sklepy stacjonarne

będę w czwartek w Krakowie i być może będę miała trochę czasu. Który sklep warto odwiedzić? który jest najblizej Dworca Głównego?
Amigo na ul. Rajskiej i Stary Młyn ul. Rakowicka 18a
http://amigo-konie.pl/webpage/kontakt.html
http://www.starymlyn.com.pl/sklep/
armara  dzięki  :kwiatek:
poratuje mnie ktoś? czy w ogóle gdzieś w Warszawie można kupić jeszcze veredusy pro lighty (mki)? do niedawna były dostępne niemal wszędzie, a teraz cisza...  :kwiatek:
Cobrinha
jest nowy sklep w krakowie equipro.
może nie najbliżej dworca (u szarych w michałowicach )ale na pewno ciekawy. markowe rzeczy.
strony chyba nie maja - albo nie znalazlam, ale na fb znajdziesz profil i chyba teraz nawet jakas promocja przedswiateczna
Isilya   Free Your Mind
18 grudnia 2011 22:17
galeria, niestety Veredus przestał produkować ten model ochraniaczy, więc możesz liczyć jedynie na jakieś zachomikowane "pozostałości".
A ja dzisiaj byłam bardzo mile zaskoczona jak pojechałam do "Pasi-konika" na Al. Wilanowskiej w Warszawie 🙂
Zawsze jeżdżę do nich na Grenadierów, ale akurat byłam z tamtej strony Warszawy, tak więc podjechałam tam. Bałam się, że nie dam rady tam nigdzie zaparkować, bo przecież zabrali ten parking który jest między blokami. A tu niespodzianka... sklep wykupił miejsca parkingowe na parkingu strzeżonym, który znajduje się dokładnie naprzeciwko tylko po drugiej stronie ulicy 🙂 Wystarczy na wjeździe powiedzieć Panu pilnującemu, że idzie się do pasi-konika i bez problemu można za darmo tam zaparkować  :kwiatek: SUPER  💃
Gdzie w Poznaniu znajdę kurtki Horze?
Pewnie na Woli. Mają sporą ofertę Horze.
kotbury, dzięki 🙂
Czy w sklepach jeździeckich można też dostać katalogi np. eskadrona? ( pytam bo w niektórych nie ma )
Wie ktoś może gdzie w Wałczu znajduje się sklep jeździecki?
bardzo mi ta informacja potrzebna i z góry dziękuje ;D
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
01 lutego 2012 21:44
Warszawiacy - pilna sprawa na 'wczoraj', w którym stołecznym sklepie jeździeckim dostane 'od ręki' żłób na pałąkach - chodzi o coś w ten deseń
Ja kupowałam taki bodajże w Mustangu. Na Polnej w Stajni też powinny być.
Na Woli 40% przeceny na ciuchy, może sie komuś przyda 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 lutego 2012 09:07
dziękuję  Dada :kwiatek: dziś tam podskoczę 🙂
A ja chciałam pochwalić sklep piaffallo (internetowy skoczek). Dzisiaj wysłałam tam moich rodziców (kompletnie zielonych jesli chodzi o konie) po kantar. Pani zrobiła na nich tak dobre wrażenie, że chwalili ją chyba przez pół dnia. Oprócz tego, że pomogła moim niekońskim rodzicom w zakupie to jeszcze opowiedziała dokładnie o stajni i cierpliwie odpowiadała na pytania. Takie podejscie jak dla mnie super sprawa  😀  :kwiatek:
idaczerwcowa, piszesz o tym na płd Polski?
Tak dokładnie niedaleko Bielska-Białej 🙂
Potrzebuje informacji o nowej lokalizacji sklepu P.Koniecznego w Poznaniu,coś mi się o uszy obiło,że już na Ul.Woźnej go nie ma...
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
18 lutego 2012 21:10
Polecam Koński Świat w Warszawie.  😀 Naprawdę super urządzony, duży wybór, pomocny sprzedawca.
Sklep Luna w Warszawie na Sadybie najlepszym sklepem EVER. Super miła atmosfera, jak czegoś nie ma to szybciutko zamawiają, naprawdę super sklep. Bije na głowę wszystkie inne! 
Mają też sklep internetowy i zdaje się pralnię.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
18 lutego 2012 21:18
Wie ktoś może gdzie w Wałczu znajduje się sklep jeździecki?
bardzo mi ta informacja potrzebna i z góry dziękuje ;D


Powiem szczerze, że nie słyszałam o sklepie typowo jeździeckim w Wałczu. Z rzeczy końskich można coś dostać w second - handzie "Dwa" koło Domu Kultury i rynku i zamówić coś w grene na bydgoskiej - ale akurat jak tam zawitałam nic końskiego nie było... Coś nowego się pojawiło?
Witam,

czy masz ktoś informacje czy w stajni Leo - Tychy otwarł się sklep jeździecki?
No to jeszcze tu się wcisnę🙂

Zapraszamy na otwarcie nowego sklepu w Warszawie.

BECKER SPORT ul. Cyprysowa 8 (na przeciwko Instytutu Lotnictwa)

Kiedy? sobota, niedziela- 31 marca, 1 kwietnia czyli ten weekend

Co się będzie działo? Promocje, szkolenia z zywienia koni, seminarium z Piotrem Piaseckim i wiele innych...

Potrzebuję kilka  opinii  na temat sklepów jeździeckich.
Czego waszym staniem brakuje w stacjonarnych sklepach na polskim rynku jeździeckim?
Ewentualnie jakie można wprowadzić elementy by podnieść jakość proponowanych usług?
Będę wdzięczna za podpowiedzi 🙂
mils   ig: milen.ju
04 kwietnia 2012 21:05
[s]W jakich godzinach (jeśli w ogóle) otwarty jest sopocki Okser w soboty?[/s]
edit. Już znalazłam.
Czy ktoś poleci mi jakiś dobry sklep jeździecki w Lublinie ?  :kwiatek:
Najlepiej kilka adresów, żebym miała kilka zapasowych opcji 😉


I czy może orientuje się ktoś czy w Siedlcach funkcjonuje jeszcze sklep PODKOWA, przy ul.Sienkiewicza ?

Z góry pięknie dziękuję za odpowiedzi  😉
polecam sklep Patataj w Pabianicach . Zadowolona z zakupow jestem bardzo i napewno tam wroce.
aokt, w Lublinie są 2 sklepy: w LKJ i Baskil.
W Siedlcach już od 2 lat nie ma, ale za to jest w Mińsku Mazowieckim przy Warszawskiej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się