Kącik WEGE :-)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 lutego 2023 09:55
szukam przepisu na fajne strączkowe kotlety, które bez problemu się będą mrozić. Dawno nic takiego nie robiłam. Poratujecie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2024 13:13
Kojarzycie sklepy, w których dostępne są skyry sojowe ?

Biedronka posiada w ofercie skyr Alpro, który jest zajebiscie smaczny i jest sztosem w owsiankach, ale niestety nie w każdym sklepie jest dostępny. Często muszę jeździć po mieście albo prosić znajomych z pracy żeby kupowali w swojej okolicy 🙄
JARA, - a funkcjonuje u Ciebie może Frisco? U nich jest na pewno. Od ponad roku "większe" zakupy do domu bierzemy z Frisco, ogromna oszczędność czasu, nie pamiętam kiedy byłam w markecie. Zamawiam 1/2x w miesiącu, zawsze dozbieram do darmowej dostawy na spokojnie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2024 14:35
O nie! Weszłam na to Frisco i jest u mnie we Wrocławiu, ale wybór produktów Alpro tych jogurtopodobnych jest dużo większy niż w Biedronce 😍
JARA, - to wejdź sobie jeszcze w puszeczki i słoiczki, wybor past, pesto, puszkowanych warzyw itd też jest zacny 🙂 Czy serów, produktów włoskich, itd. U nas idzie zamówienie co te dwa tygodnie, zawsze się wrzuci jakiś papier toaletowy, mleka, soki, płyn do prania itd i spokojnie dobijamy kwoty minimalnej. Nie stoję w kolejkach, nie kupuję głupot, nie tracę na czasu na zakupy.
Wszystko zawsze dociera świeże, nigdy problemu z nabiałem czy coś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się