Howrse gra :)

Poratuje mnie ktos jednym punktem? Oddam z lewego 🙂
Twoja propozycja wymiany została zaakceptowana. Do Twojego konta dodano: 1 x Objęcia Morfeusza!

jeeej za kamień  😅 czyli 3czy 2 pary objęć  😂
mogę poratować punkcikami z lewych 🙂 dawajcie nicki to powysyłam zaproszenia 🙂 zwrot proszę na wabankowa 🙂
Bo koń mi umarł to jestem źle prosperującą?albo podejrzana?Taak myślałam na nikogo tu nie można liczyc.alle ok.odwieczę się również za pomoc która mi serdecznie okazałyście.
co ? Arshenicowy nie rozumiem twojej wypowiedzi  🤔
to jakaś groźba? 😀
Arshenicowy, nie rozumiem czemu, skoro wciąż podajesz się za gajara18, nie napiszesz z tamtego konta...  :/
Usuńce lepiej ten główny wątek bo Ow zbierze wielkie żniwa
może chodzi jej , żeby zgadywać o co chodzi w wypowiedzi  🤣
Jak zgadnę chcę rożka + kupon + nyks  😂

Aschrenicowy wiesz że Ow też karze za groźby ?? Poza tym co MI możesz zarzucić ...

że mam jedno IP z bratem , siostrą i 7 letnią kuzynką ??  😵
cierp1enie wysłany 🙂
wabankowa, napisz PW jakie czynności należą do mojego obowiązku jutro  😎

Arshenicowy, mamy to wziąć za groźbę ?
chciałam tylko napisać, że nadal wyprzedaję swoje konie za symboliczną sumkę, jeśli ktoś coś chce to pisać. zostawiam sobie 3 sztuki w razie 'W'
Niekłania, viste i i can't breathe xD
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4219

jeśli o kimś zapomnialam to proszę się przypomnieć  :kwiatek:
Oj tak, bo Ow będzie się przejmował Arshenicowym. Idź się dowartościuj i napisz do niej. 😂
szkoda mi niekiedy że NIE MAM własnych multikont ,  mam tylko do pomocy w grze brata , kuzynkę , siostre
Alle Ya nie grozę nikomu, a to że sami piszecie o lewych kontach to już nie moj problem.skoro wy jesteście wścibscy to Ya również mogę być.bywam nie będę na forum gdzie każdy jest podejrzany i musi się płaszczyc o pomoc.
wabankowa - dziękuję  :kwiatek:

Arshenicowy -  😂 przecież to jakieś dziecko jest 😁  Ya - a co literki J Ci zabrakło biedaku? 🙂
wnerwia mnie to , że Arshenicowy , jak chciałam jej pomóc to teraz się na nas odgrywa ... idź zgłoś od razu daisy , Lola , i innych 1-szych w rankingu ! Myślisz że skąd mają tyle kuponów , rzeczy z CR  😵
Wabankowa mozesz przeslac na Paproooc 😉 Z paru lewych
już przesyłam 🙂
kto mi powysyłał zaproszenia ? bo nie wiem co w związku z nimi xD

kurcze post pod postem sie dodał  👿
wabankowa- ja z lewych.  😉
a po co ? 😉

paproc wysłane 🙂
paaatrzcie jakiego mamy ogiera 😍


ja już nei mogę patrzeć na rożce angielskie.. kupiłam klacz, kryłam ją około 20 razy, za kazdym razem z rozdzka i nic nie dala.. teraz kupilam druga, pokrylam 10 razy, nic ;/
też miałam 2 takie klacze :/ jedna dała za 10 a jedna jeszcze w ogóle a już chyba 12 pokryć za nią ...
Bay- wejdź na gadu 😀
Wabankowa wyslalam zaproszenia z lewych , akceptuj 🙂
mi to z andaluzami najlepiej idzie 🙂 w ogóle jak dla mnie modzi powinni coś zrobić żeby rogi znów zyskały na wartości.. nie 1 kupon i 30 000 Eq.. to tyczy się też hodowców..
Bay - pozazdrościć ogiera 🙂

kupikwe - bardzo dziękuję za strzałę artemidy :kwiatek:   


mogę się wymienić za eq bądź punkty dorastania 🙂 za strzałę artemidy  :kwiatek:
Bitre zgadzam się :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się