Westernowa Rewia Mody

Bo koń jest dość drobny jak na QH- po pierwsze młody (chyba większość dorasta do siodeł full qh w wieku 4-5 lat) a po drugie on ma lżejszą budowę niż wiele qh (to się powoli zmienia 😉 )
Wiele osób się nie przejmuje i jeździ, chociaż tył odstaje, ale, że tak powiem... bez przesady, jak się ma jednego to można zadbać o dopasowanie. Najlepiej to kupić Mattesa z wkładkami i sobie odpowiednio dopchać- jakiś czas temu męczyłam Dorcysię w tej kwestii ale potem stwierdziłam, że nie chcę mieć docelowo futra, a to jest wydatek rzędu 700 zł więc  skoro siodło jest małe i nie ma ogólnie tragedii to poratuję się na razie kocem.
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2015 09:41
smartini, pięknie wyglądaliście! 💘

kasiakliczkowska, pięknie na tej przeróbce róż wygląda, kupuj! 🙂 Pozostałe dwa ładne, ale ten różowy naprawdę łapie za oko.

Nique, ja też mam skorupki na jazdy i tereny, na zawody dopiero zawijałam owijki 🙂 Dziwna ta twoja ekipa stajniowa 😉 Niby naczelne ochraniacze westu to neopreny, ale dla mnie skorupki są dużo wygodniejsze, no i neopreny bardzo kiepsko wyglądają na fryziej nodze 😎

smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2015 10:12
Livia, dziękuję 🙂
teraz się szykuję na MP  😀iabeł:
kapelusz przyjedzie najprawdopodobniej z Austrii (ew. Niemiec), góra od chapsów sie projektuje a ja się wczoraj zakochałam...


smartini te kwiaty piękne!
A mój tata też powiedział, że różowy jest straszny i powinnam wziąć ten z brązem  i granatem...  🙇
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2015 10:25
smartini, kwiaty cudowne, reszta jakoś mi nie leży 🙂

kasiakliczkowska, nie daj się, ten róż naprawdę jest śliczny!
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2015 10:43
reszta w odpowiednim kroju będzie czad  😀iabeł:  😀iabeł:
gocunio miałam z hkm tylko białe (inne nie były dostępne) i były fajne jakościowo (tyle że białe… ale tylko ja jestem na tyle nienormalna żeby prać ochry ręcznie po każdym treningu). Polecam się wstrzymać :P Horze będzie wchodzić niedługo z kolekcją pieknych fioletów, błękitów i róży (wiem od Ali z horsetown).

No cóż dziewczyny, niestety mieszkam w zagłębiu jazdy klasycznej i wielu osobom po prostu ciężko jest zrozumieć istotę jazdy west… Czepiają się nie ważnych szczegółów. Staram się nie przejmować choć czasami ciężko, szczególnie kiedy otaczają Cię "życzliwi" ludzie chętni wrzucić swoje trzy grosze do wszystkiego… "rób tak, nie rób tak". A w ogóle to dla niektórych jestem "naturalsową babą, która powinna wziąć swojego konia i porządnie klasycznie pojeździć żeby się czegoś nauczył "xD A nie takie tam pukanie drągów w kłusie i cofania…

P.S. kasiakliczkowska jak dla mnie też tylko różyk!!! <3
Kasia to Twój koń weź coś żywszego  😀iabeł:
.
muchozol nie wpadłabym na to xD ale masz racje, chyba tak wlasnie zaczne odpowiadać 🙂
.
Muchozol ja z tych 3 muszę wybrać, nie z dwóch 😉 Niestety nie kupię 2 na razie 😵
Weź mu coś żywszego. Brązowy i z turkusem już chyba ma, nie?
Po za tym, jeśli myślisz nad competiorem to zawsze będziesz mieć nieśmiertelną klasyczną czerń - jakby co.
.
kasiakliczkowska  bierz różowy!  róż do palomino jak najbardziej właśnie, ja sama za różowym nie przepadam, ale ten jest naprawdę ładny

smartini genialne te materiały, szczególnie te 3 świecące i kwiaty  😀
Muchozol czyli podzielasz gust moich Panów 😉
Euphorycznie nie, ja tamte pady sprzedałam- ten kocyk z morskim nie podobał mi się, a ten padzik brąz turkus przeszkadzało mi, że nie jest profilowany i nie ma przerwy na kręgosłup.
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 lipca 2015 14:22
Dzieki drey 😉
Z jedynki i trojki będę robic na pewno koszulę na Pleasure (blink blink *-*), do kwiatów musze jeszcze dobrać cos na kołnierzyk i mankiety. Fiolet/roz tez mnie meczy i chyba mam juz na niego pomysl ale musze to rozrysować sobie i zapytać czy moja krawcowa sie podejmie :P
Nique to jest informacja na wage zlota! Dzieki!
ze sprowadzeniem tego różu może być problem, tak samo jak z pozostałymi, które wynalazłam w czeluściach internetu ;/
a co z takim kolorowym?
Tak sobie jeśli mam być szczera.
Chętnie zobaczyłabym na nim coś, co się odróżni.
Są inne opcje?  👀

Edit: pewnie też już ciężko dostępny ale faajny.
opcji jest dużo, tylko mało jest dostępnych. Ale jeśli ten trzeci:
http://www.westernwelt.com/Showblanket-Westernblanket-Show-Blanket-Blanket-Sattelpad-Westernpad-Western-Blanket-Turnierblanket-Turnier-Blanket
to jeden z tych, które wstawiłam tylko w innym świetle to wtedy go wezmę.
A czy ten czwarty to nie prześwietlona wersja tego z mojego linku?  👀
a nie wiem, ale ja fioletów bardzo nie lubię.
tutaj chyba poprawne foto 😉
Ten sand jest śliczny!  😜
Szczerze powiedziawszy to każdy wariant będzie dobry, bo widać, że produkt wykonany został z pomyślunkiem. Świetne dobrane kolory, podobają mi się.
Ten fioletowy jest fantastyczny! O taki fiolet dokładnie mi chodzi do nowych ochraniaczy które poleciłam gocunio (mają być dostępne w sierpniu - jak znajdę zdjęcia które mi Ala wysyłała to pokażę). Może sama się skuszę na taki blankecik - ale to z następnej wypłaty... No albo jeszcze następnej :P

Swoją drogą kasiakliczkowska ja właśnie złożyłam zamówienie w sklepie w USA i oczekuję na kowbojki nowe. Jeszcze ich nie wysłali, bo czas oczekiwania tam to 10 dni na ściągnięcie z magazynu głównego - więc jakbyś coś od nich chciała (jakiś blankecik) to może by się udało za jedną wysyłką? 🙂
Właśnie jak już mowa o kowbojkach... pomarzę sobie o nich też 🙂 bo niestety, ale racjonalnie rzecz ujmując to z całego sprzętu kowbojki są niestety na ostatnim miejscu 🙁

Nique czekam na fotki! I jakbyś mogła się kowbojkami pochwalić to ja się chętnie pozachwycam 😀
Livia   ...z innego świata
17 lipca 2015 07:49
Ten fiolet z linku kasi jest bardzo ładny, sama nawet bym się skusiła 😉

kasiakliczkowska, ten kocyk z przeróbki kompletnie mi się nie widzi, w ogóle mi do maści Sunny'ego nie pasuje, poprzednie były o niebo lepsze 🙂

Nique, pochwal się kowbojkami 🙂

Przy okazji pytanie - jakiego paska mam szukać, żeby można było dać do niego klamrę?
Livia mi w sumie też, szperałam po tych, które są dostępne i tak od czapy wymyśliłam trochę 😉
Będzie albo ten z brązami, beżami, niebieskim i kremowym we wzorki (już mam potwierdzenie, że to te same kocyki mimo niefortunnego zdjęcia) albo jeśli się okaże, że Classic Equine (z filcem i wkładką ESP) są sporo grubsze od mojego padu to chyba zainwestuję, bo dosyć już mam tych ciągłych kombinowań z padami i kocykami, a w każdym coś nie tak (głównie sztuczne futro 😉)
Który CE? Pokażesz?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się