Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

zembria- zrobiłam zdjęcia- są w mojej galerii w albumie Czapraki. Nie mogę tu wrzucić bo piszę z telefonu. Masz porównanie z innymi kolorami. Mam nadzieję że coś będzie widać. Na żywo ta czekolada jest bardzo bardzo ciemna.
wątek zamknięty
srokate, jakie ciacho się robi z blood 😍 mniami! A czaprak na niej wygląda pięknie, chyba najładniejszy z tych wszystkich do tej pory zaprezentowanych 🙂 Blue świetny kolor!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 marca 2015 18:34
Palemka dzięki wielkie :kwiatek: będę fotoszopować w paincie 😉
wątek zamknięty
srokate chyba Blood trochę przytyła, co?  😀 Wygląda super na tym zdjęciu  😜


Przytyła, przytyła! 😅 Kwestia lekkiej jazdy i dobrego karmienia, a koń rośnie. 😍 Tutaj widać fajnie jak umięśniła jej się szyjka 🙂 foto szmatoholiczne - widać kawałek czapraka 😁


Dziękuję wszystkim za miłe słowa! :kwiatek:
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 marca 2015 18:43
Wybrałam fotkę z galerii caball na fb która najbardziej pasowała kolorem do fotki od Palemki, no i chyba mi przeszło z tą czekoladą  😉
wątek zamknięty
zembria- na twoim zdjęciu wygląda na dość ciepły odcień, na mojej próbce zdecydowanie ciemniejszy i chlodniejszy.
wątek zamknięty
Jak dla mnie to to jest zdecydowanie ciepły odcień, może w cieniu tego tak nie widać ale w słońcu na pewno  😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 marca 2015 18:58
To tu jeszcze z wypełnieniem wyciętym ze zdjęcia Palemki. Moim zdaniem bardzo podobnie ten kolor wygląda na obu zdjęciach. Monitory też niestety przekłamują nieco.
wątek zamknięty
Bo na większej powierzchni kolor też inaczej wygląda. Moim zdaniem  te próbki dają obraz  bardziej orientacyjny niż rzeczywisty . Np.piasek był takim przydymionym  beżem, a na padzie był jasnym złocistym beżem.
wątek zamknięty
Jak na moje oko w tym przypadku kolor jest bardzo dobrze oddany.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 marca 2015 20:32
Debiutujący model Książę, w swoim jedynym komplecie 😉

wątek zamknięty
lusia722, bardzo ładny czaprak, co to? Jakiś nowszy eskadron?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2015 21:20
budyń, navy z NG zimowego.
lusia722, kuyck mega słodki, łądnie mu w navy, ale akurat ta lamówka coś mi do jego maści lekko nie gra. Ale dalej mi się podoba.
harja, ło matko jedyna, nie zauważyłam Jakuba z smaragdzie - zacnie!
wątek zamknięty
Piękny granacik  🙂
wątek zamknięty
lusia722 pięknie mu w granacie! ale faktycznie jakaś inna lamówka chyba lepiej by pasowała. 😉

A ja wpadam, z baaaardzo poglądowym zdjęciem cottona z najnowszej kolekcji CS Eskadron. 😉 Niestety robione tosterem...  😵
Choć powiem Wam, że byłam dość sceptycznie nastawiona do pomarańczowej lamówki na siwej, tak jak już ubrałam czaprak na nią, to bardzo mi się spodobało. 😉
Czaprak docelowo dla gniadosza, ale jeszcze musi trochę poczekać więc na razie mierzyłam na siwce. 😉 Ale powiem Wam, że na gniadym to jest dopiero szałowy. 😉
[img]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/1506510_1114690131890436_8859533760181492356_n.jpg?oh=1d7a6d78f94c4cedd61302c75c37b3db&oe=55183AAD&__gda__=1427653138_858d49879c19e535af6551a1730cacf7[/img]
wątek zamknięty
Bardzo jestem ciekawa na gniadym  🤣 ale na swym wygląda zarąbiście. Tylko nie widzę tego pomarańczu.
wątek zamknięty
To właśnie ta beznadziejna jakość, ale lamówka jest biała i pomarańczowa. 😉 Dzięki!  :kwiatek:

Chyba się zestarzałam, nie bawią mnie już jakieś szalone kolory, tylko sama stypa, wyprzedałam prawie wszystkie róże, fiolety, niebieskie itp...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 marca 2015 22:20
Dziękujemy :kwiatek:
Pisałam stronę czy dwie temu, że dla mnie nie do końca wg mnie pasuje. Jest piękny no i sprezentowany, więc przeżyjemy.
Mi marzy się osobiście Schockemohle caffe late, no ale ta jakość 🙄.
Z resztą jak macie jakieś pomysły na czaprak dla kucka to podrzucajcie śmiało 😀
wątek zamknięty
lusia722 - to próbuj upolować caffe latte ze starszej edycji, one były dobrej jakości 😉 Sama mam czekoladowego coach-a  już prawie 5 letni i dalej nie jest ubity, tylko trochę zmechacony przy popręgu, wyblakł może minimalnie, a tyrany na codzień mocno, więc oceniam, że trzyma się świetnie, dużo lepiej niż jakakolwiek inna moja szmata. Niestety, kupiłam w lecie ujeżdżeniową wersje, nowy wypust i jakość jest zupełnie inna, już nawet w samym dotyku  🙄  Te nowe mają siatke, stare bawełne pod spodem, nowe są bardziej "sztuczne", stare to taka właśnie gruba bawełenka, no i stare są grubsze nieco 🙂
Swoj drogą nie myślałaś właśnie o czymś czekoladowym dla niego? 😉
wątek zamknięty
lusia722, bardzo ładny  odcień  ma ten granat. A jaką  masz derkę?
gryglodor, faktycznie  bardzo fajnie  (też  mam jakieś  obiekcje do  pomarańczy na siwym 😉)

A ja czekam  z niecierpliwością  na nową  kolekcję  jarpolu 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2015 06:46
lusia, bardzo ładnie!

zembria, mnie się ta czekolada nie widzi na twoim, to musiałby być jednak chłodny odcień, nie ciepły.

gryglodor, fajnie na siwej, ale na gniadym będzie prawdziwy szał 🙂

No właśnie, kiedy nowa kolekcja Jarpolu wychodzi?
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
29 marca 2015 13:18
Harja jest szał! Przez Twoje zdjęcie mam ogromną ochotę na tą zieleń   😤
Lusia722 uroczy kucuś i ślicznie mu w navy  😉
srokate pięknie Blood w tym blue  💘

A ja dorobiłam się wreszcie (co prawda telefonowych, no ale zawsze) fotek Lightnougat na aktualnym modelu. Jak dla mnie jest super  😍

(edit: za duża fota 😀)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 marca 2015 13:47
keirashara Dziękuję za radę, będę polowała.
Myślałam nad brązami ale raczej chłodnymi, a ciężko znaleźć coś takiego.
anai derka Kavalkade
Livia, sacramentia dziękujemy

wątek zamknięty
lusia722 fajnie srokatemu w navy 😉
gryglodor oj ładnie siwej, ładnie! Nie mogę się doczekać jak zobaczę synka pod siodłem! 🙂
sacramentia rety, super ten lightnougat! Fajnie, że lamówka ma coś z iceblue w sobie. 💘

Chciałam dziś podrzucić Blood w bananie, ale jak zawsze nie mogę się doczekać normalnych zdjęć. Na każdym widać 1/4 czapraka. 😵
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 marca 2015 14:20
lusia722, brązy, fiolety, taka śliwka -bakłażan (między bordo a fioletem), granat oczywiście i moim zdaniem tez i ciemny róż.
gryg, ślicznie ale to juz wiesz.
wątek zamknięty
emptyline, miło :kwiatek:
srokate, no szyjka jak ta lala, jestem pod wrażeniem waszej zmiany 🙂
lusia722, bardzo fajnie!
gryglodor, jaka ona czysta 😲 pięknie jej w tej "stypie" 🙂
anai, a wiadomo już cosik kiedy wychodzi nowy Jarpol? Jestem strasznie ciekawa!! 😀
sacramentia, gdyby nie kontrastująca lamówka, to by nie było fajnie, a tak jest szał 🙂
no i dziękujemy, smaragdgreen jest mega 😀iabeł:
wątek zamknięty
harja, na pewno niedługo. Już jest mniej więcej plan na sesję zdjęciową. 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2015 15:36
sacramentia, czaprak idealny z maścią konia 😁 Jakby nie lamówka, byłoby kiepsko, ale jest super!
wątek zamknięty
Klami, no to czad 😀 po jednej fotce z herbem zapowiada się fajnie 🙂
wątek zamknięty
srokate, blue jest cudwony. 😍
sacramentia, uwielbiam lightnougat na ogolnych gniadkach. 😉
Lusia722, bardzo przyjemne dla oka. 😀
gryglodor, najlepiej klasycznie. 🙂

Burgundowy szokemol, nie mampojęcia jaki model. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.