Kącik Niewidzialnych na re-volcie ;)

Witam!
Kochani, czas utworzyć wątek tych, którzy chcą gdzieś coś napisać, ale boją się STARYCH TUBYLCÓW,lub nie są zauważalni, czy totalnie olewani przez całą resztę!
Spokojnie, tu zapraszam wszystkich aby lepiej się poznać, poopowiadać o sobie, o swojej pasji, o swoich problemach.
Jestem już chyba na tym forum jakieś 5-6 lat, a niekiedy w dalszym ciągu się czuję jak scyyypiolek 😉
Tu wcale nie chodzi o zażalenia do tych starszych, że nie odpisują mi czy coś ;p
Po prostu ktoś podsunął mi taki pomysł, a co tam!  😎
Pozdrawiam!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2012 08:39
Zapnij się proszę Cię, mało masz wątków do pogadania o swoich problemach? Chyba, że problemem jest to, że ludzie Cię 'olewają' i chcesz się wyżalić (chociaż twierdzisz, że nie).

Super, rozwalmy re-voltę doszczętnie  🏇
famka   hrabia Monte Kopytko
20 września 2012 08:40
to ja się podepnę pod temat
jestem na rv od niedawna, tzn. długo czytałam ale nie zakłądałam profilu
staram się uciekać od tworów "forumkoniopodobne" mam nadzieję że zostanę między wami na dłużej
nieoficjanie famka oficjalnie Kaśka od Herasa 🙂
Tu chodzi właśnie o to, że nie ważne co zrobisz napiszesz i tak jesteś zjedzony.  😵
Ok, skoro głupi pomysł to niech moderator to usunie i po problemie.
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 września 2012 08:42
famka, a skad wiesz, ze jestes niewidzialna, skoro jestes nowa?
A watek troche bez sensu... ale moze znajdzie odbiorcow. Powodzenia.

Zapnij się, ja nie wiem, skad Ty to bierzesz, ze obojetnie co napiszesz jestes zjedzony. Chyba, ze za zjedzenie poczytujesz: mam inne zdanie  😵
Przesadzasz.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 września 2012 08:43
oo, no i proszę. Juz uwage masz skierowaną na siebie  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 08:43
Zapnij się, Twó j debiut na volcie był bardziej spektakularny,jeździć idź,a nie głupoty się Ciebie trzymają 🤣
famka   hrabia Monte Kopytko
20 września 2012 08:44
famka, a skad wiesz, ze jestes niewidzialna, skoro jestes nowa?
A watek troche bez sensu... ale moze znajdzie odbiorcow. Powodzenia.


nowa w sensie loginu, tak jak napisałam czytam już długo
ale może żle zrozumiałam idee teamtu to sorry
Smarcik -załóż wątek "Chciałabym cenzurować forum, a nie mam takiej możliwości"  😉
Wątek ciekawy. Kiedyś Opolanka miała temat - dlaczego jestem na forum a nie piszę - czy jakoś podobnie.
Mnie interesują Niewidzialni. Patrząc na ilość zarejestrowanych dyskutantów - jest ich wielu.
Ja nie odpisuję na posty -takie odtwórcze typu: tak, tak i ja tak myślę- bo co można odpisać?
I na ordynarne - bo bym się z tym źłe czuła.
Zapnij się- brawo za odwagę w poruszeniu tematu !  :kwiatek:
Niewidzialni! Do klawiatury!
I już stąd znikam, bo ja to z tych Za bardzo Widzialnych.
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 września 2012 08:47
[quote author=BASZNIA link=topic=89328.msg1528197#msg1528197 date=1348126956]
famka, a skad wiesz, ze jestes niewidzialna, skoro jestes nowa?
A watek troche bez sensu... ale moze znajdzie odbiorcow. Powodzenia.


nowa w sensie loginu, tak jak napisałam czytam już długo
ale może żle zrozumiałam idee teamtu to sorry
[/quote]

Moze ja zle zrozumialam, albo pierwszy post jest niesciisly. Co innego nie pisac. A co innego zalic sie na to, ze nikt nie zauwaza...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 08:48
ja piszę,jak mam coś do powiedzenia. nieważen,czy to jakiś merytoryczny wpis jest,czy kłopot z meblami w kuchni 😉...większość jest chyba zarejestrowana,bo są czytaczami i ogladaczami...i dobrze,takich forum tez potrzebuje.
famka   hrabia Monte Kopytko
20 września 2012 08:49
BASZNIA,  nie jestem założycielem tego tematu i nie miałam na myśli "żalenia się" a raczej przedstawienia się



Tu nie chodzi o żalenie się, nic takiego nie pisałam.
Po prostu Cii, którzy są mniej widoczni, mają okazję w tym wątku się otworzyć i poczuć trochę luźniej, a nie spinać gacie, co inni powiedzą na jego post.  😎
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 września 2012 08:52
famka, wiem. Nie do Ciebie, widac Ty zrozumialas jako przedstawianie sie. Ja po lekturze " co mnie wkurza.." inaczej.
[quote author=Zapnij się link=topic=89328.msg1528187#msg1528187 date=1348126614]
lub nie są zauważalni, czy totalnie olewani przez całą resztę!
[/quote]
To przed czym obawa i spinanie gaci?

edycja  🤬
[quote author=Zapnij się link=topic=89328.msg1528218#msg1528218 date=1348127389]
Tu nie chodzi o żalenie się, nic takiego nie pisałam.
Po prostu Cii, którzy są mniej widoczni, mają okazję w tym wątku się otworzyć i poczuć trochę luźniej, a nie spinać gacie, co inni powiedzą na jego post.  😎
[/quote]
Jeszcze jednak ja:
-no właśnie, ciekawe czemu spinają gacie?
Wątek na pewno ciekawszy (potencjalnie) od żalów i rozmyślań Ignorowanych.
... próżność to ulubiony grzech Diabła  🤔
BASZNIA, męczysz mnie.
Pamiętasz swoje początki?
opowiesz o Nich ?
Nie miałaś obawy przed tym jak forum Ciebie oceni gdy napiszesz COŚ?
Są też tacy ludzie, którzy boją się odezwać, więc czemu nie można im udostępnić takiego wątku, aby się trochę podbudowali i poczuli lepiej?
jaaaaaaaa  😵


wrotki mam spadać do stajni? ;p
jeżeli masz cos do napisania to to zwyczajnie napisz...jeżeli nie, to sobie poczytaj
😂
Wyjdę na Niewidzialną, ale jeszcze słowo.
Mam w pracy taką osobę. No długo nikt nie mógł zapamiętać jak ma na imię. Myszka Szara milcząca.
Ona nawet światła nie zapalała tylko tak szurała pod stołami. I pomaleńku sypałam ziarenka, sypałam....
Teraz to jedna z lepszych pracownic. Okazało się, że ukrywa ogromny potencjał. Nie jest typem wodzireja, duszy towarzystwa.
Ale merytorycznie jest znakomita. Tylko trzeba było cierpliwości.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 września 2012 08:59
Taniu ale ja nie chciałabym cenzurować forum, tylko wkurza mnie to, że Zapnij się nie było tutaj przez rok, wróciła 2 dni temu i już narzeka, że nikt jej nie dostrzega.
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 września 2012 09:00
Zapnij się, pamietam, Nikt mnie nie zjadl. Jak mialam o co to zapytalam i tyle. Nie mialam obaw TO FORUM NETOWE JEST!
A jak Cie mecze to sie wypowiadaj jasno, bo zacytowalam Ciebie, a z tego cytatu jasno wynika, ze nie chodzi tylko o zjedzenie, ale takze o olanie-co w pierwszej kolejnosci to juz insza inszosc.

I jeszcze Twoja wypowiedz z co mnie wkurza "Mnie wkurza to, że jestem tutaj tyle lat a ciągle czuję się obco. Nie ważne co napiszę, o co sie spytam to NIKT tego nie widzi."

Czyli? Nikt Cie nie je, tylko olewa. Twoje slowa. A teraz przekrecasz.
A watek zacny, jesli sie znajda tacy co chca w nim pisac.
Taniu ale ja nie chciałabym cenzurować forum, tylko wkurza mnie to, że Zapnij się nie było tutaj przez rok, wróciła 2 dni temu i już narzeka, że nikt jej nie dostrzega.

No, ale w czym Ci to przeszkadza? Może ośmielony jej wątkiem ktoś nieśmiały się odezwie? Kto wie?
Lepsze to niż "wejścia smoka" typu laparotomia.
Daj kredyt.  :kwiatek:
Smarcik a dziwisz się, że narzekam ? Wróciłam, napisałam co chciałam, zadałam kilka pytań i niiiiic. Rok temu też przypomniałam o sobie ale było tak samo.  😉
Troszkę zlewające to wszystko.
A mało kto narzeka na tym forum? Wątpię 😉

BASZNIA przepraszam, masz rację. Ciągle się czuję małą dziewczynką, która za szybko pisze a za wolno myśli.
Chodzi o olewanie, nie o zjadanie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 09:06
czyli to ma być takie getto w ktrym pisać będą Ci,którzy boją się gdzieś indziej? czy tu będa po prostu doceniać/podlizywac się sobie/wspierać forowicze,którzy nie doświadczają tego w innych wątkach?

p.s. Zapnij się,bez urazy,znamy się nie od dziś - liczyłas na wielki come back,entyuzjastyczne przyjęcie,nie wyszło,bo duzo nowych tu jest... nie strzelaj focha,tylko po prostu pisz,tak jak to robiłas przed zniknieciem 😉 i już 🙂 będzie dobrze,keep calm 🙂
Ktoś dobrze mamo !  😍
Hi!Hi!  😂
No i już. Ta dam! Masz przyjaciół i przeciwników. I Mamę i w ogóle. Nawet wrotki Ci odpisał, a on się w byle co nie angażuje.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 września 2012 09:22
wypraszam sobie,wrotki,to jeszcze mogłby Paulinki ojcem być,ale ja jestem za młoda! o! foch!
Gillian   four letter word
20 września 2012 09:25
o rany! Zapnij się, strasznie nam przykro, że nikt nie rozwinął dla Ciebie czerwonego dywanu, nie powitał entuzjastycznym party na Twój wielki powrót  🤔wirek:
szkoda, że pokory nie sprzedają w tabletkach, byłoby łatwiej coś zaradzić na Twój ogromny problem.
[quote author=Ktoś link=topic=89328.msg1528252#msg1528252 date=1348129339]
wypraszam sobie,wrotki,to jeszcze mogłby Paulinki ojcem być,ale ja jestem za młoda! o! foch!
[/quote]
O proszę! I już może być SKANDAL! " Czy wrotki jest ojcem Paulinki? Ktoś wyznaje w szoku " hihihihi
Jeszcze fotka z basenu i wywiad rzeka z sąsiadami. I już.  😂
Jeszcze jakiś Nieśmiały chętny?  😉
"Tania odnajduje na forum zagubione dziecko" ?
" Pokemon wyznaje: tak agfad26773- to mój syn"
"Wyjaśniła się tajemnica odejścia Tomka_J"
Kurczę, jak to w Fakcie powinnam pracować. Marnuję się.
famka   hrabia Monte Kopytko
20 września 2012 09:28
no to ja dalej sobie pójdę poczytać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się