telefony komórkowe

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2016 22:51
Huawei p8 lite w czym niby jest najlepszy? 😁 ma tylko 2gb ramu, 16gb pamięci, a aparat ma taki jak telefony z 2012r 😉

Samsung Galaxy S6edge+, Sony z5 (23mpx!), Samsung Galaxy s6, LG G4, Htc one m9, motorla x style - to tak jesli brac pod uwage same aparaty 😉
JARA no ja powiem szczerze, że porównanie aparatu huawei p8 lite do htc one m9 wychodzi bardzo słabo 🙂
ja nie mówię o pamięć czy inne, ale tylko o aparat 🙂

Edit: ooo ten Sony jest chyba jest najfajniejszy 🙂 dzięki  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 00:08
20mpx w m9 to slabo? 😁
13mpx w G3 robi wow, 16mpx w G4 robi wowow. Jakbym miala m9 to gronkowiec mieszkajacy na moim psie mialby swoj profil na Instagramie 😁


Huawei to nic nadzwyczajnego, mocno przecietny tylko, ze mocno pchany ludziom w salonach 😉
Jakbym miala m9 to gronkowiec mieszkajacy na moim psie mialby swoj profil na Instagramie 😁

😂
hahahaha, nie mam pytań, biorę m9  :wysmiewacz22:
Behemotowa - tak z czystej ciekawości : Piszesz, że nie iphone bo telefony nie mają u Ciebie długiego życia, ale celujesz w z5, który jest z podobnej półki cenowej ( nie żeby przekonywała do któregokolwiek, oba są fajne). Myślisz, że IP są takie kruche czy jakieś inne przesłanki za tym stoją? Pytam, bo sama niedługo się będę przesiadać 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 09:50
Karino1998, mojemu znajomemu Iphone najpierw wygiął się, a następnie złamał się w kieszeni 😁
To może ja się wypowiem jako czołowy niszczyciel telefonów  😁. Miałam z5 compact tydzień (jeszcze żeby było mało to dostałam jako firmowy tel) i rozbiłam, spadł mi z wysokości 30 cm? Schylałam się żeby psa pogłaskać i wypadł. Wyświetlacz poszedł w drobny mak. Dodam tylko, że na drugi dzień miało przyjść zamówione szkło hartowane... Na szczęście wykupiliśmy ubezpieczenie. Myślałam, że jak to komóra Bonda to będzie pancerna  🤬
iPhone 4s używam na codzień i wyświetlacz był wymieniany już 3 razy, jak z5 wróci z serwisu to będzie czwarty bo znów mi spadł... Nie wiem czy ja mam takiego pecha czy trafiłam na taki egzemplarz. Mój chłopak ma 4s tak długo jak ja
i leciał mu z podobną częstotliwością co mi i telefon może ma kilka rys.
W dodatku 4s po roku zaczął mi się sam wyłączać. Najpierw przy minusowych temperaturach a teraz to już mu bez różnicy.

Chyba się przesiądę na stacjonarny  🤣
Mi też ciągle lecą telefony z rąk i jak tylko kupiłam sony Z3, który jest z dwóch stron szklany to obstawiałam jak długo wytrzyma. Wytrzymuje już pół roku spadania ale to dzięki dobremu etui... Ostatnio spadł mi z impetem wyświetleczem w doł na parkiet i przezył xd dlatego polecam zaopatrzenie sie w może mało damskie etui case-mate ale za to telefon bedzie cały :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lutego 2016 19:04
Szkło hartowane + jelly case Goopsery robią robotę 😉
Ale samo jelly case niestety nie wystarcza, jak telefon spadnie na beton 😀 I szkło chyba też by nie pomogło, bo się calutki wyświetlacz rozlał 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
06 lutego 2016 08:00
Mój iPhone 5s spadał juz i na ziemie i na beton, na podłogę to sie właściwie nie liczy ;D i nic, żyje i ma sie bardzo dobrze.
Mam szkło hartowane plus obudowa na brzegi (nie wiem jak sie to nazywa  😡 ) z hmu za 5zł  😁
Ja mam czwartego z kolei iPhone'a, wszystkie przeszły szkołę latania - spadały ze schodów, na kostkę, na kafelki, 5s wpadł mi na ulicy pod autobus  😜, nadal wszystkie na chodzie (zostały dalej rozdysponowane w rodzinie.  🤣 ). Chyba mam wielkie szczęście do telefonów.  😉
Dzieki Jara, zamowilam takiego zelka wlasnie🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lutego 2016 10:31
Ale samo jelly case niestety nie wystarcza, jak telefon spadnie na beton 😀 I szkło chyba też by nie pomogło, bo się calutki wyświetlacz rozlał 😀



Oczywiście, ze nie masz 100% pewności. Gorilla glas zabezpieczac powinna telefon przez zarysowaniem, ale jak sama nazwa wskazuje to szklo, a szklo sie tłucze 😉
Moje telefony maja wlasnie jelly case, ale wlasnie firmy Goospery, sa ladne, z brokatem i spelniaja swoja funkcje, zaliczaly serio wysokie loty. Sa tez bardziej pancerne 'kejsy", ale juz powyżej 70zl 😉
Czy ciężko się przerzucić z Androida na iOS i czy w ogóle ma to sens, jeśli telefon będzie jedynym posiadanym produktem Apple?
DeJotka, ja mam z Apple tylko tablet i łatwo było mi sie przyzwyczaić do tego systemu, teraz nawet wole go od androida 😉 nie mam problemu z tym, ze nie mam innych rzeczy z tej firmy, to chyba wiele by nie zmieniło 😉 iTunes mozna wgrać na każdy komputer. Łatwiejsza jest tylko komunikacja miedzy iphonami/iPadami przez imessages i facetime, ale z innymi telefonami tez mozna normalnie sie łączyć.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 lutego 2016 21:58
Czy ciężko się przerzucić z Androida na iOS i czy w ogóle ma to sens, jeśli telefon będzie jedynym posiadanym produktem Apple?

Zawsze warto sie przestawić. Zaczynałam od telefonu, a teraz chce zmienic wszystko 😀
robił ktoś z iphone SOFT reset , przycisk power i głowny

usuwa ten reset foty? prosze o pomoc  😵
Naciau, nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi sie, ze tak. Nie masz kopii zapasowej na iCloud?
efeemeryda   no fate but what we make.
29 lutego 2016 20:53
kiedyś musiałam zrobić reset na ipodzie i muzyka się nie skasowała, więc może zdjęcia też zostaną  😉
Naciau, robiłam, ale znam to pod nazwą HARD reset 😉
niczego mi nie usunęło
uff  zrobiłam w stresie i wszystko jest 🙂 dzięki laski  :kwiatek:
Ma ktoś Xperie Z1? Planuję wmianę mojej Xperii L i właśnie myślę o Z1
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 marca 2016 11:55
ChemiK, który model dokładnie z1?
Klasyk (tzn nie Compact)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 marca 2016 12:58
Z1 są trzy:  C6902, C6903 i C6906 😉
Zabiłaś mnie teraz tym pytaniem...
Patrzyłam na C6903 a jakie są różnice miedzy poszczególnymi modelami? Ja się dopatrzyłam chyba tylko LTE
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 marca 2016 21:13
Z1 kochałam miłością wielką, aż jej nie zabiłam. To był chyba drugi telefon w moim życiu, który naprawdę mi się podobał i był funkcjonalny. Nic się z nim nie działo. Teraz mam Z2 i też jestem zadowolona.
efeemeryda   no fate but what we make.
17 marca 2016 07:19
Czyli skoro mi sie rozleciała ładowarka to moge liczyć na nowa ?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się