Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Strzyga, miałam nawet napisać, że Twoje słowa to nie do końca to wyolbrzymianie, tylko mi przypomniały, co mnie irytuje i to akurat w tym temacie.
No, ale jak widać nie napisałam...

caroline, a właśnie, nawet mnie to zastanowiło przez chwilę, że tak ładnie ten szlak wygląda 🙂.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 grudnia 2008 12:04
Aquarius,  spoko, mi tam rybka czy 5 miliardów czy 14, bardzo ugodową osobą jestem  😁
kasskacos jakby niektore osoby czytaly posty tylko wybranych uzytkownikow.

własnie to mnie najbardziej wkurza, nieraz widzę jak ktoś 'mniej znany' na volcie pyta czy pisze o czyms, po czym jest dosłownie olewany. Voltowy urok.
Uroki volty. Taka byla, jest i bedzie. Osoby mniej znane / nowe sa niezauwazana lub bardzo voltopirowo przysposabiane.
Na poczatku tego nowego wcielenia wydawalo sie, ze bedzie inaczej i bylo.... przez chwile. Po czym tubylcy powrocili do swoich zwyczajow.
Averis   Czarny charakter
24 grudnia 2008 21:16
Mnie się zawsze podobała sytuacja na forach, gdy ktoś rozpoznawalny przez pomyłkę napisał coś jako 'gość'. Okazało się, że gdy ludzie nie wiedzieli kto pisał daną wypowiedź ich reakcje były zupełnie inne, niż miałoby to miejsce gdyby znali nadawcę   😁 (co potwierdzały częste i gęste wyjaśnienia krytykujących, gdy dowiedzieli się kto tak naprawdę napisał jakiś tam post). Cóż...Życie   👀
I zeby nie było, ze   🚫 to właśnie to mnie wkurza :P
Przykre, ale prawdziwe. Jesli napisze cos osoba z wyrobionym autorytetem na forum to zaraz wszyscy przklasna jak jeden maz. Jesli to samo napisalby "gosc" to albo zostaloby pominiete albo wrecz spotkalo z krytyka. Niestety.......
A mnie wkurzają... offtopy! np w tym wątku już rozmowa o jakimś Otiku rozwija się na kilka postów.

Czytam o czymś wątek, (daję przykład) ogłowia, ktoś wrzuca zdjęcie konia, bo pokazuje nowe kiełzno, po czym inny użyszkodnik pisze, że super czaprak, co to za firma, ile kosztował i gdzie kupiony.  Bardzo mnie to denerwuje, bo wybija z rytmu.
wkurzają mnie wątki typu "ochraniacze", "ogłowia" i inne gatki-szmatki... a czemu? bo się nakręcam na nowe rzeczy, a tu forsy brak  😀iabeł: 😵

😉
Gillian   four letter word
27 grudnia 2008 11:41
karolinag4,  dokładnie to samo mnie wkurza 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 grudnia 2008 18:48
Wkurza mnie użytkowaniczka kaaarino  !!!  :/
A możesz wyjaśnić dlaczego?  😀
Wkurza mnie użytkowaniczka kaaarino  !!!

Mnie wkurza tylko jej sposob pisania.
Co do tresci, to w niektorych sprawach sie z nia zgadzam.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
27 grudnia 2008 20:04
A mnie wkurza wątek ANKY? Bo nie mam narazie kasy na te cudeńka, a od patrzenia aż oczy w monitor się wbijają.

A tak poważnie - nikt i nic mnie nie wkurza. Za dużo mam realnych problemów, by tutaj na kimś się wyżywać.
Za dużo mam realnych problemów, by tutaj na kimś się wyżywać.

Tez prawda.  😀

Mnie wkurza tylko jej sposob pisania.
Co do tresci, to w niektorych sprawach sie z nia zgadzam.

Zmienilam zdanie. Dziewczyna tu "trolluje".
zaba   żółta żaba żarła żur
27 grudnia 2008 20:52
a mnie wkurza,że po tyyyylu latach egzystencji na tym świecie dopiero teraz dowiedziałam się,że w kocim ogonie jest trucizna...  👿  🤣
a ty lubisz nabijać się z innych, co? 😁

to już nieaktualne, pomyliło mi się  😀
zaba   żółta żaba żarła żur
27 grudnia 2008 20:59
a ty lubisz nabijać się z innych, co? 😁



jak pier*** farmazony,to TAK,niestety...  🙄
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
27 grudnia 2008 21:01
🚫 A jeszcze kilka postów wcześniej postanawiał poprawę. Brak słów. Zaba, pieknie to ujełaś EOT
Monny   bez odbioru .
27 grudnia 2008 23:35
licznik czasu  🤔wirek: 👿 👿

20 godz. 42 min. !!  👿 🤬
Monny, co Ty wiesz o tej chorobie..... 😉

Czas zalogowania w sumie: 2 dni, 18 godz. 41 min.
eee tam, nie znacie się :P
Czas zalogowania w sumie: 4 dni, 53 min.  👀 😁
Monny   bez odbioru .
27 grudnia 2008 23:38
😜 😜 😜
nie jestem jedyna

są lepsi  😁 😁
U mnie TYLKO 1 dzień 11 h i 52 min 😉
Ale ja go nawet nie zauważyłam póki nie zwróciliście na to uwagi..

Mnie za to wkurzają wypowiedzi kaaarino.. Nie rozumiem zachowania takich osób.. Co im to daje??  🙄
Moze musza sie dowartosciowac?? Nie wiem. Mamy tu kogos z psychologii??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2008 23:43
dziołchy:
5 dni, 10 godz. 43 min.

Ale często mam po prostu włączoną, a oglądam film, tudzież zajmuję się zdjęciami (taaaak, oszukuje sama siebie ;p)
Wiecie co wkurza mnie tak na prawde w tym naszym forum??
To, ze pochlania mnostwo czasu...... !!
I zamiast robic cos sensownego to siedze tu godzinami i pisze bzdury....
podpisuję się pod tym w 100%!!!! 😉
Monny   bez odbioru .
28 grudnia 2008 00:04
Strzyga nas nie oszukasz  😁 😁

Klami ale mimo to nie potrafimy kliknąc X  zanim sie wszystkiego nie przeczyta 🤔wirek:
Taaa... a jak juz sie wszytsko przeczyta to za pare minut sie wraca sprawdzic czy nie ma czegos nowego..... choroba.
I w dodatku niby internet a juz na wlasne zyczenie (podobnie jak wiekszosc uzytkownikow) dawno nie jestem anonimowa.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2008 00:08
To jest dramat. Teraz też oglądam.Sześciogodzinny serial. Ale co jakiś czas sobie minimalizuję i sprawdzam, co przybyło...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się