Doggi-game

In., aha, dzięki, po prostu nie dokopałam się do tego, no to jestem ciekawa kiedy wejdzie w życie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 09:55
Watrusia, myślisz że to tak łatwo zrobić? Kurcze, ja rozumiem że się niecierpliwicie ale pomyślcie trochę. Ostatnio przeczytałam CAŁY wątek o propozycjach i wypisałam je w punktach. Wiesz ile tego jest? Prawie 80 punktów. Myślisz, że to jeden wieczór roboty dla programisty? NIE.
Esef chce zrobić żeby rzeczy zostały po śmierci psa. Został stworzony wątek gdzie jest dyskusja jak my to widzimy- w jakim wieku pies ma umierać, czy wszyskie rzeczy mają zostać itp. Esef chciała żeby psy umierały wcześniej jeśli będziemy sie nimi źle zajmować (wskaźniki na 0). Ja dałam propozycję, że umierałyby między 8-10 (do dogadania) a 15,5 rokiem życia, przedmioty by wracały a jeśli pies umarłby w wieku pow. 15 lat to jeszcze dostalibyśmy bonus w $. Ktoś dopisał, że ilość oddanych przedmiotów zależałaby od tego ile dodatkowego charakteru byśmy u psa wypracowali. Wszyscy na tak, rozmowa o tym "dolnym" wieku umieralności i nagle przychodzi Kikyo twierdząc, że ONA WOLI żeby przedmioty nie były oddawane i żeby pies żył tyle ile teraz. I w tym momencie ręce mi opadły. Esef wychodzi z inicjatywą, pyta graczy o zdanie (zamiast wprowadzić po swojemu, być może wbrew graczom, bo oni mieli by inny pomysł) a tu wchodzi jedna zadymiara, że ona nie chce. Jak jej napisałam, że mogę stworzyć ankietę i większość zadecyduje to strzeliła focha, że "administracja zrobi jak zechce a jej słowa to się i tak nie liczą" 😵


Chciałam jeszcze dodać, że ciasteczka z loterii juz działają 😎
I co się z tymi ciastkami robi?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 16:06
Daje innym zwierzakom (coś jak jabłko w Howrse), można się z kimś umówić i "wymienić" ciastkiem 😁
kujka   new better life mode: on
14 czerwca 2012 16:09
nuda. myslalam ze sie faktycznie do czegos przydadza....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 16:18
Nie ma ktoś trochę czasu? Nie nudzi się ktoś? Mam coś do wypełnienia a' propos Doggi, powiem szczerze, że nie chce mi się przeglądać całego wątku na tamtym forum bo tam jest misz masz kompletny a jakby mi parę osób wypełniło to by mi było łatwiej (mniej więcej wyciągnęłabym średnią) 😡

edit: żeby znowu nie było że ktoś na forum nie był i nie wiedział 😉
Na prośbę graczy zostały wprowadzone zmiany:
- nie ma pustych losów na loterii
- Można grać psami innych graczy 😉 A mianowicie głaskać je i dawać im ciasteczka.

Ciasteczka w tej chwili można wygrać tylko na loterii. W niedalekiej przyszłości pojawi się też możliwość zdobycia ich na inne sposoby.

Ciasteczek NIE MOŻNA dać własnym psom.

Możemy rozdać tyle ciasteczek ile posiadamy. Każde z nich zwiększa zaspokojenie potrzeby głodu i towarzystwa pieska,którego nim obdarujemy (tak jak jest napisane w dymku ciasteczka)

Ponadto możemy GŁASKAĆ psy innych graczy, co poprawia ich potrzebę towarzystwa. Każdy gracz może rozdać do 5 pogłaskań dziennie 🙂
------------

W niedalekiej przyszłości planujemy dokonać dalszych zmian w tej funkcjonalności, a mianowicie:
- możliwe że wprowadzimy nagrodę za zebranie dużej ilości "pogłaskań" i ciasteczek. Ale nie jest to jeszcze zdecydowane, jak też nie wiadomo co mogło by być tą nagrodą.
- możliwe, że pojawią sie też inne interakcje z cudzymi psami, np. możliwość pobawienia się.

😅
In.   tęczowy kucyk <3
14 czerwca 2012 18:06
Misskiedis, Kiyko wiecznie nic nie pasuje. Aż się ruszę na forum znowu ją powkurzać, ostatnio było tak fajnie :P
Czy my coś dostajemy za to, że karmimy/głaskamy inne psy?
Uwaga  🙂
[quote="doggi"]
Z większych zmian, które planujemy (takich "paczek" wielu zmian na raz), w paczce będącej obecnie nr 2 w kolejce jest taka funkcja że będzie można podejrzeć co ze szczeniaka wyrośnie...[/quote]  💃
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 18:23
In, a nie chciałabyś mi pomóc? Bo dobrze ogarniasz grę a wypełnienie druczku by mi zaoszczędziło przekopywania przez fochy Kikyo 😁
Haha nasza In. rzygająca tęczą  😜
Jak pojawia się post "inek" to każdy się zastanawia- bać się czy nie bać?  😁
[sub]Oczywiście jestem za!  🏇[/sub]
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 18:34
Ktooo jeszcze pomoże i uchroni biedną Misskiedis od przekopywania się przez głupotę i fochy niektórych graczy 😁 Prooooszę :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
14 czerwca 2012 18:38
Nie znalazłam tego postu i nie mam się do czego przyczepić ;(
Misskiedis, co za druczek?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 18:41
Już piszę PW 😉
Miss, ja tez moge pomoc.  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 18:47
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Przyda mi się "spojrzenie graczy" 😀
Mi też na PW możesz wysłać 🙂
Misskiedis, , ja wszystko rozumiem, tylko trudno grać jak jest jeszcze tyle rożnych rzeczy do zmian. A co do ludzi , to są ludzie i taborety i wszystkim nie dogodzi się. Mi sie gra ogólnie podoba , ale dla mnie jest za mało możliwości zarabiania dgl. wiec nie rozwijam sie w grze, a co do przedmiotów po śmierci psa,  po prostu ich szkoda, w końcu zapłaciło sie za nie. Sama bym z chęcią  pomogła, ale wyjeżdżam  w sobotę  na 2 tyg. i grę będę miała tylko w komórce.
Biorąc pod uwagę, że mamy ok. 4 szczeniaczki z rozrodu suczki i chcemy zachować wszystkie jest praktycznie niemożliwe wykupić wszystkim najtańszy sprzęt.
Po za tym , jak już się da pieskowi sprzęt i chce się go zmienić - on przepada. to trochę frustrujące.
mojemu realnemu psu zdejmuję obrożę kolczatkę na noc i jakoś mi nie ginie w magiczny sposób..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2012 11:02
Dar, zaraz ci wyślę PW z druczkiem do wypełnienia 😉

Dziewczyny, ja też gram i też mam problemy z kasą, moje szczeniory nie są wyposażone, komplet rzeczy mają 3 na 7 psów w tym jeden z nich został kupiony juz z wyposażeniem (swoją drogą miałam sporo szczęścia z tym psiakiem bo wyposażenie prawie pełne miał a jeszcze na kryciach zarobił) 😉
In.   tęczowy kucyk <3
15 czerwca 2012 13:16
Cholera, ja się teraz zajmuję na bieżąco, dzień w dzień, 19toma psami i co jakiś odejdzie to nowe dochodzą i jakoś nie marudzę  🤔wirek:
Pilnie potrzebuje dorosłego psa do zaliczenia zadania.  :kwiatek:
Odwdzięcze się ;-)
Oczywiście od razu psiaka odsyłam.  😉
In., przy twoich dochodach nie masz co marudzić, niestety większość graczy ma kasę w granicach 1000 - 3000, i tym się wiele nie zdziała, no chyba że się ma tylko 2 psy. Żeby  mieć  szczeniaki z naprawdę dobrym charakterem  aby zwróciły się koszty, to za krycie nie zapłaci się 50 ani 100dgl. Żebym nie wiem jak wymyślała,  to z taką kasą jaką mam w tej chwili nic nie zdziałam, szczeniaki kwitną na sprzedażach za 300 -350 dgl. i cena nie jest chyba wygórowana. W całym tym moim marudzeniu  po prostu chciałabym,  żeby były możliwości jakiegoś lepszego zarobku.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 16:18
Pagotta  w jakim wieku? 😉
musi mieć 3 lata  👀
In.   tęczowy kucyk <3
15 czerwca 2012 16:56
Watrusia, z jakimi dochodami? $1000 dziennie + MOŻE jakiś szczeniak się sprzeda, a nawet te za $200 nie chcą iść. Na 19 psów? Jasne, bardzo duże mam dochody.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 16:57
Pagotta jaki masz nick? 😉

edit: Już znalazłam, wystawiłam 7 letnią sukę. Może być? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2012 18:10
Nie powiem, dobiło mnie to: http://www.doggi-game.pl/players/view/13169 😵
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2012 18:12
Nie tylko Ciebie...  😵
No cóż. Jedni mają pecha, a inni na tym korzystają- wszak "karma is karma"  😁
In., źle się wyraziłam 😡, chodziło mi o kasę ogólnie, nie jestem w stanie uzbierać więcej niż 3500, jeżeli robię coś z psami, a ta suma raczej inspirująca nie jest.
Dlaczego nie mogę zobaczyć co jest w linkach które są wystawione na forum? jak próbuje,  to otwiera mi sie strona logowania, a zalogowana jestem.  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 czerwca 2012 18:32
musisz skopiować koniec linka (to po ".pl"😉 i wkleić po ".pl" w pasku w otwartej stronie doggi

Czarownica, juz dziewczyna jest przeswietlana bo chyba nie ma tak wysokich wygranych w loterii :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się