sklepy stacjonarne

Czy Siodlarnia gdzieś daje znaki życia???
Nie wiecie może w jakim stacjonarnym sklepie w Warszawie można zamówić i przymierzyć przed zakupem frak Animo?
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
21 października 2011 18:46
Czy w stolicy można kupic gdzieś krótkie termobuty i jeansy meskie do jazdy westowej? Jest w ogóle sklep westowy w Warszawie?
efeemeryda   no fate but what we make.
24 października 2011 21:59
mam pytanie odnośnie sklepu Karino w Krakowie, czy ktoś wie czy ten sklep jeszcze funkcjonuje ? Bo nijak nie mogę znaleźć ich stronki internetowej  😉
Karino ciągle funkcjonuje.
efeemeryda   no fate but what we make.
25 października 2011 10:02
ufff, dziękuje Dorcysia  :kwiatek:
bo wysłałam do nich tydzień temu buty z reklamacją i się już zaczęłam martwić.
Witam

Mam prośbę do wrocławian - jest jakiś sklep jeździedzki blisko Bielan-  w necie znalazłam na Przyjaźni i na Ślicznej  - jakieś jeszcze?
a przy torze wyscigowym na partynicach nie ma jakiegoś? nigdy nie byłam, ale słyszałam, że jest.
ewelin_n na przyjaźni jest okser, na partynicach mustang, na tęczowej (ale to bardziej centrum) tundra. a na ślicznej nic nie wiem o jakimś sklepie jeździeckim...  🤔wirek:
Dzięki za info  😀 pozdrawiam
wielki + dla sklep LUNA za miły kontakt  😅
Czy wiecie może, gdzie w Warszawie dostanę od ręki termobuty Euro-stara 39 ?  :kwiatek:
proponuje napisac w watku o termobutach  😉
Może być problem. Wczoraj próbowałam uzupełnić rozmiarówkę i dostałam info, że ES prawdopodobnie wycofał się z produkcji termobótów. U przedstawiciela są już praktycznie niedostępne w standardowym rozmiarze łydki ( chyba tylko 37 im zostało). ES przestawia się na produkcję tzw. kolekcji, tzn. tak jak Escadron (zestawy kolorystyczne czapraczkowo-owijkowo-derkowe i nic poza tym). Wielka szkoda.
byłam dzisiaj w nowym Końskim Świecie w centrum. Salon jest super. Bardzo dużo rzeczy: eskadron, pikeur, euro star i kilka innych firm z wyższej półki i spory lokal, ładnie urządzony,  bardziej salonowo niż sklepowo, więc może zrobi sie z tego nasz warszawski odpowiednik equishopu  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 listopada 2011 19:47
Forta to oni teraz są w centrum Warszawy?  👀
Forta, o, a ja słyszałam że tylko zmienili miejsce w Konstancinie...
Ale fakt jest info 🙂
http://www.konskiswiat.pl/
ul. Okrąg 4, blisko Czerniakowskiej
czyli raczej "blisko centrum"  😉
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 listopada 2011 20:11
ul. Okrąg 4, blisko Czerniakowskiej


O to blisko mnie 🙂 chyba się przejadę  😁
Bylam dzisiaj w konskim swiecie, super! Bardzo mila obsluga i atmosfera, troche musza sie jeszcze ogarnac ze wszystkim, ale zapowiada sie super sklep!
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
21 listopada 2011 22:14
A ja muszę zacząć narzekać na sklep ihaha.pl 🙁

Zamówiłam czyścik do siodeł, rękawiczki zimowe i nowe puśliska. Zadzwonili, że puśliska będą w środe/czwartek i od razu wysyłają kurierem bo wszystko inne mają - mówię ok, zapłacone przelewem to będzie git. Niestety git nie jest 🙁 Paczka nadal do mnie nie wysłana, a ja nie mam jak jeździć 🙁
Ciekawa jestem kiedy do mnie zamówienie dojdzie.
Edit: pomyliłam wątki  🤔wirek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 grudnia 2011 14:23
byłam dzisiaj w nowym Końskim Świecie w centrum. Salon jest super. Bardzo dużo rzeczy: eskadron, pikeur, euro star i kilka innych firm z wyższej półki i spory lokal, ładnie urządzony,  bardziej salonowo niż sklepowo, więc może zrobi sie z tego nasz warszawski odpowiednik equishopu  😀

byłam tam dzisiaj. Trafiłam zupełnie przypadkiem - pojechałam oglądać mieszkania, a tu nagle mama mi krzyczy "patrz pikeur!".
Jestem zachwycona - pikeur, eskadron, bucas, mountain horse, anky, euro-star, schockemohle. Po prostu raj  😍
To chyba będzie mój ulubiony sklep  😀
Edytka, mój był a teraz hektar drogi, buu.. 🙂
dziewczyny, a gdzie w Trójmieście albo Warszawie znajdę sklep z dużym wyborem oficerek? bo przez internet kupować to tak nie bardzo...
Już prędzej w Warszawie coś znajdziesz niż w 3mieście, u nas jeśli o to chodzi to lipa, w Warszawie, z tego co mi przychodzi na myśl to horse trade i mustang?
Horse trade jest w Krakowie, a w Mustangu raczej za dużego wyboru oficerek nie ma
Stajnia jest chyba przedstawicielem handlowym oficerek Parlanti, może warto tam zajrzeć  👀 ?
Jeny rzeczywiście, nie wiem dlaczego mi się ubzdurało, że to w Warszawie  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się