termobuty

Agio kupowałam w zeszłym roku te ESy i futerka nie mają. 😉 Chyba, ze o czymś nie wiem i jakaś ulepszona wersja jest? 👀
mils, a jak się sprawują /sprawowały ?
Agio kupowałam w zeszłym roku te ESy i futerka nie mają. 😉 Chyba, ze o czymś nie wiem i jakaś ulepszona wersja jest? 👀
🤔 oj szkoda.
Termobuty bez futerka? To one w ogóle grzały? Czym?
Fairy, futerko, szczególnie jak sztuczne to średnio grzeje. Dużo lepiej grzeją nowoczesne materiały, którymi wyściełane bywają buty.
Fairy, futerko, szczególnie jak sztuczne to średnio grzeje. Dużo lepiej grzeją nowoczesne materiały, którymi wyściełane bywają buty.

Dzięki za wyjaśnienie, bo aż mnie ciarki przeszły- jak to termobuty, a gdzie to termo.
Ale mam nadzieję, że w końcu coś upatrzę. Bo esy na oku lub te niemieckie, ale czekam jeszcze, może coś genialnego będzie.  👀
Agio ja jestem bardzo z nich zadowolona. Jestem zmarźlakiem strasznym, a było mi cieplutko całą zimę. Na początku trochę marzłam, chyba wpadało mi to zimno przez cholewkę (za szeroka), ale kiedy założyłam na nogi getry problem znikł i dalej było jutro bez żadnych zmarzniętych stóp. 😉 Ani razu mi nie przemokły ani nic. Dla mnie na plus. 😉
Fairy jak napisała epk te nowoczesne coś (Dupont komfort max) grzało i to nawet dobrze. 🙂 Zawsze można sobie kupić wkładki z owczego futra. 😉
governmenthorse   więcej sprzętu, niż talentu...
02 października 2011 09:12
ej, dziewczyny czy termobuty są wygodne do jazdy?
ja w moich sztybletach zimą marznę, a w termobutach jest mega cieplutko.
spotkałam się z różnymi opiniami, niektórzy jeżdżą w nich, niektórzy nie.
zeszłej zimy część koleżanek narzekała, że trudno znaleźć oparcie na strzemieniu i dać łydkę.
moja eks-p. Trener też wyzywała, że jak już to termobuty zakładać przed i po jeździe, a nie w czasie.
a jak wy uważacie?
idzie ujechać, ale sząłu nie ma 😉
jeszcze zależy, jakie te termobuty  😉
i tu podbijam moje pytanie z poprzedniej strony
słuchajcie, jak jeździ się w nowych euro starach ?? tzn z nowych partii, produkowanych teraz. słyszałam od znajomej że jakość jest inna niż w starych, nie wiem tylko na ile to prawda i czym miałyby się róznic. jako, że kary od grudnia wraca do roboty, trzeba sie wyposażyć... do tej pory jezdzilam w zime w zwykłych oficerkach, ale nikomu nie polecam, zwlaszcza jeśli chodzi o palce...
i w ogóle nadadza sie dla mnie eurostary? nie zamierzam w nich biegać w metrowym śniegu ani nic takiego, do chodzenia mam zawsze jakieś buty na zmianę, w zime są to policyjno-wojskowe trapery, ale do jazdy zdecydowanie nie daja rady (przede wszystkim nie mieszcza sie do strzemion). czyli esy byłyby tylko do jazdy, na zewnatrz i na hali. no i w tereny.
kupić czy lepiej sobie odpuścic na rzecz fair playów (dużo osób tu chwaliło) albo czegoś w ten deseń ?  :kwiatek:

:kwiatek:
galeria mi się jeździ dobrze. Z oparciem problemu nie było, a u mnie to już sukces. 😁 Mi wszystko w nich pasuje. A skoro ja w nich biegałam w zaspach i na sankach i dawały radę, to u ciebie powinny wytrwać tym bardziej. 😀
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 października 2011 12:54
Mógłby mi ktoś podlinkować zdjęcie termobutów eurostara w kolorze brąz  :kwiatek: bo nigdzie nie mogę znaleźć fotki
Medziiik Całych brązowych nie ma ( z tego, co wiem 👀 ). Ja trochę żałuję, że kiedy kupowałam czarnych już nie było. 🙁
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
02 października 2011 13:06
mils - no właśnie wiem że całych niema 😉 ale chodziło mi o te wstawki (gdzie one są) myślałam że zamiast tych czerwonych szwów bo taka opcja by mi sie bardziej podobała (nie lubię dodatków czerwonych :P ) ale dzięki za zdjęcie już wiem, że jednak wolę czarne  😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
03 października 2011 16:00
up.

A wie ktoś może w jakim sklepie w Warszawie mają termobuty Eurostara tak żeby przymierzyć 😉? :kwiatek:
mi jest w termobutach mega wygodnie jezdzic. jedyna wada jest to, ze te zwykle maja za krotka cholewke zwykle i zaczepiam sie o tybinke. poza jazda straszna wada jest to, ze nie schna w srodku przez ta gume. te "zwykle" jak pfiffy czy spirale, fajne sa tylko jeden sezon. czaje sie na te nowe yorki. kosztuja w sumie tyle samo, co te eurostary. bede miec na sklepie do konca tygodnia, zobaczymy jak one wygladaja...
http://www.okser.pl/york-buty-zimowe-aktea-p-8192.html
jednak wobec tego, ze kosztuja prawie tyle co esy, trzeba sie zastanowic. chyba, ze sa jakies strasznie wypasione.
katija Też sie na nie czaje, miałam Vixeny yorka w tamtym roku i były rewelacyjne...( tylko popękały..  🙄 ) a te są jakby ulepszoną ich wersją. Pisałam do producenta i zapewniał że z tymi nie będzie żadnego problemu.  😉
olaela   Klub Różowego Jednorożca
05 października 2011 20:41
otoz przyszly, ale zdjec jeszcze nie zrobilam- jutro wstawie. wygladaja bardzo porzadnie. materialy dupont itp. ladnie, wysokie sa, maja wysoki luk od zewnatrz. co wazne- wypadaja dosc male. ja sie mieszcze spokojnie w 37, 38 nosze zwykle ale to taki luzniejszy but dla mnie jest, czolenka i baletki musze miec 37. a aktony 38 wchodza mi na styk.  mam tez karykaturalnie cienkie lydki i te buty sie zapinaja tez tak na styk. maja tez niskie podbicie. wiec smialo moge powiedziec, ze jesli ktos ma zamawiac z netu, to rozmiar wieksze niz nosi normalnie. i jesli ma normalne, a nie cienkie lydki, to brac poszerzana cholewke. najlepiej jednak sobie przymierzyc.
katija oo to ja czekam na pierwszą relacje z jazdy !  😉
A czy ktoś może próbował skleić albo coś w tym stylu zeszłoroczne Vixeny ? Trochę żal ich wyrzucać a nie wiem czy da się je jakoś zreperować aby nadawały się do użytku..
laga, oj to ode mnie sie nie doczekasz do marca, musisz znalezc kogos innego 😉
ja dzisiaj pomierzyłam w sklepie ESy i zrobiłī na mnie pozytywne wrażenie, fajnie wykonczone, wyglądają na ciepłe i brak futerka dla mnie jest na plus bo w poprzednich mi się ubiło i potem mi z nóg spadały niestety nie było mojego rozmiaru wieć dalej mam obawy przed zamawianiem przez internet żeby były dobre.... bardzo podobne do ESów są też Happy Valley wypadają rozmiarowo ciut większe --> http://www.horse-trade.pl/pl/p/Termobuty-HAPPY-VALLEY/237
Hej czy dobrze kojarzę czy był gdzieś na revolcie wątek o termowkładkach do butów? niestety nie mogę znaleźć 🙁 może pomoże ktoś?  :kwiatek:
Magdzor a jak z szerokością w łydce? Bo z tego co czytalam są szerokie..
maleństwo   I'll love you till the end of time...
08 października 2011 21:14
governmenthorse - mnie się w moich ESach jeździ bardzo wygodnie (choć miałam wątpliwości) - stabilnie, nie ślizgają się, czuci sporo lepsze niż myślałam
Livia   ...z innego świata
09 października 2011 10:39
A ja miałam okazję wymacać,  ubrać, połazić (na razie niestety tylko po sklepie) i w końcu kupić po oględzinach termobuty Steeds Winter Rider 🙂 Wyglądają bardzo porządnie i solidnie, w środku mają futerko (nie wiem, czy po dłuższym czasie używania się nie ubije...). Wypadają też stosunkowo małe - mój rozmiar był mi na styk, wzięłam numer większe. Na etykietce mają, że niby do -20 stopni dają radę 😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
11 października 2011 23:16
Lecą do mnie termobuty eurostara - mam nadzieję, że rozmiar będzie pasować 😉
Lecą do mnie termobuty eurostara - mam nadzieję, że rozmiar będzie pasować 😉


fajnie, teraz są zniżki, ale na rozmiar 41...

Ja mam 26cm, łydka 33 cm. A tu patrzę jakaś dziwna rozmiarówka, a chciałam te esy noo... 😵
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 października 2011 11:46
Ja zamówiłam na przecenie roz. 38
Fantazja pytasz o euro-stara czy happy valley? euro-stara mierzyłam za małe więc trudno powiedzieć, ale łydka normalna była w miarę ok, nie jakosc super dopasowana ale nie presadnie za szeroka (a ja mam wąskie łydki, czapsy 33 szerokosci), zaś te happy valley mierzyłam dobry rozmiar ale nie było z normalną łydką tylko z poszerzana i rzeczywiscie takie były spooro za szerokie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się