Giżycko i okolice - czyli re-volta na Mazurach

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 listopada 2013 17:30
Ostatnio w Grene byłam kilka lat temu, gdy kupowałam czaprak i szczotkę koniuchowi, więc zmiana mnie zaskoczyła.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
22 listopada 2013 14:52
czy ktos  z was  wybiera  się  na Cavaliada – Poznań 2013
http://pzhk.pl/blog/2013/11/12/cavaliada-poznan-2013/

pomyslałam sobie , że można  się zrzucić na paliwo i pojechac  jednym samochodem , czy ktos byłby  chetny ?
Jak przeżywacie pierwsze dni zimy? 🙂 Czy u Was też nie było prądu? 😉
Moje konie póki co zimą zachwycone 😉. Ja nie za bardzo,ale dzisiaj akurat mi się podoba 🙂.
Foto z dzisiejszego poranka:
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
08 grudnia 2013 10:41
mi od 2 dni w końcu włączyli prąd
oj tak dzisiaj piekny dzionek 🙂  🏇
troche nas zasypało , koniki się ciesza ,właśnie opalaja  się  na słoneczku 🙂
Takie dobro jak prąd docenia się dopiero jak się straci haha  🤣.
Ale cieszmy się, że mamy to za sobą  🙂.
Ja tymczasem lecę korzystać z uroków zimy i pędzę pojeździć i odśnieżyć koniem podwórko 🏇
Witam.odpowiedziano mi ten  ten wątek i mam pytanie,może znacie miejsca  w okolicach giżycka gdzie można pouczyć się jeździć konno ?
Gospodarstwo rolne Szarek koło Ełku szuka doświadczonego jeźdźca do pracy z młodymi końmi więcej na faccebooku https://www.facebook.com/pages/Gospodarstwo-Rolne-Szarek/167807053270230 może ktoś szuka pracy akurat.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 grudnia 2013 20:16
beata12, Wilkasy. Ośrodek jeździecki "ANULA". Instruktorem jest  Pani Anna Komoń
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
16 grudnia 2013 13:25
czy ktoś  będzie chciał marchewki ?
1 kg. - 50 gr. ładna  i duża , zamawiałam już i polecam 😉

[s]pytanie drugie , czy ktos miałby pozyczyć  ochraniacz transportowy na ogon ? tylko nie FULL musze  zaraz po swietach zawieźć klacz , a mój  się  zniszczył 🙁
odwdzięcze  się  , np. jakąś  ładna  zimową  sesją 😉[/s]  juz  nie aktualne 😉

i 3 sprawa , czy ktoś byłby  chetny  na jakąś  zimową  sesję zdjęciową ?
cena promocyjna , ustalam indywidualnie 😉




TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
16 grudnia 2013 17:25
HO Ja zamawiam 100 kg
Ja też chętnie zamówiłabym 50kg.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 grudnia 2013 17:44
Czy znacie mężczyznę z okolic Orzysza, który wozi konie przyczepą do przewozu koni z namalowanymi po bokach końmi? Trochę taka zrujnowana jest.
Orientujecie się może gdzie dostanę najbliżej Giżycka, Olecka wysłodki buraczane?  🙂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
27 stycznia 2014 19:11
Cześć dziewczyny 😉 Jako, że być może przyjdzie mi się przeprowadzić w Wasze okolice to wiecie czy może w okolicy Gołdapi/Olecka jest jakiś pensjonat dla koni? 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 lutego 2014 10:10
POMOCY !
ma ktos  z Was pożyczyć ( oczywiście zapłacę) przyczepę na jednego konia ?
bardzo pilne ! znacie kogos  kto może  ma taką przyczepkę ?
potrzebuje  soboty na niedziele , muszę jechac po konia
Taką przyczepę mają w Wilkasach ,w ośrodku jeździeckim Anula.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 lutego 2014 12:03
dzięki , trochę za  daleko
szukam bliżej trochę , ale faktycznei ak nic  nei  znajdę  to  zajadę  tam 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 marca 2014 18:50
co tu  taka  cisz ? :P
jefdzie  ktoś z  Gizycka  w  Ndz. na cavaliadę ?  i ma  wolne  miejsce ?

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 marca 2014 19:42
hej, ja nie z Waszych terenów ale kilkanaście lat temu byłam na obozie w Kruklinie... małe gospodarstwo agro, prowadzone przez małżeństwo. Wtedy koni było ok.25, mieli też dużo psów i kotów. Działa tam coś jeszcze? 🙂 Pozdrawiam
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
22 marca 2014 19:34
Jest. Widziałam ogłoszenie, że instruktora na sezon szukają  😉

http://www.mazurskiesiedliskokruklin.pl/rekreacja/stajnia
łał  😵 jeśli to to, to się na prawdę nieźle zmieniło...  👀 chyba trzeba zobaczyć na własne oczy 😉 pozdrawiam
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 marca 2014 15:05
https://www.facebook.com/zkopytaprzezwarmieimazury?fref=ts
Stowarzyszenie nasze wspólnie z Panem Antonim Pacyńskim
Członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ, lekarzem weterynarii, olimpijczykiem z Meksyku 1968r.
Zapraszamy wszystkich na szkolenie z doboru i dopasowania rzędu jeździeckiego.
Pan Antoni opowie też jak pojechać do Meksyku
Szkolenie odbędzie się w "Makowej Stajni" w Wołownie.
29-03 godzina 10
Koszt to 40 zł.

czy  ktos  sie  wybiera ?
Giżycki wątek na piątej stronie... Chyba czas go rozbudzić  🙂

Może wiecie czy jest ktoś w okolicach Giżycka/Kruklanek/Świętajna/Olecka, ewentualnie Ełku kto prowadzi treningi w kierunku ujeżdżeniowym i dojeżdża do klienta? Myślę o czymś na wakacje, bo ostatnio źle ze mną jak nie ma kto na mnie pokrzyczeć  😁.

I druga sprawa 🙂. Nie wiem czy nie zostanie potraktowane to jako ogłoszenie. Jeśli tak to usunę. Nie chcę dawać ogłoszenia w odpowiednim dziale, bo boję się, że tam się po prostu zgubi 🙂. A może akurat ktoś coś słyszał. Chodzi mi o to czy nie wiecie czy ktoś poszukuje kogoś do pracy przy koniach na wakacje? Potrzebuję dorobić trochę grosza i chętnie zajmę się końmi, pomogę w stajni, poprowadzę rekreacyjne jazdy jako instruktor(z tym, że zaznaczam, że nie mam zrobionych papierów), objeżdżę konie. Mam zrobioną brązową odznakę jeździecką. Srebrna w planach na ten rok. Oczywiście jestem osobą pełnoletnią. Interesują mnie wyżej wymienione okolice. Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje :kwiatek:
A  ja z kolei szukam osoby chcącej pojeździć konno w zamian za pomoc w stajni. Osoba taka miała by konia na wyłączność coś na zasadzie dzierżawy. Może ktoś coś słyszał o chętnych  🙂



Revoltowicze to kiedy robimy ognisko ? Mieszkamy tak blisko siebie a się nie znamy , znam tylko parę osób.
kaloe, mi by pasowało w któryś weekend 🙂. Zaproponujcie datę jakąś i miejsce, a ja się postaram dostosować  🙂. Fajnie by było poznać tutejszych koniarzy, szczególnie, że jeszcze nawet nie miałam takiej okazji z powodu zbyt krótkiego stażu zamieszkania na Mazurach 🙂
Problem w tym że jak na razie tylko my dwie jesteśmy chętne na to ognisko.  🙁
Huculska Ostoja, palemka, TRATATA, dragonnia, annamazonka, Monika, Dementek, i reszta forumowiczów, których nie wymieniłam z tych okolic- Czy któraś też by była chętna na propozycję kaloe?  😉 Może w końcu by nam wypaliło 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
04 maja 2014 13:41
Mnie teraz nie ma w okolicy... I nie wiem, kiedy będę  🤔
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 maja 2014 21:16
Ja  bardzo  chetnie się pisze 🙂
w końcu  trzeba  sie  zgrać  i  zrobić  ognicho  integracyjne 🙂  🥂  🏇
tylko nie w ten weekend , bo mnie nie będzie , bo musze  jechać  z kl. do  og.  i w 21-26 też  odpadam  bo mnei nie będzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się