Zdjęcia Naszych Koni cz. VIII (2015)

Rtk, widzialam na żywo przejazd. Jest co podziwiać  💘
po małej rozłące (której strasznie żałuje  🙄 ), która na szczęście skończyła się baaaaardzo szczęśliwie DZIĘKI REVOLCIE DE FACTO  :kwiatek: Kula u mnie, cały i zdrowy i gruby  💘
Weerka, boski! Śliczny, zadbany, uczesany (super fryzura!), super ubrany 😉 Gratuluję! 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
16 grudnia 2015 08:40
rtk, obłęd w ciapy! Strasznie fajnie Was widzieć na parkurach!

Weerka, śliczny bułek i idealny loczek! 😀
rtk, obłęd w ciapy! Strasznie fajnie Was widzieć na parkurach!



czworobokach jak już coś  😉

i serio podoba wam sie to zdjecie... z tego co pamietam to dziewczymy miały sporą przerwę, ale koń na fotce wyglada bardzo "tak sobie"
rtk w galerii ma 1000 razy lepsze fotki P. ( no chyba że to jakis inny zwierz), a nie mocno szczuply (nie mówie chudy, ale raczej bez mięśni) koń z zadem w stajni
Pursat   Абсолют чистой крови
16 grudnia 2015 11:45
Biżka, popraw nachrapnik, bo konia udusisz. 😉

Weerka, ale cudo! 😍
Pursat podgardle  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 grudnia 2015 11:56
Ale co? 😀
no poprawic  😉
Weerka, ależ piękny! Faktycznie kula, ale pozytywna 😉
Mosewa, symptycznie mu z oczu patrzy 😉
rtk, gratuluję!
Alicja, Twój siwek to urodzony fotomodel!
Cocosowo, świetne wiadomość 🙂

Koń mi po goleniu wybielał 😉 :





[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/11036581_962187893842371_7527389877321770883_n.jpg?oh=98989b21526128d3e925a29ad6807120&oe=57203021[/img]
anai alez smigacie ! super ! fajny zwierz z tego Szaraka  😜
no poprawic  😉


Pursat dobrze napisała 🙂 Nachrapnik tak nisko, że zaciska się na kanałach nosowych 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
16 grudnia 2015 13:02
FirstLight, podgardle to nie wiem, może i mieści się tam pięść i jest ok, a może nie - nie umiem stwierdzić po tym zdjęciu. 😉 Nachrapnik jest stanowczo za nisko.

espana, 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 grudnia 2015 18:46
Rtk dziewczyny zjawiskowe obie 👍
anai Będziecie jakieś "rówieśnicze" zawody jeździć? Czy nie masz takich planów?
Weerka łapie za oko
Moje słodziaki z dzisiaj 😍
lusia722, słodziaki ekstra (btw, dostałyście ten wymarzony kask?). Chyba nie wiem, co masz na myśli, jakie zawody?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 grudnia 2015 18:58
anai paczka przyszła wczoraj, chciałam go zobaczyć, ale jest pięknie zapakowany 💘 i czekamy do Świąt 😜
Chodzi mi o rundy młodych koni 😀
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 grudnia 2015 20:38
Anai - piękni jesteście, a loty takie lekkie na zdjęciach się wydają, jakby tam małe krzyżaczki stały 😁
Parisa - super!!! Pewnie pękasz z dumy z Pariski 👍
FirstLight, bo siwe  są fajne  😉
taggi, szczerze,  pierwszy  raz w ogóle  nie patrzę  na wysokości  przeszkód  bo na nim nie robią one wrażenia, a wywala  mnie w kosmos nieraz  i na kopertce i na sporym okserze  😉
lusia722, to piękny  prezent będzie ! Bardzo się  cieszę . A rundy MK planuję, ale jeszcze  nie zastanawiałam  się gdzie  😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
16 grudnia 2015 22:23
Anai o to super 😀
Mam nadzieję,  że się ucieszy.
Nasz debiut ujeżdżeniowy 🙂
[quote author=Moon link=topic=96725.msg2466824#msg2466824 date=1450255204]
rtk, obłęd w ciapy! Strasznie fajnie Was widzieć na parkurach!



czworobokach jak już coś  😉

i serio podoba wam sie to zdjecie... z tego co pamietam to dziewczymy miały sporą przerwę, ale koń na fotce wyglada bardzo "tak sobie"
rtk w galerii ma 1000 razy lepsze fotki P. ( no chyba że to jakis inny zwierz), a nie mocno szczuply (nie mówie chudy, ale raczej bez mięśni) koń z zadem w stajni
[/quote]
Tylko że na Parisie siedzi forumowa paa, a nie rtk. Tak tytułem sprostowania. 😉
Pursat nie zgadzam sie z toba co do pozycji nachrapnika , a juz na pewno nie zakwalifikowalabym go do duszacego konia czy bedacego stanowczo za nisko. Na moje oko jest zapiety poprawnie.
A to jest moje szczęście  💘
Ma na imię Gracja, ma trochę ponad pół roku i jest koniem zimnokrwistym typu sztumskiego 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 grudnia 2015 18:55
Pursat nie zgadzam sie z toba co do pozycji nachrapnika , a juz na pewno nie zakwalifikowalabym go do duszacego konia czy bedacego stanowczo za nisko. Na moje oko jest zapiety poprawnie.


Jak dla mnie też jest za nisko. Jest duużo niżej niż dwa palce poniżej kości jarzmowej.
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2015 13:26
Pursat nie zgadzam sie z toba co do pozycji nachrapnika , a juz na pewno nie zakwalifikowalabym go do duszacego konia czy bedacego stanowczo za nisko. Na moje oko jest zapiety poprawnie.

Zgadzać się nie musisz, ale poprawnie dopasowany nie jest, przykro mi. 😉 Jeszcze pal licho sam nachrapnik, ale położenie skośnika to już całkiem masakra.

PS: tak wygląda dobrze leżący nachrapnik kombinowany. 😉

no dobrze, to teraz pokaz dokladnie na zdjeciu Weerka w ktorym miejscu dusi konia
FirstLight, chodziło o zdjęcie konia Biżka  z poprzedniej strony 😉  😉  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2015 18:59
no dobrze, to teraz pokaz dokladnie na zdjeciu Weerka w ktorym miejscu dusi konia

Polecam czytać ze zrozumieniem.
deborah   koń by się uśmiał...
19 grudnia 2015 20:51
nie ma wątku zdjęcia Waszych owiec  😉

Pursat   Абсолют чистой крови
19 grudnia 2015 21:04
Haha, mistrzostwo! 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się