Końska rewia mody cz.VI (2012)

Lanka_Cathar   Farewell to the King...
04 kwietnia 2012 21:31
Lanka_Cathar,  moja ruda nazywa sie DARIA. no koszmar pełen. ojciec Davidoff, matka Darita, a tu takie paskudztwo słowne sie zrobiło....


Hehe, u nas też jest Daria. Tylko chyba nikt nigdy tego imienia nie używał, tylko w dokumentach widnieje, nawet na tabliczce na boksie jest "Pyśka".  😁
wątek zamknięty
[quote author=lizzy link=topic=79630.msg1361048#msg1361048 date=1333563522]
no wiem, przepraszam  :kwiatek: Pytałam poglądowo


Koleżanka miała siodło ujeżdżeniowe prestige i używała czapraki Fouganza..
[/quote]

Dramka ale co z tego zę Prestige? To naprawdę nie ma znaczenia. Ja miałam Kieffera i ledwo pod DLkowe czapraki mi się mieścił. A pewnie nie jedna osoba ma tą markę i nie ma problemu z długością czapraków. Tybinka nie jest uzależniona od marki. Może sobie zamówić naprawdę różne długości.
wątek zamknięty
z czeluści dysku i zamierzchłych czasów:
black silver copper
jedyna czerń którą lubię na moim koniu  😉


i beluga flax-tu pytanie do znawców tematu- na gniadym dobrze czy się wyzbyć?  :kwiatek:
wątek zamknięty
mi się podoba na gniadym 🙂
wątek zamknięty
Na tym zdjeciu dziwnie wyszlo, ale ogolnie flax na takich gniadkach wyglada super, zwlaszcza w polaczeniu z ciemnym granatowym czaprakiem i owijkami.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2012 07:33
Precelek, zostaw sobie Flaxa, na gniadych wygląda super 🙂

Cierp1enie, bardzo ładnie - co mnie zdziwiło, bo ogólnie za brązami nie przepadam 🙂

akzzi, podoba mi się 🙂
wątek zamknięty
Precelku, zostaw sobie Flaxa, na tym zdjęciu kolory wyszły trochę inaczej. Napewno w realu mu pasuje  😉
wątek zamknięty
Gracja   Piękna i Dobra Księżniczka
05 kwietnia 2012 10:04
lizzy, ja mam jeden czaprak fouganzy podpisany jako vs i wchodzi na styk pod mojego sylwestra DM  😉 a to jest siodło z długą tybinką.

Precelku, zostaw flaxa 🙂 pierwsze zdjęcie też super, gdzie to było?  🤔
wątek zamknięty
Gniady w nici hazel:

Zostawić czy puścić w świat?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
05 kwietnia 2012 10:09
Puścić ,zlewa się i nie wygląda jakoś wow.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 kwietnia 2012 10:11
Ruda77, zaje***cie!  😜 wygląda czadowo 🙂
wątek zamknięty
Ruda77, ślicznie mu  😜  Tylko gdybyś miała do niego owijki hazele to już w ogóle byłoby extra 😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 kwietnia 2012 10:18
Gracja dzięki, właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam  😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ruda77 zostaw wygląda super 🙂
wątek zamknięty
Ruda77 jak dla mnie bezszał  😉 ładnie,ale bez czaduuu,zlewa się za bardzo.
wątek zamknięty
Precelek, zostaw flaxa, mi się ten dralon właśnie na gniadych podoba. 😀
Ruda77, zostaw, jak dla mnie wygląda świetnie 😜
wątek zamknięty
Ruda77 zostawiaj, jak dla mnie wygląda pięknie.  🙂
Precelek zostaw, Bohun ślicznie w nim wygląda. 🙂
wątek zamknięty
Ruda77, jak dla mnie, to to zdjęcie nie oddaje w 100% wyglądu konia i czapraka.  😉  popołudniowe światło? bo koń wyszedł błyszczący, a czaprak blady.  😁
Ja mam gniadego w mniej więcej podobnym kolorze i po zdjęciach ze szmato myślałam, że się będzie zlewało, a na żywo jest super, uwielbiam ten czaprak. 💘  Czekam teraz na ładną pogodę w końcu (bo to, co mam od 3 tygodni to jakaś kpina  😤 ) i muszę porobić jakieś ładne szmato-foty w letniej sierści.
wątek zamknięty
Ruda mi się w ogóle Hazel nie podoba, ale do takich gnidaoszy to już w ogóle bezszał.

Precelek dla mnie ten dralon jest taki smutny, też go miałam i sprzedałam. Są ładniejsze 😉
wątek zamknięty
jeaj,kocham moją mamę i prezenty na wielkanoc <3 
komplet Anky Denim jest suuuper 😀  tylko szkoda,że mam ATC  🤔  btw,jakby ktoś chciał,to u mnie w okserze jest Anka Indian Red DL  🥂  jak ja lubię mojego okseraaaav 😀
wątek zamknięty
Jak chce coś na zajączka to muszę sama sobie kupić  😤
wątek zamknięty
Jak chce coś na zajączka to muszę sama sobie kupić  😤

Dramka przecież ty masz już zajączka, po co ci jeszcze jeden  😉.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2012 18:34
Haha, moje złote zajączkowe czasy też minęły 😉 Na pociechę China Red dzisiejsza:

wątek zamknięty
A ja mam pytanie... Zakochałam się w pomarańczu, soczystym. Ewentualnie taka jasna brzoskwinia. I teraz tak: czy siwemu będzie w tym kolorze ok? Bo jestem zakochana, chora i chyba to nie minie.  🤔
wątek zamknięty
dziewczyny bardzo dziękuję za rady 🙂 flax zostaje ze mną  :kwiatek:
wątek zamknięty
[quote author=Być. link=topic=79630.msg1362149#msg1362149 date=1333647489]
A ja mam pytanie... Zakochałam się w pomarańczu, soczystym. Ewentualnie taka jasna brzoskwinia. I teraz tak: czy siwemu będzie w tym kolorze ok? Bo jestem zakochana, chora i chyba to nie minie.  🤔
[/quote]
W takim pomarańczu: [url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,79630.msg1342153/topicseen.html#msg1342153]link[/url] będzie siwemu super! 😀

http://konik.com.pl/pl,product,9762054,potnik,master,pad,schockemohle.html
wątek zamknięty
Precelek czy ty tego flaxa przypadkiem nie sprzedawałaś już parę razy i potem kupowałaś spowrotem? 😁 Bogusław wygląda w nim ślicznie (a w czym by nie wyglądał? 😉 ), zostawiaj, nie ma innej opcji 😉
wątek zamknięty
[quote author=Być. link=topic=79630.msg1362149#msg1362149 date=1333647489]
A ja mam pytanie... Zakochałam się w pomarańczu, soczystym. Ewentualnie taka jasna brzoskwinia. I teraz tak: czy siwemu będzie w tym kolorze ok? Bo jestem zakochana, chora i chyba to nie minie.  🤔
[/quote]

Myślę, że obu będzie w tym ładnie 😉 Ostatnio też mam ochotę na takie kolory, ale konia mi brak niestety  🙁
wątek zamknięty
co ty raz mi się zdarzylo 😉  🤣
muszę dokonać jakiegoś solidnego trzepania paki, koń zaraz wraca, wiosna idzie, czas na coś żywszego  😁
wątek zamknięty
😁 tak jak z kurtką?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.