sklepy internetowe

Livia   ...z innego świata
06 marca 2014 07:29
Maea, jak dla mnie trochę przesadzasz z tym opakowaniem. Jeśli przyszło całe i było dobrze zapakowane, to co za różnica jaki był karton? 😉 Natomiast oczywiście masz rację z brakiem odpowiedzi na pytania, choć ja na kontakt z bergo nie narzekam (raz miałam z nimi problemy, ale uznaję to za wypadek przy pracy i ta sytuacja się więcej nie powtórzyła).
duży plus dla Podkowalinypl.shoper.pl, towar wysyłany natychmiast i w dodatku dostałam gratis 🙂
Plus dla bergo, jak zwykle wszystko bez zarzutu 😀
znowu ogromny plus dla cavalloshop. od dzisiaj robię zakupy tylko u nich. 🙂 uratowali mnie z sytuacji, którą stworzyło bergo, a do tego kiedy wczoraj kurier zniszczył paczkę bez zastanowienia wysłali drugą, żebym miała ją jeszcze przed weekendem.  😍
niestety - dla OSTROGA.pl zamówilam 2 rzeczy z tego jedna na zamówienie. Kilka dni po zamówieniu zadzwonilam z ciekawosci kiedy moge sie spodziewac zamówienia w zeszly pt zamówienie mialo ruszyc i mialo przyjsc w tym tyg. W środe ponownie zadzwonilam bo bardzo mi na bryczesach zależało. Paczka miala byc w tym tyg wyslana ale dla pewności właścicielka obiecala bryczesy wysłac poczta poleconym priorytetem. I niestety cisza kuriera i listonosza brak. W sumie 2,5 tyg oczekiwania... Co mi jeszcze bardzo nie odpowiada brak kontaktu, wypadało by chociaz nr nadania wysłać mailem, czy inf o zaksiegowaniu przelewu...
+ dla bergo za fachowe doradztwo 🙂
Co zrobić jeżeli sklep wisi mi prawie 400 zł od września i nie mogę doprosić się zwrotu pieniędzy?

Chodzi o sklep Equiversum
Wystawić przedsądowe wezwanie do zwrotu pieniędzy,termin 14 dni inaczej sprawę oddasz do UOKiK,wysyłasz poleconym
Czasem wystarczy napisać maila (lub zadzwonić) i powiedzieć, że jeżeli nie dostaniesz w ciągu na przykład tygodnia zwrotu pieniędzy lub zamówionych produktów, to zgłaszasz na policję próbę wyłudzenia. Testowałam tą metodę dwa razy - raz na Okserze, raz na Equiversum właśnie - zadziałała 😀
Maile wysłałam już 3 - na pierwsze dwa odpowiedzieli, że zwrot wyślą w ciągu tygodnia (czego nie zrobili oczywiście), na ostatni w ogóle nie odpisali. Telefonów też  nie odbierają chociaż będę próbować jeszcze się dodzwonić. Sądem jeszcze nie straszyłam, ale to już chyba ten czas😉 Tym bardziej, że kwota nie jest mała.

Swoją droga czemu tak nierzetelny sklep jeszcze funkcjonuje na rynku?
Wielki plus (jak zwykle) dla sklepu KONIK  oraz dla sklepu EQUIROZA - dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka  :kwiatek:
Czy robił ktoś zakupy w dwakonie.pl?
Animalia +
Bergo +
Cavalloshop +/-
Dużyyyyy + dla sklepu KONIK, idą na rękę klientowi, super rabat 🙂 uwielbiam ich  😍
OKSERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RZADZI!
Gigantyczny plus dla gnl
Zamowilam w niedzielę z 8% promocji,  3 rzeczy -wszystkie czas oczekiwania pow 14 dni, trudno nic pilnega a cena przyjemna, poczekam...
Dzis paczka u mnie.... 🤔 🤔 🤔

Moje pierwsze zamówienie tam, ale na pewno nie ostatnie
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 marca 2014 07:14
Kolejny, tym razem większy + dla fermo.pl - za dużą cierpliwość w tłumaczeniu "na chłopski rozum" i szybką wysyłkę 🙂
+ dla Equi-Point 🙂
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
15 marca 2014 10:18
ogromny, kolejny + dla sklepu http://strawhorses.pl/
Wszystko szybko, rzetelnie, bez najmniejszych zastrzeżeń. Towar taki jak na zdjęciach, dobrze opisany, żadnych nieporozumień.
I oczywiście konkurencyjne ceny!
POLECAM! 🏇
Duuuuży plus dla Horse-Trade. Zamówiłam bryczki, ale okazało się, że nie mają ich na stanie, bo pojechały na Cavaliadę - no wysłali mi je z Wawy, były następnego dnia 🙂
Czy firmę loesdau dostane gdzies poza equiversum??
ile wysył z kramera do PL?
sznurka, 15 euro
Moona, sporo;/
przy 150 ojro też tak duzo?
Ja chciałam droższe zamówienie robić (ponad 200 euro) i tak, też tak dużo.
łeee to lipa niezła
ale zobaczę, moze kogoś namówię jeszcze
do Pana z bergo, który to czyta. nadal czekam na e-maila od Pana, i ciekawa jestem czy podjęcie decyzji odnośnie iglaka za 5.99 to taka trudna sztuka. może po prostu łatwiej będzie jak zamówię tę z Yorka za 4 zeta?  😵  szkoda tylko, że nie może się Pan porozumiewać ze swoimi klientami jak cywilizowany człowiek, tylko trzeba tutaj, publicznie.  🙂
ja z całego serca polecam sklep equis.pl 🙂 świetny kontakt, asortyment wysokiej jakości i szybka wysyłka!  😉
+ dla bergo
+ dla końskiego świata 😀
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
18 marca 2014 20:47
duży plus dla podkowy 🙂 na drugi dzień po zamówieniu miałam już przesyłkę i dostałam gratisa jakąs sieczke 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się