Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Livia dokładnie i taki kolor, że do każdego konia pasuje. Czekam na słonce i będe wszystkie szmatki fotografowac 🙂😉)
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 11:21
jak na żywo wypada słomkowy caball? widział ktoś coś kiedyś? :kwiatek: bo poglądowo spojrzałam na konfigurator ale chyba on średnio oddaje kolory.

w ogóle nie wiem jaki kolor dopasować do mojej baby, a kapnęłam się, że ostatni czaprak dostałam ponad 2 lata temu wiec fajnie byłoby coś nowego sobie sprawić 😁 niby uparłam się na żółty ale żarówy mi się nie podobają, a taki żółto-beżowy czaprak już mam... może Wy byście coś podpowiedziały? bo na pewno macie dużo lepsze oko do kolorów ode mnie 🙂 wrzucam zdjęcie mojego gnoja  :kwiatek: jakby ktoś miał jakiś pomysł to z góry bardzo dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Na gniadą to fiolety (śliwka?) i granaty. Sama się łamię nad granatem z nowej kolekcji Jarpola  😉 Albo właśnie beże czy brązy.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 11:38
granatów mam chyba ze 3 więc kolejny mija się z celem (chociaż uwielbiam ten kolor) 😕 w pace mam jeszcze błękit i limonkę, chciałabym uderzyć w coś zupełnie innego, np pomarańcz czy coś, ale nie wiem czy nie będziemy w w tym wyglądać... źle 😉
wątek zamknięty
Ja z szalonych kolorów mam czerwień (koral Jarpola) ale o ile na zimowej sierści jeszcze lubię tak na takiej rudej letniej już nie koniecznie 😉 Ja bym szła w fiolety. może dlatego, że po prostu uwielbiam wszelkie odcienie fioletu  😁

edit.
Znalazłam w galerii Caballa słomkę na gniadym
KLIK
wątek zamknięty
Gniadata fiolet albo czerwień  😀
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 11:59
sweetie ja kiedyś miałam taką paskudną czerwień ze złotym sznurkiem i to ZDECYDOWANIE nie był najlepszy pomysł 😜 zdecydowanie Safonie to nie pasowało, na żadnej sierści 😁
w sumie myślałam nad jakąś ładniejszą czerwienią, coś w stylu burgundu, ale chyba jeszcze do tego nie dojrzałam. tak samo jak do fioletu, nie wykluczam w przyszłości czegoś w tym kolorze, ale póki co, na lato, chcę czegoś jaśniutkiego 😜
ooo, słomka super! dzięki wielkie :kwiatek: chociaż teraz zastanawiam się jeszcze nad morelą (uparłam się na caballa 😉), wybór taki ciężki 😜

baffinka świetny ten czerwony! 😜 naprawdę rewelacyjny, szczególnie biorąc pod uwagę połączenie czerwony+gniady, które nigdy do mnie szczególnie nie przemawiały 😁
wątek zamknięty
Gniadata a może róż?

wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 12:05
Odysowa dzięki za propozycję :kwiatek: ale niestety róż to totalnie nie są moje klimaty 😁
wątek zamknięty
O tak, burgund! Sama bym chętnie wymieniła ten mój czerwony na burgund  😁 Ale jak ma być jasne to może piaskowy, albo łosoś?
wątek zamknięty
Gniadata, pomarańcz albo burgund! 🙂 Ja mam apricota eskadrona i burgunda caballa, zdecydowanie moje ulubione 😉

apricot:

burgund (kolor kameleon 😉 ):


wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 12:19
sweetie no właśnie też się zastanawiam 😜 za dużo opcji jak dla mnie!  😁

Libeerte ten apricot jest super, ale raczej nie w moim zasięgu (zakładając, że gdzieś bym go dorwała). burgund... pewnie na jesień się zaopatrzę 😜 póki co chcę w końcu kupić coś niestypowego 😁

wie ktoś co to może być za kolor?
wątek zamknięty
Gniadata nowy Jarpol ma fajny żólty kolor taki zgaszony, do tego z brazową lamówka bedzię super.
wątek zamknięty
Właśnie, może któryś z nowych Jarpoli? Co by nie mówić wybór nie jest łatwy  😜
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
05 maja 2015 13:09
oj zdecydowanie nie jest 😜
dzięki ogromne dziewczyny :kwiatek: popatrzę jeszcze i na Caballa, i na Jarpola, i mam nadzieję, że niedługo zawitam tu z odpicowaną kucyną 😁
wątek zamknięty
Da się jakoś dostać Eskadrony Exclusive?
wątek zamknięty
lalasatan, anai, :kwiatek:
anil22, e, to tylko kwestia dobrania kolorów 😉
malinowaa, dzięki! Polecam, na żywo jest obłędny. Super wam w oceanie 🙂
Odysowa, jedynie z drugiej ręki, albo w niemieckich sklepach jeździeckich/na ebay.
wątek zamknięty
udało mi się dorwać większą część szmaragdowego setu 🙂, mam nadzieję że zrobi szał na czarnym  😅
Smaragd green eskadron 🙂 brillant, cotton, kantar z uwiązem Czekamy jeszcze na owijki i bluzkę 🙂



wątek zamknięty
Śliczny ten smaragd green 💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 maja 2015 18:51
Livia, w końcu zawody, trzeba jakoś wyglądać, heheh 😉 Dziękujemy  :kwiatek:

harja, właśnie dlatego myślę, że się zdecyduję 🙂 A Ocean to chyba nasz ulubiony Eskadron, na najnowsze kasy nie ma, a w tych starszych wygląda tak... nijako 😉


Precelek, niesamowity set  😜 Kolor jest obłędny, z wielką chęcią sama obkupiłabym się, ale chyba poczekam na wyprzedaże i dorwę cottona w jakiejś niższej cenie...
wątek zamknięty
Doczekałam się super zdjęcia Szronki w big square blackberry. 😍


Dziewczyny jakie jarpole wybrać dla Szronki do ciemno brązowego siodła. Oriona cobalt, granat, morski, ciemny fiolet, burgund czy kawa z mlekiem?  😵  :kwiatek:
wątek zamknięty
Minosia bardzo ładnie 🙂 mi by do tego siodła widział się granat, morski i burgunt  :kwiatek: a swoją drogą  🚫 co to za siodło? Equiline? 😀
wątek zamknięty
Minosia - kawa z mlekiem, koniecznie! 😀
wątek zamknięty
Szukam padu w stylu polo padu Eskadrona ze standardowej kolekcji tylko w trochę tańszej wersji 😉 Wie ktoś gdzie mogę dostać coś podobnego ? Bez sznureczków, kolorowej lamówki, w klasycznych kolorach  🤣
wątek zamknięty
Minosia, ślicznie! I też obstawiam kawę z mlekiem 🙂 Albo kobalt!
wątek zamknięty
Minosia, super!
wątek zamknięty
alegz, Okunk.Art na facebooku? 😉
wątek zamknięty
Bardzo podglądosowo Eskadron lime i ochraniacze shockemohle
wątek zamknięty
A ja z pytaniem - jakim kurierem wysyła Caball?

Odysowa, bardzo fajnie! 🙂
wątek zamknięty
Olson z tego co pamiętam to chyba Ke-dex .
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.