Ignoruj, czyli stary dobry plonk

Caroline
a mnie ciekawi jedno. Jak Ty to zrobiłaś?
ushia   It's a kind o'magic
23 czerwca 2009 21:06
Bardzo prosto.
Najedz sobie na przycisk "ignoruj", wtedy na dole przegladarki pokaze sie adres ktory kaze skryptowi wpisac ignora - wpisujesz to jako link/tekst aktywny i juz

wyglada to tak:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=ignore;u=numer profilu uzytkownika
dempsey   fiat voluntas Tua
17 listopada 2009 10:38
zdecydowałam się na pierwszy w życiu ignor
no ale jest minus tej sytuacji - teraz aby ignor zadziałał, muszę się logować za każdym razem. a bardzo często przeglądałam jako gość.

no cóż, coś za coś 😉
dziwne, bo liczba "ignorantów" w moim profilu nie zwiększyła się 👀
...a tak zupełnie serio, to strasznie mnie bawi czytanie fragmentów moich wypowiedzi,we wpisach osób które stanowczo deklarowały ignorowanie autora "wrotki" 😁..hipokryzja godna czworaków 😂
dempsey   fiat voluntas Tua
18 listopada 2009 10:56
pudło!  🤣 😉
mozna powiedziec ze o 180[sup]o[/sup]

edit:
ale uwazaj wrotki z wytykaniem ludziom zmiany zdania, bo zdaje sie sa tacy co twierdza, ze sam wykonales taka nomen omen 'volte', logujac sie tu  :emota2006092:
chętnie podyskutuję na ten temat, bo zdania na temat korzeni re-volty zupełnie nie zmieniłem, a moje uczestnictwo w tym forum, to zupełnie inna kwestia...to trochę jak z obowiązkiem podatkowym, jest on przestępczo wysoki, ale uczciwy człowiek w pełni go spełnia.
chętnie podyskutuję na ten temat, bo zdania na temat korzeni re-volty zupełnie nie zmieniłem, a moje uczestnictwo w tym forum, to zupełnie inna kwestia...to trochę jak z obowiązkiem podatkowym, jest on przestępczo wysoki, ale uczciwy człowiek w pełni go spełnia.

Oj... a ja myślałam,ze Ty lubisz tu być. Serio. 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
19 listopada 2009 09:52
Tania, wszystko przez obowiązek niesienia kagańca oświaty  😂 😂
Gdzie mozna sprawdzić kto dał ignora, i czy w ogóle idzie zobaczyć..?
Sonia nie idzie zobaczyć kto dał ignora, niestety 🙂
Zastanawiałam się tylko i stwierdziłam, że sie spytam. Ok. Bardzo dziękuję!
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się