Horse Isle 2 czyli gra dla koniarzy z całego świata :)

Gra ktoś w www.hi2.horseisle.com(gra po angielsku)? Jeśli nie to gorąco polecam! Z początku wydaje się dla młodszych przez grafikę, ale z czasem, gdy będziecie znać podstawy, zobaczycie, że jest to genialne 🙂 Dużo ras koni, dużo maści, konie mają różne rozmiary, każdy ma inne geny i wiele, wiele innych! W tym wątku możecie pytać o różne rzeczy dotyczące gry, ja lub kto inny z pewnością pomożemy 🙂 Na zachętę kilka screenów(GoldMare to ja 🙂😉:

jak tam sie zalogowac
Na stronie startowej jest taka duża ikona " Make My Free Account Kliknij na nią.
gdzie mozna kupic kona w tej grze
Właśnie chciałam zadać to samo pytanie.
Trzeba udać się do takiej czerwonej stajni, znajdziecie ją w głównych wyspach: Plains Isle, Narrow Isle, Meadow Isle, Angled Forest Isle, Dry Isle, Glacier Isle i Tiger Isle. Ale możecie kupić tanie konie na ranczach 🙂 U mnie często po 4k (4,000). Żeby znaleźć rancho z tanimi końmi musicie udać się do budynku z dużym napisem "City Hall" I tam kliknąć w taką tablicę, a potem się połapiecie 🙂
O fajnie- właśnie jestem na Glacier Isle. Wpakowałam się w jakąś robotę z ptakiem  i nie wiem gdzie znaleźć ten budynek do którego chce i nie chodzi tu o pet shop  🙄 jeszcze  weszłam w jakiś quiz i .. nie umiem odpowiedzieć na pierwsze pytanie bo... Nieuważnie przeczytałam tekst 😵 😂
Pod jakimi jesteście nickami? :kwiatek:
ja jestem ElfDiamond
ale jak wejsc na jakas wyspe
ja jestem Zingaro- wiem - niezbyt związane ze mną, ale aga020596 być nie mogło, Aga było zajęte, więc przyszło mi do głowy pierwsze lepsze końskie imię, które mi się podoba.

Żeby dostać się na wyspę musisz iśc do portu (?) tam gdzie taka babka stoi. Ale żeby przepłynąć musisz mieć kasę- idziesz do takiego domku , gdzie jest jakiśtam facet i on daje Ci zlecenie - najpierw zbierasz 3 kokosy i mu dajesz, a potem szukasz jego córki.

A ja mam inne pytanie- gdzie na Glacier Isle znajdę Lemon Meringue  i jakieś limonkowe ciasto?
Ja jestem Photo(tak wiem pierwsze lepsze się nasuneło...) A i gdzie jest ten klucz co trzeba znaleźć?
Idziesz na wschód wyspy, aż dojdziesz do obumarłych drzew. Gdzieś powinnaś mieć  motykę(?) ale u siebie- ten facet Ci ją dał. Na pewno nie jest to w wyposażeniu. Po prostu poszukaj, bo ja już dzisiaj tam nie wchodzę, a za Chiny ludowe nie pamiętam jak TO się nazywało.
Ja jestem ChocolateMamba 😀
Aga dziękuje :kwiatek:
Niedługo ta gra stanie się tak popularna tak jak Howrse 😂
A za te zadania u faceta,dostaje się forse, a jeżeli już wykonała 2 pierwsze,to czemu nie dstałam?
kupiłam sobie konia i w jego profilu jest tired, hunger i thirst - co to jest? tylko tego ma już połowę.
edit : już wiem, pragnienie
Poakceptowałam pełno zadań przez przypadek i coś się stanie jak ich nie wykonam?

edit 2 : gdzie kupić coś dla picia dla siebie i jedzenie dla konia?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 czerwca 2011 21:28
Ja jestem CauseToBelieve 😉
Właśnie się zalogowałam jako Mariska. 🙂
kupiłam sobie konia i w jego profilu jest tired, hunger i thirst - co to jest? tylko tego ma już połowę.
edit : już wiem, pragnienie
Poakceptowałam pełno zadań przez przypadek i coś się stanie jak ich nie wykonam?

edit 2 : gdzie kupić coś dla picia dla siebie i jedzenie dla konia?


Dla siebie polecam kokosy, działają na pragnienie i głód naraz 🙂 Ja obecnie ich nie używam, bo jak tylko odwiedzę swoje rancho to mam wszystkie paski na maksa, konie też 🙂 Ale można odwiedzić Inn, a dla koni tą czerwoną stajnię i kliknąć na NPC, potem "Livery". Jak chcecie zmówcie się ze mną, to mogę dać za darmo konia startowego 🙂
o dziękuję bardzo  😀 a do czegoś konkretnego dąży się w tej grze? Mam konia i tak za bardzo nie wiem co ze sobą zrobić  🤣
Witam wszystkich  🙂
Sam gram w tą grę. Chciałem Wam przedstawić swoją stronę na temat tej gry. Strona jest rozwijana (wczoraj zaczęliśmy)  i artykułów nie ma jeszcze za dużo.
Jeżeli chcecie zobaczyć jak to wygląda wejdźcie na http://po.polsku.hi2.info.pl

Pozdrawiam, fafik
Witam wszystkich  🙂
Sam gram w tą grę. Chciałem Wam przedstawić swoją stronę na temat tej gry. Strona jest rozwijana (wczoraj zaczęliśmy)  i artykułów nie ma jeszcze za dużo.
Jeżeli chcecie zobaczyć jak to wygląda wejdźcie na http://po.polsku.hi2.info.pl

Pozdrawiam, fafik



A więc twoja ta strona? Proszę, rozwijaj ją. Przydałby by się np przetłumaczone rozmowy itd :].

Co do gry, to jestem tak jak tu - RoyalMares. Proszę o pomoc dotyczącą gry  👍.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się