Końska rewia mody cz.VI (2012)

Nigdy nie słyszałam, że rzep powinien być na górze. Choć masz rację, że zdecydowanie bardziej estetycznie by to wyglądało. Zawsze trzymam się twardo zasady, że najważniejsze, by rzep był na zewnątrz. Następnym razem posłuchamy się rad i zawiniemy lepiej. Co nie zmienia faktu, że lanie dostałam i bolało...  😉 Jutro podrzucę fotkę dla Cierp1enie, by wykadrowała i poprawiła co trzeba. Może skusimy się wrzucić nas do galerii pokręconych.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 stycznia 2012 22:32
Amarotsa i tak trzymaj! Masz pięknego konia, piękny komplet 🙂 🙂 Może ktoś będzie sugerował się Twoim zdjęciem ,aby swojemu kopytnemu kupić burgunda  😎  (Zairka  :hihi🙂 Ps. I nawet na niemieckiej galerii nie ma fajnego zdjęcia tego kompletu na karym  😁 więc spełniasz podwójny dobry  uczynek  :kwiatek:


wątek zamknięty
Amarotsa - dobrze baby prawią, marsz do szmatoholików!!
widzę, że wpadasz coraz bardziej w naszą yhhhym że tak powiem maniakalną chorobę  😁
wątek zamknięty
To tylko przez ciebie... ale ja się nie dam tak łatwo  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 11:32
Amarotsa, daj do szmato 🙂

Co do owijek, ja dlatego jednak mam ochraniacze - mój ma nogi 3 razy grubsze niż inne konie (w sensie nie-fryzy) i po prostu jak na to bym zawinęła to... kłody normalnie 🙂 Taki urok fryzich nóżek 🙂
wątek zamknięty
Livia - ja zawijam, bo nie mogę znaleźć ochraniaczy dla niego. Jestem wciąż pełna nadziei na znalezienie czegoś sensownego w jego rozmiarze. Do tego czasu niestety pozostają mi owijki.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
11 stycznia 2012 13:22
HaHa....

W ramach przypomnienia foto z c7yklu zawijanie na grubych szczotach 🙂



wątek zamknięty
asds, jak grubas zimową porą? czekam na nowe fotki ulubieńca 😉
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
11 stycznia 2012 13:32
pracuje dresiarsko pod znajoma - bo ja końsko uziemiona do marca  👿
wątek zamknięty
A ja zachorowałam na to:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/126/2258#i

i jeszcze zdjęciu na koniu "maścisto-podobnym".  😲
Jak ja nienawidzę Eskadronów...
Proszę, niech ktoś napisze, że beznadziejnie ten zestaw...
wątek zamknięty
pokemon ja Ci mogę tak powiedzieć, bo mi się ten kolor wgl nie podoba! i wgl nie lubię pomarańczowego... xDD
wątek zamknięty
Ja też głównie brązowe czapraki... ale ten to jakiś odjazd jak mi się spodobał  👀
wątek zamknięty
Ten czaprak podoba mi się tylko w jednym przypadku: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/126/2333#i
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
11 stycznia 2012 15:39
Jestem tu nowa, ale przeczytałam cały ten wątek i pod wpływem Waszych zdjęc i wypowiedzi właśnie zamowiłam sobie Cottona Berry  😍 juz nie moge doczekac sie, az dojdzie 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2012 15:49
asds, w tym różu bosko! 🙂

pokemon, okropny ten zestaw. A tak serio, ładnie by było 🙂

wątek zamknięty
asds, fajnie wygląda w tym es'ie 😀
pokemon, mi się w wersji cottona nie podoba, ale w brillancie już tak 😉 Oba widziałam na żywo i zdecydowanie brillant wygląda lepiej 😉
wątek zamknięty
gabb potwierdzam brillant super, a cotton nie podoba mi się kompletnie! to samo sie odnosi do berry według mnie. 😉
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
11 stycznia 2012 16:12
Mi w cottonie apricot strasznie nie pasuje ten rozowy w lamowce. Gryzie mi sie ten pomarancz z tym rozem i tworzy sie koszmarek. Gdyby lamowka byla tak jak w brilliancie brazowa to by zyskal wiele w moich oczach.
wątek zamknięty
Kastorkowa, ja sama mam akurat cottona apricot, ale w ogóle mi się ten kolor nie widzi, ta lamówka psuje.
gryglodor, mi się podobał na początku, jak kupiłam, potem założyłam na konia i efekt był odwrotny 🙁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2012 16:40
pokemon, mnie też się nie podoba 😉

był dzisiaj pan kurier z equishopu. ale oczywiście wyszłam akurat na chwilę z domu  😵 wróci dopiero jutro po 9  🤬
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 stycznia 2012 16:42
pokemon, a według mnie jest bardzo ładny, lamówka też mi pasi 🙂
wątek zamknięty
Dziś stałam się bardzo szczęśliwą posiadaczką cottona Apricot i Berry SR i juz sie zakochałam 🙂
Narazie na sucho
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2012 16:57
laura, w formie łezek wyglądają bardzo korzystnie. chętnie zobaczę foty na modelu 🙂
wątek zamknięty
Znalazłam jakieś foty apricota na Pielgrzymie. 😉 Niestety super nie są, bo były robione na hali. Autorstwa forumowej Marcelin


W najbliższym czasie spróbuje zrobić lepsze 😉
wątek zamknięty
gabb ładnie Wam  💘
w łezkach faktycznie wygląda fajnie ale i tak brillianty najlepiej im się udały w  tej kolekcji  💃
wątek zamknięty
Za mną chodzil i chodził berry, no i wkońcu doszedł, hihi 😀iabeł: Jest piękny, ale kompletnie nie na zimę. Latem będzie wyglądał wspaniale !

Ps. Myślicie dziewczyny, że owijki Eskadrona Sky będą pasować do Nici Starlight ?

gabb. myślę, że w tym kolorze też bedzię lepiej latem! Zdecydowanie.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Fajny ten apricot mimo wszystko, nawet ta lamówka mi nie przeszkadza, ale w Equishopie nie ma owijek, więc i tak pozamiatane...  😤
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 stycznia 2012 17:57
ZWRACAM HONOR apricotowi! w formie SR wygląda szałowo  😜 gabb, bardzo zacnie naprawdę 🙂
wątek zamknięty
Szmatoholiczki, mam dwa pytania 🙂

Czy istnieje Euro-Star Excellent w kolorze kremowym?

Czy Wasze brillanty po jeździe i/lub praniu też niszczą się w okolicy popręgu/końca tybinki? Ten pierwszy, beige, nie wyprał się dobrze i ślady od siodła zostały, a na dodatek zrobiły się jakieś dziwne "kuleczki", które widać w prawym dolnym rogu zdjęcia:
 


A jak już się chwalimy zakupami, to moje z ostatnich dwóch miesięcy (zdjęcie dobrze oddaje kolory):


Teraz znowu przerwa z końskimi zakupami na kilka miesięcy, następne w maju, po maturze 😀
wątek zamknięty
fin Mi niestety też się brillanty tak "kulkują" ale raczej tylko po praniu lub przy dłuzyszym uzywaniu
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.