Westernowa Rewia Mody

no niestety 36 😉 ale dzięki temu uda mi się nabyć okazyjnie inne super- ostatnia para bo właśnie 36 zostały 😉
Nique Buty Cinch mam tez w sprzedazy 🙂 No i oglaszam, w szem i w obec, ze na jesien beda w sprzedazy buty Justin.....  😍


💃  😅 To ja już mam nawet dwa typy Justinowe!  💘
Nique tak, zamówiłam wg. tabeli 39 (25,5cm gdyż takie zwykle noszę) i przyszły o co najmniej pół rozmiaru za duże. Teraz bym zamawiała sporo mniejsze 😉

Pozdrawiam 🙂
Livia   ...z innego świata
20 lipca 2015 10:09
O, a w jakiej cenie są te Justiny? Widziałam wersję brąz-fiolet, przepiękna 🙂
Sierra o kurcze... a ten wymiar w cm też tam był? Bo ja właśnie już chyba całkime głupia z tą ich rozmiarówką jestem.
Po tabelce z cm wychodzi, że Ariat'y powinnam brać 10 a w ogłoszeniach wisi 8 że niby ma wkładkę 26cm.  🤔
Tak, była tabela: US, EU i w cm. Ponieważ nie wierzyłam w samą informację, np. 39 (bo to mogą być różne rozmiarówki) zmierzyłam stopę, znalazłam w tabeli i... cóż 😉 Czubek czubkiem, ale bez przesady. Były za duże i tyle 🙁

Za to cieszę się, że dobrze służą Złotej i że jest z nich zadowolona 😀 Bo buty są naprawdę bardzo fajne 🙂
Przyszly dzisiaj buckaroo 💃
Ps. Tez mam fajnie Rancho na sprzedaz 👀 40tke
a wypada jak 39 ? :P

kurcze nie moge sie zdecydowac jakie chce. czy super wypasione, czy jakies normalne, czy i takie i takie ( moze jak bedzie pasowac tansze siodlo to sie rzuce :P) i tak czy siak, ktore bo z 10 modeli mi sie podoba (albo i wiecej)
i jeszcze rozmiar....
nie no koszmar jakiś 🤣
Ja nosze 39 i wkladka i na mnie sa dobre
Chwaliłaś się jakie?  👀
Bo cos nie kojarzę...  😵
Mam w ogloszeniach  😉
Nieee o te nowe pytałam. Myślałam, że o tych mówiłyście.  😂
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2015 10:55
A moje kowbojki "codzienne" chyba właśnie umarły, muszę sobie skombinować jakieś nowe 😀 Kojarzycie jakieś kowbojki w miarę lekkie, bez szpica, brązowe lub brązowe z czarnym? Jak takich nie ma, to pewnie pójdę w te z WWRu 🙂
Aaaaa to mam ale dla siebie ,buckaroo, zrobie fote w domu  💘 nie sa takie wysokie pod kolano , ale sa wyzsze niz zwykle
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2015 11:44
Jeszcze odnośnie butów 🙂

Muchozol, ty masz kowbojki z WWRu, prawda? Brałaś normalny rozmiar swój? Czy mniejszy / większy? 🙂
Jakbyście znały kogoś kto by chciał takie coś...oryginalne, prosto ze stanów, firma Ariat. Tyle, że rozmiar wielki. Nosze 40-kę i się topię. To jest pewno ze 42 albo i 43.




tunrida omamo jakie ładne. Szkoda, że jeśli się topisz ze swoją 40tką to ja nie mam szans. Jest gdzieś wybity jakiś rozmiar? 10? 12?  👀
.
sprawdzę jak będę w domu i dam znać
.
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2015 18:01
Muchozol, dziękuję, w takim razie biorę swój normalny rozmiar 🙂 Oby tylko te buty dało się ściągnąć 🙂

edit: Rany boskie, dostałam od ivett próbki kolorów, i siedzę od wczoraj i kombinuję co na mojego 😜
Livia, ja tez mam. bierz rozmiar mniejsze. ja mam regularne 39 (np konskei chyab wszystkie - i hippiki i krzak i horze ...) a te na poczatku byly bardzo sporo luzne (plus mega wysokie podbicie i ogolnie szerokie cale), po czasie sa juz ze 2? no 1,5 rozmiaru za wielkie... 🙁
jakościowo tez szału nie ma - nie to co np w ww hipikach. noga sie poci i mozna pozabijac jak zdejmiesz w towarzystwie a z innymi tak nie mam 😉 no i szybko sie podeszwa bardzo wytarła na obcasie (pianka)
ale złe nie są.
Rozmiar USA-10, EUR-41,5, UK-7,5
Znalazłam idealne buty (Justin) do mojego szaro-niebieskiego padu:[img]http://s7d3.scene7.com/is/image/JustinBrands/JBC_L9950_LF?wid=565&hei=565&resMode=sharp[/img]
tylko jak je nabyć  🤔wirek:
.
Muchozol no właśnie! muszę coś wykombinowac, trochę boję się sprowadzać bez mierzenia 🙁 ojej jak rozjechało forum- mogę tak zostawić?
Kasia, poczekaj do jesieni  😁 Śliczne.
karolass ale nie macie ich w swoim sklepie internetowym… Z resztą jeżeli ściągacie z europejskich magazynów to i tak już nie ma mojego rozmiaru :P

To ja się teraz mocno martwię że moje 38 będzie na mnie za duże… Och, nie zniosę kolejnych 3 tygodni czekania na buty (mniejsze :/)…
Nique, a ja czekam zeby sie na ciebie okazaly rozmiar za male :PPPP
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się