Końska rewia mody cz. VII (2013)

Mirabelka - Caball grafit +sliwka, albo sliwka z szarym  😍. Quanta ma taki- poszukaj w watku zdjec-mnie osobiscie natchnal (moj jest grafitowy z niebieskim, tez wrzucalam zdjecia).

Hellgirl-na takiego slicznego siwka to prawie wszystko pasuje  🤣  tylko uruchomic wyobraznie. Albo przejrzec 258 zdjec padow na Facebooku Caballa...  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 września 2013 10:28
Facella, on tak niemal zawsze, ciężko mi go przekonać, żeby stał jakoś ładniej 😁

Nasturcja-Renata, dziękuję 🙂

harja, dziękuję 🙂 Mogę oddać trochę tego spokoju twojemu siwemu 🙂

sei, pewnie masz rację  😁

xxagaxx, dziękuję 🙂 Kolor jest w sumie bardzo podobny, nieco mocniejszy i cieplejszy, ale to jest pewnie kilka tonów różnicy.

Hellgirl, ja bym się skłaniała ku szaremu, grafitowi z jasną zielenią lub z głębokim niebieskim. Nie wiem, jakie kolory już masz, ale fiolet też byłby mega 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2013 11:54
Livia, alez mnie właśnie to jego grzeczne stanie zachwyca! Od dawna nie spotkałam konia, którego można by tak zostawić w pełnym sprzęcie, żeby sobie zaraz nie poszedł, albo co gorsza - nie wytarzał się  😁

Hellgirl, czy to możliwe, żebym się natknęła na tego konia w ogłoszeniach o sprzedaży?
Jak dla mnie pomarańcz, ale nie taki oczodajny, ciemna czerwień, cegła, toffi, czekolada - takie ciemne, głębokie i piękne kolory  😍 Albo - słoneczna pomarańcza! O raju  😜
wątek zamknięty
Hellgirl, koniecznie burgund 😍 Fajne byłoby też zestawienie śliwki z szarym, albo atramentu z truflowym 🙂
wątek zamknięty
Hellgirl - o mamo jaka piękność!
w limonkowym lub petrol  💘
wątek zamknięty
Hellgirl na tym cremello wszystko będzie wyglądało pięknie, jeszcze bluzeczka pod kolor i będziecie wyglądać cudnie 😍
Facella nie, nie jest to możliwe. Ten kuc nie jest na sprzedaż. Mogłaś trafić jedynie na moje ogłoszenie, wrzucone do internetu jakiś czas temu, dotyczyło możliwości treningów na nim.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 września 2013 17:02
Precelek, faktycznie, pomyliłam ogłoszenia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek, Facella i właśnie z tego ogłoszenia skorzystałam. Dzięki za rady, wybrałam na razie granat z czerwonym i białym sznureczkiem( inspiracja facebookiem ) 🙂 Jak tylko zamówię i dojdzie wrzucę foty 🙂
wątek zamknięty
Hellgirl przede wszystkim czekamy na foty na modelu!! będzie szał!
wątek zamknięty
sei, ale elegancka dera!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 września 2013 08:15
Burza, danke  :kwiatek:
póki co się sprawdza. chociaż nie mam ich zbyt długo, ale chłopaki testują je ostro.
próba tarzania pozytywna. derka cała i nic się nie poprzekręcało  😅


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 września 2013 19:37
Livia, alez mnie właśnie to jego grzeczne stanie zachwyca! Od dawna nie spotkałam konia, którego można by tak zostawić w pełnym sprzęcie, żeby sobie zaraz nie poszedł, albo co gorsza - nie wytarzał się  😁


chyba połowa re-voltowych koni tak właśnie pozuje 😉 i jakoś nigdzie nie chodzą albo co gorsza nie tarzają się!
wątek zamknięty
Mój najlepszy wątek spada na psy 🙁(


Jutro biorę Esa na zdjecia 🙂
a w końcu muszę kupić Esa hebanowego, bo choruję na niego.


Zairka - Sei koń najpierw pozuje, a potem się tarza  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 września 2013 19:43
Zairka - Sei koń najpierw pozuje, a potem się tarza  😁

On testuje!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 września 2013 20:21
u mnie młody pozuje ładnie, ale pan starszy... lepiej, żeby nikt nie wiedział co robiłam aby ta fotka wyszła  😁

u mnie szmatoholizm może nie tyle wraca, co umiarkowanie (tfu! tfu! na szczęście) się przebudza.
jak zrobię porządek w starych szmatach to mam w planie zgarnąć majestica szampańskiego i shocka albo es. swoją drogą doradźcie (pod ujeżdżeniówkę):
[img width=400][/img][img width=400][/img]
kocham esy miłością wielką. nie mogę się do schocków przekonać bo są dosyć cienkie, za to precyzja i jakość wykonania... i ten piękny haft  😵
wątek zamknięty
Euro-Star zdecydowanie 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 września 2013 21:19
Ten ES jest absolutnie cudowny, bierz go! Materiał lekko połyskuje, ten zielony sznureczek jest ciutę ciemniejszy. Śliczny.
wątek zamknięty
sei ciężki wybór...  Ja bym chyba wybrała Schocka ze względu na haft  😉
wątek zamknięty
sei, i tak oba ci się zeszmacą :P
wątek zamknięty
Hej, gdzie dostane takie cudo?
[[a]]http://www.ebay.de/itm/VS-Schabracke-Sattel-Pad-Stirrup-S-Euro-Star-umber-NEU-/160805656408?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item2570c39758[[a]]
wątek zamknięty
sei - ja mam ponad 3 letniego czekoladowego schocka i wygląda praktycznie jak nówka sztuka, nie wyblakł, nie ubił się (akurat grubszy), nie zmechacił się - no może odrobinkę przy popręgu, a tyrany był i jest intensywnie, więc z całego serca polecam. Co do ES-a to nie lubię pikowania w proste kwadraty, no nie podoba mi się jak toto się układa.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 października 2013 06:05
dzięki dziewczyny  :kwiatek: jeszcze mam czas do namysłu. jakby nie patrzeć jednego szarego es'a już mam.
xxagaxx, nie wiem jak jest z schocke, ale nowe esy się nie szmacą w ogóle. są zrobione z innych materiałów niż stare. z resztą tak naprawdę na stare też nie narzekam. tyle co przy popręgu trochę się powycierają. a super mi się układają - tylko superieur'ów już nie robią 🙁 a to był 'mój' model  😕
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 października 2013 08:34
Facella, dziękuję, choć ja akurat rzadko spotykałam konie, które od razu próbują się tarzać - raczej co najwyżej te schylające się do trawy 🙂

sei, widzę że derka przechodzi ostre testy 😁

Cierp1enie, czemu wątek schodzi na psy?

wątek zamknięty
To wy chyba ekstra dbacie o te czapraki. Ja miałam z poprzedniej zimowej kolekcji ESa 2 czapraki i po używaniu jednego kilkakrotnie było juz to po nim widać (ja nie mówię że dziury) ale właśnie wyraźne ślady przy popregu, gdzieniegdzie pojawiające się kuleczki.
Schockemohle miałam ciut starszy, chyba z kolekcji 2011? Użyłam go może 5 razy? I tak samo.
Ja porównuję wszystko do starych zamszowych ESów które po dziś dzień mogłabym sprzedać jako prawie nowe 😉 A ESy mam do codziennego użytku więc są naprawdę ciurane.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 października 2013 08:56
To prawda! Ja widząc co się dzieje z exelentami zostawilam je specjalnej troski! A ich układania się pod siodlem nie skomentuje... Stare dobre esy to teraz nowy super jarpolvi caball!
wątek zamknięty
Dobrze, że wracają ESowe pady-strasznie je lubiłam, a przez kilka kolekcji ich w ogóle nie wypuszczali.
Sei może padzik właśnie ?
wątek zamknięty
Zairka, no własnie, ja już nie chciałam mówić o "naszych" firmach 😉 , zrobiłam porównanie właśnie do tego co kiedyś było, bo ES kiedyś nie był aż tak kosmicznie drogi a jakość dużo lepsza.

equi.dream, widziałam właśnie, ale powiem szczerze że nie wyglądają IMO ładnie.. Mam nadzieję że zaczną je teraz systematycznie wypuszczać.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2013 09:18
Thymos
ES
wątek zamknięty
sei - ja bym brała Esa, ślicznie się prezentuje, jednak te nowy Esy strasznie popsuły się na jakości. Jednak co stara kolekcja to stara.

equi.dream - dobrze dobrze, że wracają pady, choć ten wstawiony przez Ciebie jakoś mi się nie widzi. Kolorystycznie za to mi się podoba.

Livia - priv 🙂


Nie kupowałam nic od pół roku, czas popełnić jakąś nową szmatkę 🙂
I teraz albo Stripe-in do kolekcji, albo Anky 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja, dziękuję :kwiatek:
Teraz rozkmina, jaki siodło będzie pasować, czy wszechstronne czy ujeżdżeniówka...
Czy VS ESa zmieszczą się pod siodło ujeżdżeniowe??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.