Końska rewia mody cz.VI (2012)

Nekanowa teraz to już musi  😁 nie no, na pewno będzie ślicznie 🙂
wątek zamknięty
Negri   Miłość na dwa serca i 6 nóg.
01 kwietnia 2012 18:23
krysiex213 Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
01 kwietnia 2012 18:49
Ronin w Eskadron Nici 2011







nasz firmowy czapraczek  😉 i owijki horze





A teraz przymierzam się do kupna tej derki

http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-dralon-check-kolekcja-classic-sports-teakaquamint-wiosnalato-2012-p-6196.html

Nowa kolekcja ,nową kolekcją ale cena i tak z kosmosu  🤔
W najgorszym wypadku kupię tą derkę

http://www.siodlarnia.com/index.php?page=produkt_info&produkt_id=3547

Moim zdaniem są podobne. A według was ?  🙂

wątek zamknięty
borkowa. , niestety (?) nie ma już odwrotu  😁
wątek zamknięty
Ronin ta druga podlinkowana przez ciebie derka jest super! I w fajnej cenie  🙂 Mi tam by szkoda było kasy na dralona, wolałabym zaoszczędzić i wziąć tą drugą  🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 kwietnia 2012 19:25
Dla siwki ten który padzik ;d ?  w obu sie zakochałam ale ten "mlecznego" ciężko dostać ; / Wie ktoś może gdzie da sie go znaleść ; ) ?


wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2012 19:39
Ja dlatego czekałam na przeceny z kupnem dralonu i odkładałam trochę co miesiąc, ale na więcej takich się już nie zapowiada. Strasznie pieniądze.

Przywiozłam dziś pakę do stajni, posprzątałam, poukładałam rzeczy. Jakie jest podstawowe wyposażenie paki? Kot oczywiście! 🙂




Przy okazji wyszło zdjęcie zbiorcze tego co mam, brakuje owijek plum i kantara z uwiązem z "Coffee-Berry" i owijek Ankowych coffee, bo siedzą w siatce.


Nigna, moim zdaniem ten drugi.
wątek zamknięty
Nigna zdecydowanie drugi.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 kwietnia 2012 19:43
Demonowa: Też tam myślę tylko kurcze dostać go to na prawdę ciężka sprawa : D Znalazłam za 319 ale to niestety nie na moją kieszeń ; ) Ten pierwszy jest w pewnym sklepie za 260 : >  Może zgłoszę sie do Jarpola żeby uszyła coś w tych kolorach ; ) Ma ktoś może jakieś pady Jarpolowskie albo od Ivett szyte na wzór właśnie tych polopadzików ?
wątek zamknięty
U nas w stajni ktoś ma takiego Jarpola w kolorze ESa Szmaragda. Macałam i materiał jest okropny.
Popytaj raczej Ivett 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 kwietnia 2012 19:56
Ja do Jarpolowskich materiałów nic nie mam ; ) bardziej mi chodziło o to czy wyglądają podobnie do oryginału : D 
wątek zamknięty
Nigna nie widziałam padów uszytych jak bicolory. Stare pasiaki, czy jarpolowe czy te od ivett dla mnie są okropne. Te nowe to już inna bajka, dla mnie bomba. Ale póki co są tylko gładkie.
wątek zamknięty
Ja nie mówie o tych Jarpolach a'la Cross Iny itd bo one są akurat okej, ale o takich chyba starszych modelach na wzór Anek. One są z okropnego zupełnie innego materiału, który sprawia że czaprak jest w dotyku taki że przysięgłabym że był tyrany dzień w dzień przez 4 lata.
wątek zamknięty
emptyline, kot to norma 😀 btw polecam do paki plastikowe pojemniki od razu więcej wchodzi 🙂
wątek zamknięty
Nigna nie widziałam padów uszytych jak bicolory. Stare pasiaki, czy jarpolowe czy te od ivett dla mnie są okropne. Te nowe to już inna bajka, dla mnie bomba. Ale póki co są tylko gładkie.


Gdzie ty widziałaś mojego pasiaka?  😉
Zrobiłam w życiu jedną sztukę dla znajomej ze stajni  😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
01 kwietnia 2012 20:16
Demonowa :a to nie wiem nie miałam z nimi do czynienia ; ) Z moich jarpolowskich padów jestem bardzo zadowolona chodź faktycznie ten najnowszy troche zdziwił mnie swoją fakturą. Myślałam ze będzie troche grubszy i bardziej miękki ale i tak jest cudny ; ) Napisałam do Ivett czy by sie nie podjęła zrobienia czegoś takiego ; ) 
Swoją drogą przy tak jasnym czapraku nie ma opcji że zabarwi sie od siodła ? Np mój ciemnobrązowy(!) polo pad który wcale nie był tak często używany odgniótł sie i lekko zabarwił .Zastanawia mnie więc jakby to było przy jasnym czapraku o.O Dodam ze mam syntetyczne siodło  ; )

Edit: ivett : masz w galerii pasiaka : D Może o to chodziło ; )
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2012 20:19
Burza, u nas to już wszystko, pięknie się mieści, więc nie będę na razie marnować kasy. Jedynie coś na ochraniacze się przyda. Paka była docelowo jeszcze na siodło, ale tu mam od tego wieszak w siodlarni, także wyszła po prostu szafka na szmaty. No i kota.  😀
wątek zamknięty
i to właśnie jest ta jedna sztuka 🙂 Poza tym to był jeden z moich pierwszych  🙂
wątek zamknięty
Ja uwielbiam ten kolor, nie tylko na koniu ale tak po prostu.  Lepiej wyglądałby pewnie na karym, izabelowatym , ale na gniadym nie jest źle.
Fotki niestety kiepskie dość, ale może niedługo będę miała jakieś z lustrzanki, bo ona lepiej oddaje kolor niż mój skromny hybryd 😉

http://re-volta.pl/galeria/foto/65663
http://re-volta.pl/galeria/foto/65662
http://re-volta.pl/galeria/foto/65661
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 kwietnia 2012 20:28
Nigna, a mnie by się bardziej widział ten pierwszy 😉

borkowa, masz choćby tu Violeta: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/111/2073#i 😉

emptyline, kot jest super 😉 No i jaki masz porządek w pace! 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2012 20:48
Livia, ha ha, bo dopiero ją przywiozłam, zaraz będzie pieprznik. 🙂
wątek zamknięty
Ivett ja miałam od ciebie kieydys dawno pad, ala strip i był niefajny. Był taki sam jak kiedyś jarpol. Więc nie rozumiem skąd to poruszenie?
wątek zamknięty
ale ja się nie poruszam 🙂
wątek zamknięty
brunatna, super Volcano wygląda w tym padziku 💘
krysiex213, świetne 👍
ChingisChan, ten kolor jest stworzony dla takich koni jak Huxley 😀
Nigna, według mnie też ten pierwszy 🙂
emptyline, jaki porządek masz w pace 😉 Żebym ja w swojej taki miała 😁
wątek zamknięty
ja muszę wywalić wszystkie rzeczy z szafy na rzecz konia,bo mam już dosć walających się derek po każdym kącie domu :P
Niestety,nie udało mi się zrobić zdjęcia,ale mam filmiki z przejazdów,gdzie jako tako widać czaprak xD

emptyline  ja nie wiem,co wszyscy mają z tymi kotami  😂  i fajne rzeczy tam w środku  😁
Nigna  jak to gdzie ... u mnie w szafie!  😎  a tak serio,on jest śliczny,ale jeśli nie możesz go dostać to bierz ten pierwszy,on też jest fajny 🙂
wątek zamknięty
Może komuś się przyda 😉
moje 3 brilanciki 😉 

apricot, limegreen i nougat 🙂
wątek zamknięty
Ogólnie się nie chwalę nowymi nabytkami, ale tym razem muszę 🙂

Schockemohle i caball 🙂
Na granatowego schocka polowałam dłuuugo, ale nikt się nie chciał z nim rozstać (już wiem czemu  🤣 )
a caball... jedyny w swoim rodzaju 🙂 Będę musiała mieć całą kolekcję tych padów 😉
Jak tylko pogoda dopisze to porobię foty..

Powiedzcie co to za model:
http://re-volta.pl/galeria/foto/50822
Miałam ujeżdżeniowy, ale po sprzedaży ujeżdżeniówki i czapraki o tym profilu poszły na odstrzał. A koniecznie chcę mieć ten sam czaprak ale vs-kę 🙂
Myślałam, że to coach ale to nie to  🙄
wątek zamknięty
aniaagre jaki kolor ma cabal?? to szary? sliczny jest
wątek zamknięty
aniaagre , a to nie premium granatowy? Tak mi się wydaje.
wątek zamknięty
aniaagre tak,to chyba premium  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.