NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

BOSTON, a może jakieś szczegóły? nick osoby?
BOSTON  a wysyłałeś /aś potwierdzenie nadania na maila tej osoby? Skoro nie wierzy ci na słowo i ma problem ze znalezieniem pieniędzy na swoim koncie, to może utwerdz tą osobę, że naprawdę pieniądze są już na koncie a jak nie pomoże to zgłaszasz dalej.
Daję - myszowiec . Zacznijmy od tego że bryczesy kupiłam i przelałam od razu pieniądze ok miesiąc temu. Po ciągłych pytaniach kiedy w końcu wyśle, paczka w końcu do mnie doszła. Opłata za przesyłkę została policzona jak za priorytet ( 7-8zł) natomiast została wysłana... zwykłym listem za 2.75zł! Przed zakupem dopytywałam się jeszcze dokładnie czy nie ma dziur, przetarć - wszystko podobno miało być ok.  Jak otworzylam kopertę... prawie już do końca przetarta dziura w kroku, przy leju, do tego odpruty w jednym miejscu lej, no i ogólnie na całych bryczesach popuszczały nitki. Kontakt bardzo trudny, pomimo że widzę że na RV była, nie daje odpowiedzi.
Ulalala, wysłanie jakiegokolwiek sprzedanego przedmiotu listem zwykłym to jest głupota. Wysyła się albo paczką, albo listem poleconym i to zazwyczaj priorytety (gdzieś słyszałam, że przesyłki priorytetowe traktuje się inaczej, ale nie mam pojęcia z jakiego powodu). Kupowałaś przez ogłoszenie ze zdjęciami? Skąd te rozbieżności w ocenie stanu spodni?
Oczywiście że to głupota, ale moim zdaniem również ta osoba jest nie uczciwa, skoro bierze pieniądze na polecony a wysyła zwykłym. Zdjęcie było jedno, całych bryczesów, szczegółów nie było widać, ale się dokładnie dopytywałam czy nie mają uszkodzeń. Gdybym sama się nie dopytywała (po kilka maili, bo na jednego mimo że wchodziła na rv, nie odpisywała) to pewnie nadal by ta przesyłka nie dotarła.. Teraz jest zupełna cisza. Nie odpisuje.

Priorytet różni sie tym od ekonomicznego poleconego, że dochodzi w ciągu 1-2 dni, a ekonomiczny 2-3  mniejwięcej.
Ulalala, oprócz czasu dostarczenia po prostu słyszałam, że te przesyłki (priorytetowe) są jakoś inaczej po prostu obsługiwane - inni ludzie je w ogóle obsługują, czy coś? Ja w każdym razie wysyłam tylko i wyłącznie priorytetami. Oczywiście brak odzewu i wysyłka nie taką paczką jak się umówiłyście jest nieuczciwością. A tak z ciekawości - te bryczesy nie miały jakiejś głupio niskiej ceny? (oczywiście to nie byłoby wytłumaczeniem ich stanu, ale zawsze jak coś jest podejrzanie tanie mi osobiście zapala się czerwone światełko 😉 )
Paczka wysłana priorytetem częściej dochodzi niż znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Przykład z życia wzięty, ponieważ do znajomej nadaje się tylko takie, bo te drugie jeszcze do niej nigdy nie dotarły. Jeżeli priorytetem to wie, że będzie paczka czekać w skrzynce na pewno. Często zatem prosi o taką formę wysyłki, bo ma sensownego uzasadnienie.

Ulalala PW.
Kenna zapłaciłam za nie w sumie 57-59 zł, nie pamiętam teraz dokładnie. Patrząc na obecne ogłoszenia cena jest dość normalna, jest wiele ofert bryczesów w cenach własnie nawet i 30 zł , ale zazwyczaj 40 -60 , które są w na prawdę dobrym stanie.  Wiem z własnego doświadczenia, że muszę dużo opuścić cenę , aby ktoś się zainteresował, bo podaż (dobrze mówię?) jest bardzo duża.

Być Ja jak coś komuś wysyłam , to też zawsze priorytetem, złotówka różnicy , a o wiele szybciej dochodzi.
Ulalala, no nie... 59zł to jest wysoka cena, więc nie można przymknąć oka na uszkodzenia, do których sprzedający się nie przyznał (chodzi mi o to, że jakbym kupiła bryczesy za 9zł i okazały by się dziurawe, to bym powiedziała sobie w duchu "a kit z tym - mogłam się domyślić..."😉. Ale tu faktycznie, ciekawa jestem wersji myszowiec, czy w ogóle się odezwie...
No tak, gdybym miała zapłacić 10 zł za bryczesy, to pewnie i wolalałabym tą przesyłkę za 2 zł , bo ryzyko prawie żadne i można by było przymknąć oko na wszystko.
Ale tak....
No ciekawe czy się odezwie.
Narazie na Fb, bo tam zamieściłam informację również, odezwała się jej koleżanką, cytuję : "Ludzie czy wy jestescie chorzy znam angielike osobiście . Ona taka NIE JEST !!! I koniec tematu"
też ją znam  😉 Niestety, ale nie powiedziałbym o niej, że jest nie uczciwa. Jednak nie stoję po jej stronie- nie znam sprawy
A propos tego komentarza na fb - znam, ale nawet nie umiem poprawnie napisać imienia. 😂 No chyba, że ona naprawdę ma tak na imię?...
Zwyczajnie - Angela.

Ps. Z racji zbieżności z osobą o nicku Angela, prostuję, że mój post dotyczył konta o nazwie "Myszowiec", gdzie użytkowniczka rzeczywiście ma na imię Angela.
Myszowiec - Angela.
Nie zaś Angela jako nazwa konta. Dziękuję.
Uff, czyli jednak nie "AngIelika" 😉
Uwaga na forumową "sandru16". Zamówiłam u niej wędzidło,zrobiłam przelew i do dziś dnia nie dostałam paczki. Wszystko było pięknie i milutko do czasu wysłania przelewu. Jak tylko pieniądze dotarły na jej konto, przestała odpisywać na wiadomości.  🙄 Cieszę się,że straciłam "tylko" 24zł,ale nie lubię takich sytuacji.
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 kwietnia 2014 10:39
Moonica, zrob jej piekielko. Nie odpuszczaj!
BASZNIA,nie wiem co mogę zrobić. 🙁 Pisałam do niej mnóstwo razy,ale nie odpisała.  🙄
Moonica, jak robiłaś przelew to masz jej adres prawdopodobnie. Na pewno ktoś z re-voltowiczów mieszka w jej okolicy. Znajdź ją na fejsie, napisz do znajomych, zrób wiochę. Może pomoże.
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 kwietnia 2014 22:02
Dokładnie, namierz szkole, zadzwon, napisz do znajomych-starszych najlepiej. ZAtruj jej zycie na maksa 🙂.
shilton, BASZNIA, tylko problem jest taki,że na fejsie jej nie ma.  🙄 Nie wiem,czy ktoś z re-voltowiczów ją kojarzy. Jestem w kropce i chyba nie dostanę tego,co zamówiłam ani tym bardziej zwrotu pieniędzy...
Moonica, a może ma fejsa tylko jakoś dziwnie wpisane? Może spytaj się na facebookowej grupie z ogłoszeniami/rv?
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 kwietnia 2014 22:15
https://www.facebook.com/sandra.samolewska

http://www.galopuje.pl/jezdziec,20148

http://www.photoblog.pl/katiaa92/53831711 kolezanka?

z Leszna jest?
http://zajawka.jedynka-leszno.pl/2013/03/14
MOzna narobić wiochy w szkole na przykład.
Zapewne to ta, konie w Święciechowej. W stajni też można wsi narobić.



Święciochowa mieści się ok 30 km ode mnie 🙂 Mam tak kilku znajomych koniarzy 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 kwietnia 2014 06:13
korysindex4, o ile to ta i o ile sie Moonice, bedzie chcialo  😎.
wspólnych znajomych mam z tą Sandrą - więc jesli to TA OSOBA. Postaram się pomóc
korysindex4 może to i tylko 24 zł, nie to aż 24 zł a ty raczej nie jesteś inwestycją charytatywną by dawać takie prezenty? Zrób tak jak inne revoltowiczki ci radzą, a jak to nie pomoże napisz że zgłaszasz sprawę na policje, powinna się wystraszyć i odezwać w końcu do Ciebie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 kwietnia 2014 10:13
Amalltea, pomylilas nicki 😉.
Oj przepraszam mam nadzieję że nie urazulam" 😡 :kwiatek:
korysindex4,istnieje możliwość żebyś popytała swoich znajomych koniarzy o tą Sandrę? Rzeczywiście jest z Wilkowic, Święciechowa bo takie dane mi podała do przelewu. Byłabym wdzięczna za jakąś pomoc.
BASZNIA,dzięki za linki,szczególnie ten do fejsa,może w ten sposób do niej dotrę skoro nie odpisuje na wiadomości na re -volcie.  🙄
Dzięki wielkie za wsparcie!  :kwiatek:
Moonica nie odpuszczaj walcz o swoje! Daj znac co udało Ci się załatwić! Trzymam kciuki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się