Kot po wypadku proszę o pomoc...i ciąg dalszy przygód Voltopira Czesia ;)

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
16 maja 2011 08:45
więc Feliks wczoraj odkrył że ogonem Czesia można się bawić 😀, ponadto udało mi się wczoraj wieczorem czytać książkę i mieć na kolanach Czesia, a poniżej przytulonego do nogi Feliksa 😀 ❗

właśnie koty zjadły i mają drzemkę 🙂

eit: stan kociego konta wynosi - tak jak pisałam wcześniej 286 zł-18 za rtg ostatnie czyli 268,
jedzenie kupuję już sama, a to co zostało będzie na zabieg i szczepienia później, ok? :kwiatek:
Marysia 550 bardzo mi przykro :-(
Duunia, fajnie slyszec, ze chlopaki zaczeli sie dogadywac :-) a co do kasy, dla mnie jak najbardziej ok, a jesli rachunek za zabieg/szczepienie/cokolwiek bedzie wiekszy, pisz smialo, cos podrzucimy  😎
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 maja 2011 13:47

dawno nas nie było
u chłopaków wszystko ok; nawet ostatnio nastąpiła "bitwa" na łapki
Feliks pacnął Czesia, a ten postanowił odpacnąć-w związku z tym się przewrócił... bo użył zdrowej łapki a na chorej jeszcze się w pełni nie opiera zdziwiony był bardzo tym faktem

Voltopir Czesio je za dwóch i strasznie sie tuli  💘 do rtg jedziemy w środe 1 czerwca i już pewnie zostanie na zabieg.
śmiga pieknie do kuwety, co mnie dziwi bo myślałam że to wiejski kot?
zastanawiam się czy ktoś go np wtedy nie wyrzucił z samochodu i stąd te urazy?  🙄

na filmie jest niewykończony front mojej chaty, i taki wysoki próg-wyobraźcie sobie że on tam wskakuje bez problemu sam 🏇
Nie ma co, kot dostał drugie życie!
Bardzo podziwiam, gratuluje i jak coś jeszcze będzie można pomoc, to się pisze 🙂 świetna robota Duunia, świetna robota :kwiatek:
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 maja 2011 14:57
oj tam oj tam  😉 sama jestem w szoku że ten kociak tak chce żyć  😲 natomiast jest najbardziej wtulającym się w człowieka kotem jakiego znam.
Feliks np też jest przytulny i jak śpi sie z nim, to można go układać jak zabawkę pluszową i tak będzie leżał jak się go ułoży  🙂

Czesio nadal śpi w swojej króliczej klatce, tzn nie zamykam go już od dawna, ma tam owczą skórę i małą kuwetkę z której korzysta, jak mu się w nocy dalej do kuwety nie chce wstać...generalnie pokochał chyba tą klatkę
ale jak się na ręce go bierze, to normalnie wkręca się w człowieka  😀
no i fuczy na psa Pina, który jest rozczarowany tym faktem no bo jak to???
Wzruszajace jest to wszystko co piszesz, Duuniu,  a slodziak sie wtula, bo jest wdzieczny.. takie uratowane od smierci koty/psy doskonale rozumieja, ze to danemu czlowiekowi zawdzieczaja drugie zycie i nigdy tego nie zapominaja.. ja mam taka Savane, najwierniejszego kota jakiegokolwiek w zyciu widzialam..
ale grubas sie zrobil! ekstra, dwa razy wiecej kota!
pięknie wygląda!
Duuniu, co tam u Kotusia? Czy jest juz po ostatnim zabiegu?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 czerwca 2011 09:22
tak, jest po ostatnim zabiegu 🙂 resztę opiszę później 🙂
A ja Czesia widziałam na żywo.  😅 😅
Duunia go do mnie w gości przywiozła.
Nieśmiały biedaczysko troszkę.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 czerwca 2011 10:36
nooo bo go majestat gabinetu przytłoczył  😉 oraz Wilhelm  😀
To ja muszę OT.
Wilhelm Duuni jest cudowny. Jak z Jurassic Park.
Pokaż fotkę .
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 czerwca 2011 10:48

proszę 🙂
mam gdzieś jeszcze całego, zaraz wkleję 🙂

a tu koty o poranku PATRZĄ I PATRZĄ  😲 a jak zamknę oczy... to i tak patrzą, tzn ja wiem ze patrzą i nawet to czuje, wiec wstaje i daję jeść  😎

Zdradzę, że Duunia temperówką mu ostrzy pazury.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 czerwca 2011 10:58
he he 🙂 taką do grubych kredek  😀

a co do Czesia-wyciągnęliśmy śrubę z łapki, odrobaczyliśmy Pana Kota wydalam: 66 zabieg + rtg 16 🙂 + odrobaczenie i antybiotyk 36
za tydzień znowu na zastrzyk 🙂

edit: czyli zostaje 168 zł (286-66-16-36 🙂 )
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 czerwca 2011 22:27
Panie i Panowie 😅
Czesio właśnie goni komara 🏇 🏇 💃 💃
😀
Panie i Panowie 😅
Czesio właśnie goni komara 🏇 🏇 💃 💃
😀


Super 🙂
Ratując kota świata nie zmienisz, ale świat zmieni się dla tego jednego kota  🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
14 czerwca 2011 10:12
Czesio właśnie siedzi u mnie na kolanach  🙂 zadowolony z życia, po drugim śniadaniu
wczoraj byliśmy wyciągnąć szwy 😅 na łapce zaczyna się normalnie opierać co 3-4 kroczek

... taki mały OT, ale wczoraj w lecznicy był bardzo wielki dres z .... yorkiem 😁 i nawet przyjechał czarnym VV Golfem 🙇 normalnie + 120 do szacunu
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 lipca 2011 14:35


pozdrowienia od Czesia dla ReVoltowiczów  :kwiatek:
ma się dobrze, z Feliksem się bawi
😀
to sie chlopaki dogadaly :-) no i dobrze slyszec, ze Czesio siedzi na tyleczku w domu  😎  chociaz on chyba wie, z czego zostal  wyratowany, wiec wie tez gdzie dobrze i bezpiecznie. A tak poza tym, to sliczny chlopak z niego  😍. I to rezolutne oczko... Feliks tez , oczywiscie, przystojny, ale to watek Czarnego, wiec na nim sie skupiam  😎
cudo  💘 moi chlopcy bardzo pozdrawiaja  🥂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 lipca 2011 20:14
no tak..aktualnie ą w tym samym miejscu,  z tym że Czesiu leży na plecach i wolną łapką klepie Feliksa  po ogonie, przeszkadzając mu w toalecie  🙄
te kocie zaczepki  😎 Duuniu, zdjecia, please..
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 lipca 2011 20:19
postaram sie, ale teraz za ciemno na zdjecie 🙄
poczekamy cierpliwie na zdjecia..  a poki co, wymiziaj, prosze, chlopakow, z naciskiem na Czarnego, od cioci sanny  😎
duunia    ale Czesio urósł  😲  prawdziwy KOT się z niego robi, wymiziaj ode mnie i od moich dwóch znajdek 🙂
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
04 lipca 2011 20:45
dziekujemy...🙂 no właśnie urósł, był o połowe mniejszy od Felka, a teraz jest prawie taki jak on 😲
Powiem szczerze- nie czytałam tego wątku, ale miałam okazję widzieć szczęsliwego, lśniącego Czesława  😅
Podziwiam Dunia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się