Końska rewia mody cz.VI (2012)

Moon
Wstępnie tak jak pisze Juliadna a potem wrzucam razem z ochraniaczami do pralki po wyjęciu wyglądają jak nowe 😉 Piore w zwykłym proszku, w programie do ochrony kolorów.
wątek zamknięty
uff dziewczyny, to swietnie 😀 nie chce brazu, jesli jest grafitowy, to ok.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2012 08:44
Juliadna, pantofel, też właśnie traktuję je szczotką, tyle, że po wyschnięciu mają piękny sraczkowaty kolor zamiast czarnego :P Czyli jak wrzucę do pralki raz na jakiś czas i wypiorę w proszku to nie zabiję ich. Uff, dzięki :-)
wątek zamknięty
z pewnością nie zabijesz od razu 😉 chociaż ja miałam takie marne ochraniacze horze z futerkiem (te najtańsze) i wytrzymały prawie 2 lata regularnego użytkowania i prania w pralce! A przy zakupie dawałam im maxymalnie miesiąc życia
wątek zamknięty
Gorzej może zareagować pralka 😉
wątek zamknięty
Ja też szczotkuje wszystkie ochraniacze i wrzucam do pralki. Niestety ostatnio w jednym z moich BR pękło to usztywnienie w czasie prania 🙁 I juz ochraniacz nie jest taki sztywny, ale nadaje się do użytku.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2012 18:19
floo dralon mega 😀 będzie szał na Florku
Zorilla wrzucaj jakieś foty! To dla Te Quiero czy Tone?

No to my z paroma fociszami jeszcze 😉 (ciekawe czy coś pobije Polo Pad Moon :hihi🙂

Eskadron Cotton Fango (kolekcja Fango-Walnut-Sky) + owijki Eskadron



Eskadron Brillant Stone (kolekcja Lavender-Stone) + owijki Eskadron 



Eskadron Brillant Aubergine (kolekcja Aubergine-Violet-Sand) + owijki Eskadron



Euro-Star Stripe-In Blueberry+ owijki Eskadron 



Euro-Star Stripe-In Peacock-Navy + owijki Eskadron (chyba) Navy




Nie mam pojęcia co to za szare owijki z Eskadrona 😁 Jak się Juliadna pojawi to na pewno napisze 😉
wątek zamknięty
A kiedyś wrzuce 😉
Dla oby 😉 mają wspólną szafę. Do obu pasuje ale najmniej do siodła  🙁.
Ale okazja wykorzystana i w końcu masz coś nie domowej roboty  🤣.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2012 18:29
Strucelka, cotton stone wygląda obłędnie na jego 'wygolonej' maści!  😜

Na swoje szczęście nie znoszę/nie umiem zawijać owijek ale szmatoholizm dopada mnie coraz mocniej, szary zaczął mi się podobać, ciemne bordo zaczęło mi sie podobać, matko bosko, sama zaczynam się siebie bać...  🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 listopada 2012 19:02
Strucelka, owijki szare to Stone a granatowe to Marine(royalblue 2007)




wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2012 19:03
Juliadna Ok, a teraz śmigaj wrzucać resztę zdjęć 😁 pamiętam, że jeszcze był petrol no i moje białe ciasteczko 😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 listopada 2012 19:04
Strucelka zostawiłam na koniec najlepsze 😀  😜
wątek zamknięty
No to wrzucać, a nie gadać, baby wredne!  🤬

Dostałam dzisiaj cudowny telefon z equi-pointu, że dostali mojego ESa, na którego czekam od miesiąca. Przyjdzie w poniedziałek.  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 listopada 2012 19:12
strucelka, Fango fajne, ale Moon'a nie przebiło.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2012 19:15
Juliadna dobra dobra, sama chciałaś robić szmato sesję, to teraz jeszcze zdjęcia musisz wrzucić 😀iabeł:

Altiria jaki ES? Mnie się do bólu marzy Stripe In Brandy/Ebony/Chamois albo brązowo-biało-czekoladowy 😵

Moon Cotton Stone? Jest Cotton Fango albo Brillant Stone 😁

Dla mnie osobiście z tej partii najlepszy jest Peacock-Navy 😉
wątek zamknięty
Strucelka, ostatni ES absolutnie przeboski!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2012 19:20
Fuck, chodzilo mi o Fango ofc! :P
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2012 19:25
Dzionka wkońcu ktoś podziela moją opinię! 😀
Co więcej, już namierzyłam tego ESa Peacock-Navy w wersji DL i rozmiarze M, czyli takim jak na zdjęciu 🙂 Chyba ktoś tu będzie spłukany 😁
wątek zamknięty
Strucelka, excellent. Jeśli ma na żywo taki sam kolor, jak na fotce, to chyba zostanie moim ulubieńcem.  💘  Mi też się marzył brandy/ebony, ale najpierw kupiłam sesam/peacock i tak średnio mi się układa pod siodłem, więc nie jestem już tak w 100% przekonana. Musiałabym chyba założyć go bez mattesa.
wątek zamknięty
Kojarzycie może jakim internetowym sklepie znajde łezke cottona berry i owijki do tego? Bo nigdzie nie mogę znaleźć, a jedyny sklep który wyszukałam nie da rady ściągnąć mi owijek, chociaż ma je na stronie 😤
wątek zamknięty
Nie miałaby któraś z was porównania padu caball i jarpol śliwka i zdjęcia jarpolowego padu VS pod siodłem, najlepiej bez futerka  :kwiatek: ?
wątek zamknięty
Altiria  jakbyś przypadkiem chciała się pozbyć ESa sesam-peackock  to wal do mnie śmiało  😍  Ja napewno zapewnię mu dobry domek  😁
wątek zamknięty
Duża jest różnica w wymiarach między polopadem VS a DL Eskadrona?  :kwiatek:
Ujdzie DL pod skokówką?
wątek zamknięty
Strucelka, w Euro-Star Stripe-In Peacock-Navy naj! Aż ślinka cieknie 😉
wątek zamknięty
Strucelka Aubergine wygląda niesamowicie ładnie. 🙂
wątek zamknięty
dommaz, za bardzo mi się podoba. 😉  poza tym są jeszcze w dobrym-koniu.
wątek zamknięty
martyśś_99, zdjęcia paru padów vs pod siodłem są na stronie jarpolu, np. na tej masz zdjęcia padu złoto 😉
Altiria, też miałam ochotę na tego esa 🙂
wątek zamknięty
Strucelka, w aubergine i navy-peacock super! Jednak i tak moim faworytem jest marine 😜
Altiria, podoba mi się ten excellent 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 listopada 2012 20:42
Altiria ciekawy, ale dla mnie za dużo się na nim dzieje 😉

olek a jaką masz skokówkę? Ja osobiście wogóle nie widzę polopadu DL pod skokówką.

harja, Demonowa, gabb. podziękował :kwiatek:

Ktoś chce więcej? 😀iabeł:
wątek zamknięty
Gorzej może zareagować pralka 😉

zgadzam się, zabiłam w ten sposób pralkę mojej mamy, właśnie piorąc ochraniacze (wstępnie oskrobane z piachu i błota ale niedokładnie :-/) i czapraki niewyczyszczone z sierści... Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mama kupiła sobie nową pralke, która jest zajebiaszcza, mieści spokojnie padokową derkę(!) i dopiera wszystko na cacy :] Gorzej że teraz po oficjalnym zakazie używania pralki do końskich rzeczy musze prać wszystko jak rodzicielki nie ma w domu  😁
sorki za OT
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.