termobuty

Miałam ELTy Elegance - kupiłam chyba 3 lata temu w equishopie... Po 3 tygodniach używania zamek padł... to odesłałam do equishopu na reklamację.... trwała ona aż do wiosny... na wiosne oddali mi kasę bo już ich nie sprowadzali...

Kupiłam więc HKM Elegance... Jeździ się w nich super... jak w zwykłych oficerkach, wszystko się czuje, itd...  ale nogi marzną... po godzinie jazdy na mrozie palce mi drętwiały z zimna... Do tego są śliskie... tak jak dziewczyny mówiły... Po roku używania pękła mi "skóra" na nosku, z racji tego, ze była zima stulecia nie reklamowałam - ojciec mi to zakleił... ale to nie koniec - na początku ich drugiego sezonu zrobiły mi się dziury w podeszwie... na piętach, najpierw na jednej, potem na drugiej nodze... ojciec mi je zasilikonował... wreszcie na koniec zeszłej zimy - idę sobie przez stajnie , a  tu trach... zamek padł... Mimo prób reanimacji moje HKMy Elegance padły po dwóch sezonach...

Normalnie raczej butów nie niszczę, a termobuty strasznie...
Teraz się czaje na te Malamuty...
Czy ktoś wie cokolwiek o takich termobutach ?

http://konik.com.pl/hkmtermobutalaska

Wyglądają fajnie, ale najważniejsze czy ciepłe i nieprzemakają. Cena też kusi
Żeby mi było ciepło w termobutach muszę mieć miejsce na wkładkę i grubą skarpetke
czyli np rozmiar większe 😀

ciekawi mnie, czy ktoś owe posiada 🙂
Dramka, ja tam nie wiem, chyba o roznych butach rozmawiamy. nie oddychaja te z gumowym dolem i wlasnie dlatego ja w takich butach niesamowicie marzlam. stopa mi sie w nich zaparzala, skarpetka robila sie wilgotna i bylo mi strasznie zimno. i w dodatku nie schly, bo nie mialam modelu z wyjmowana skarpeta. musialam je wypychac gazetami na noc, zeby papier odciagnal wilgoc. absurd jakis.
w akteach jest mi cieplo, nie potrzeba do nich grubej skarpety, wystarczy cienka. noga sie nie zaparza i jest sucha. nie przemakaja. jedyna wada tych butow jaka znalazlam do tej pory jest to, ze wycieraja mi konia. zostaja slady jak od ostrog i na zimowej sierci niefajnie to wyglada. ale trudno. ja wole zeby bylo mi cieplo 😉
Ja mam na myśli husky  😉
aaaa, to dlatego mi nie pasowalo 😉
No widzisz 😉 dobrze ze w końcu się dogadalysmy 🙂
katija mówisz o tych co wrzuciłąm, czy o jakich? 🙂 chce jakies kupic bo strasznie marzną mi stopy nawet teraz (nawet nie przy koniach) a poł dnia w stajni w moich starych i kiepskich ermobutach włąśnie z gumowym dołem to masakra..
Horsespace, ja chwale yorki aktea, a zle sie wyrazam o butach z gumowym dolem, ktorych przerobilam kilka modeli, a w ktorych bylo mi zimno.
Ja zużyłam do cna dwie pary Husky i bardzo rozsądne za tą cenę, ciężko je zniszczyć i można dużo skarpet dorzucić, przy codziennej pracy w stajni każde z nich żyły 1,5 zimy.
Teraz się czaję bo Fair Play puścił nowe modele i wyglądają so so, czekam tylko aż dojadą do Kariny.
Te są ok
http://www.sklep-skoczek.pl/fair-play-termobuty-malamut.html
Ale te będą moje 🙂
http://www.sklep-skoczek.pl/fair-play-termobuty-spitsbergen.html


I jak te termobuty? Zastanawiam się albo nad jednymi albo nad drugimi, jade właśnie niedługo do sklepu je przymierzyc, ale może ktoś juz je ma i może powiedziec jakie wrażenia 🙂?
Te trzecie obłędne 😜
Zgadzam się 😜 Aż się chyba do Kraemera wybiorę w któryś dzień po zimówki 😁
Cricetidae, tak szybko ich nie zobaczę, jeszcze z miesiąc zanim zacznę mierzyć i szukać 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 października 2013 19:04
Nie chciałby ktoś zorganizować zamówienia z Kramera? Też mnie nr 3 urzekł 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 października 2013 19:32
koniczka swietny pomysl! kto sie podejmie ? 😉
Livia   ...z innego świata
04 października 2013 19:36
Przecież sklep Gazela ściąga rzeczy z Kramera, nie trzeba specjalnie zamówień robić 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 października 2013 21:31
W watku o zamowieniach zbiorowych 2 dziewczyny sa chetne na zamowienie z Kramera  😉
Ja jadę niedługo do Polski, Kraemera mam 15 minut drogi od domu, mogę zebrać paczkę 🙂 I na trasie Duisburg-Kraków zrobić ewentualny dowóz pod drzwi.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 października 2013 05:44
Tylko tak patrzę,  ze ten 3model np rozm 40:jest 2cm nizszy niz z MH..
znajdę jakieś dobre termobuty  do 200 zł ? 🙂
Co to znaczy "dobre"  🤔

wytrzymujace mrozy,żeby stopa nie marzła i nie na jeden sezon...to chyba oczywiste 🙂
Np. FP Husky
I zapewne nie przemakające  😜
Ktoś dotykał, mierzył, wie jak te termobuty wyglądają na żywo, warto nimi się zainteresować? --> Fair Play Spitsbergen
[img]http://www.sklep-skoczek.pl/media/products/a9bbe1e0b0aab99c3b5126fc78218d96/images/thumbnail/large_09102_Spitsbergen.jpg?lm=1374133219[/img]
Nie są złe jak na tę półkę, dość porządne, tylko niskie i szerokie - ja mam 163cm i przeciętnej grubości łydkę i rozmiar 38 sięgał mi to jakis 3/4 wysokości łydki + były mocno luźne.
Kurde no to niedobrze, bo szukam coś na wąską łydkę.. 
Tylko elegance są na wąską łydkę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się