dwie jeśli masz 🙂
mam tylko jedną. wystawić na balumal?
Tak, ja też wystawiam na com :kwiatek:

Mam jeszcze do wymiany z com na pl:
Helios' Ray x 4
Piece of Cloud x 2
Achilles' Heel x 1
Zeus' Lightning Bolt x 1
I jeszcze 2 passy na 2 kupony / 2 rogi obfitości / 1 objęcia morfeusza 🙂

edit: Sprzedam Chronos' Timer x 1 na com za 1 kupon lub 1 róg obfitości na pl 😀
Sprzedam Upominek Hestii za 2 kupony :kwiatek:


Chętnie kupie! 😉

edit: Mgła właśnie o tym mówiłam, jestem w tej hodowli 😉 Nikt Ci krycia tym ogierem nie wystawi, takie wiadomości z góry są olewane 😉
cztery rożki zaźrebione, same bezrogi się urodziły 👿
Gdzie mogę sprawdzić ile już mi roślin zakwitło i jak zdobyć te dzikusy, co wymagają mniej? Nie widzę tu nigdzie żadnej takiej opcji. 🤔

edit. Bez sensu. 4 rośliny na pewno mi zakwitły, a nie dostałam złotego nasionka.
To jest liczba kwiatów, które jeszcze muszą zakwitnąć
Ahaaaa 🤣 Taki bajer, dzięki. 😀
Kupiłam właśnie roga pinto z PG ponad 773 za uwaga(!) 68 tys  😂
Nie mam żadnej klaczy i nie mogę sprawdzić... 😡 Jakie jest obecnie najwyższe PG na kryciach szetlandami czystej krwi?
fin   868.7 przy 100 blup 😉

edit: 873,3- nie zauważyłam bo było między 868.7 😉
Dziękuję :kwiatek: i po 5000 czy 7500 są wystawione?
Super 😀 To jak swojego 866.12 wystawię za 3500 to będzie w sam raz? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 grudnia 2012 14:18
Dunkaa na jaki nick wystawić upominek i konia? 🙂
edit: mam limit, mogę wystawić jutro? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się