Wybory 2015 i to co po wyborach.

No tak. Media karmią nas głupotami A tymczasem giełdy na czerwono/susza/migranci. Wolałabym, żeby ktoś się zajął tymi tematami bo aż ciarki przechodzą na myśl o przyszłości.
p.s
albo tym tematem można się zająć
Zaczynamy mieć zbieżne tematy  🤣 Ja tam uważam że problem może nadejść z dalekiego wschodu. http://tvn24bis.pl/wiadomosci-gieldowe,76/chinska-gielda-dalej-traci,571343.html

Może być 100 razy większa kicha jak ta sprzed paru lat. Myślę że ta polityka rozdawnictwa  to zły pomysł . Pół biedy jeżeli skończy się tylko na obiecankach .
Link - ech... tak się kończy naiwność w polityce. Brak zaplecza. Wybory za pasem a pan maszeruje "z ulicy" do TV i wierzy, że da sobie radę.
No z tą PIS -owską to już przegiął. 😁 Śpiewanie wychodzi mu znacznie lepiej.
Przegiął z czym innym: z amatorszczyzną. Tak się nie da. To niepoważne.
No z tą PIS -owską to już przegiął.

Chyba nie - w PO to standard.



http://natemat.pl/146631,dzialaczka-po-zartuje-z-beaty-szydlo-krajowa-konkurencja-dla-rumunskich-tirowek



Pomijam wpisy komentatorów na Wyborczej - bo to się nie nadaje do komentowania.

Stare dobre czasy:

Ten osobnik nie jest wolny, najchętniej zrzekłby się urzędu, ale jego pedalski braciszek mu na to nie pozwala - stąd taka deprecha, sraczki, wściekanie się na opozycję. Ale im bardziej się wścieka i sraczkuje - większa szansa, że na serce zejdzie albo mu jelito grube pi**dolnie. Cieszmy się!

i obecna narracja:

„Prezydent Duda powoływał się na dziedzictwo prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Lech Kaczyński był człowiekiem skromnym. Nigdy nie powiedział o sobie: ‘jestem człowiekiem niezłomnym’.
To inni mogli o nim tak mówić. Dlatego szanowali go również jego polityczni przeciwnicy.
Życzę prezydentowi Andrzejowi Dudzie, żeby zapracował na taki szacunek”.


Oba cytaty z Gazety Wyborczej.

Jak sam napisałeś - ludzie pamiętają, a jak nawet nie - to mają internet.

Internet pamięta, że "wypromowany" przez resortowych, na resortowym festiwalu "dla młodzieży" - Kukiz - zawsze się dobrze rozumiał z resortową Stokrotką:




Tak wspomnieniowo, to:

👀
Nikomu nie proponowałem tego muzyka na Premiera czy Prezydenta co najwyżej mógłbym go zaproponować na sejmowego wokalistę . 😁 W naszej nowej historii mieliśmy już wielu takich . Np. p. Tymiński  😁
Nasz młoda demokracja jest podatna na tego typu zjawiska , ale wierzę w mądrość narodu.
Swoją droga , gdyby stary PIs zrezygnował z walki o władze , to jest tam paru madrych ludzi choć obeznie na wygnaniu.
Takim wspaniałym człowiekiem PIS u był Paweł Kowal , problem tylko taki że jak się mądrzy pojawiają to szybko im dziękują . 🤔

P.S Pan Prezydent trochę kiepsko zaczyna swoją politykę zagraniczną  😵

http://tvn24bis.pl/wiadomosci-gieldowe,76/chinska-gielda-dalej-traci,571343.html
Link.O proszę. Teraz w drugą stronę. Przestępcy będą bezkarni, jeśli prokuratorzy będą latać za każdym politykiem.
Winne są mechanizmy, które na to pozwalają. I ich twórcy. Bez różnicy z jakiego ugrupowania.
A pan D. już wychodzi i ma prawo w d..e  🤣 Poprzednio nas obecny Prezydent zorganizował papiery na ułaskawienie wspólnika ( które w cudowny sposób wyparowały )a teraz sam musi o siebie zadbać. Ale co tam , zaraz sprawa sie rozmydli , bo wie za dużo żeby siedzieć.Pusty śmiech mnie ogarnia.Normalny człowiek to by siedział ze 2 lata do sprawy , aż by się przyznał.
Normalny człowiek to by siedział ze 2 lata do sprawy , aż by się przyznał.
Nie poznaję, poprostu nie poznaję - najpierw akcja CBA, teraz pochwała aresztów wydobywczych - przystopuj trochę, bo do wyborów będziesz nawoływał do wieszania.

A, baj ze łej - ustaliłeś już jak ci z CBA pokazali niewidomemu, co go przyszli aresztować - legitymację? Czy legitymacje CBA mają też napisy w braillu? Ciekawi mnie, jak to technicznie się odbyło.
Jak byś wiedział, jak niewidomy dostaje odpisy z akt - czy Braillem, czy czyta to lektor - i jak przebiega uwiarygodnienie - że to prawda (przecież niewidomy nie widzi, czy to sędzia, prokurator, czy aktor) - jaką niewidomy ma gwarancję, że nie jest na przedstawieniu, a w sądzie, czy w areszcie?

Tak proceduralnie - to bardzo mi się podpobało uzasadnienie do aresztowania - obawa matactwa. I jednocześnie - propozycja kaucji. Rozumiem, że jak ktoś wpłaci kaucję to nie mataczy? Czysty bełkot.
To swój chłopak ( wychowanek twojen opcji ) więc dał słowo.że nie będzie mataczył , to co mu nie wierzyć. Co do niewidomych , to nie tacy sięprzyznawali , na potrzeby procezowe szybko mogą dokonać cudu uzdrowienia.
To swój chłopak ( wychowanek twojen opcji ) 
Marcin Dubieniecki jest synem znanego na Pomorzu działacza SLD Marka Dubienieckiego. Już w wieku 15 lat brał czynny udział w kampanii prezydenckiej Aleksandra Kwaśniewskiego (1995). – Polityka zawsze mnie fascynowała – mówił Dubieniecki.
Pierwszą polityczną porażkę poniósł w 2002 roku, kiedy startując z list SLD w wyborach samorządowych, nie zebrał wymaganej liczby głosów.

http://www.fakt.pl/przeszlosc-marcina-dubienieckiego-meza-marty-kaczynskiej,artykuly,442130,1.html

To, że się potem chciał przykleić do PiS - to fakt, ale się przykleił słabo a potem odkleił - ale wychowankiem, to na pewno nie jest - jest tak, jak ty - bolszewikiem.

Twoje sugestie odnośnie niewidomych są niesmaczne - to raz, a dwa - zalatują bolszewickim porzekadłem, że na każdego paragraf się znajdzie - za czasów stalinowskich ludzie faktycznie przyznawali się do wielu rzeczy - widać, że masz jakieś resentymenty do tamtych czasów. Areszty wydobywcze, samoskarżenia - brzydki zapach z tego bije.
Nie wiem.czy wiesz , ale za areszty wydobywcze Unia ściga nas odkąd do niej wstąpiliśmy.
P.S Gdyby pan D . nie był związany z twoją frakcją to by jego teść nie ułaskawił jego wspolnika pomimo negatywnej opinii Prokuratury i Ministerstwa Sprawiedliwości.
Nie wiem.czy wiesz , ale za areszty wydobywcze Unia ściga nas odkąd do niej wstąpiliśmy.
Rozumiem, to przez Kaczora, że podpisał traktat akcesyjny. Za nadmierną ilość podsłuchów podobno też.

Nie rozumiem - dlaczego tobie się te areszty wydobywcze podobają - skoro, jak twierdzisz to rzekomo dorobek PiS - i przecież przez ostatnie lata rządziło PO - więc problem powinien zniknąć - a tu się nasila, a ty jeszcze klaszczesz.
A co ma PO do tego ? Prokuratura jest niezależna i bez nadzoru MS i z tym się zgodze że to był błąd PO. Chcieli żeby prokuratura działała bez nacisków ( zwłaszcza po występach p. Ziobro ) , ale chyba przesadzili z niezaleznością instytucji państwowej posiadającej władze.n
A co ma PO do tego ? Prokuratura jest niezależna i bez nadzoru MS i z tym się zgodze że to był błąd PO. Chcieli żeby prokuratura działała bez nacisków , ale chyba przesadzili z niezaleznością instytucji państwowej posiadającej władze.
Sam widzisz, jak świetnie wszystko rozumiesz - można naciskać przez telefon - a oficjalnie rozkładać ręce, że sie nic nie da, bo to organ niezależny. Czyli mądrość PO doprowadziła do tego, że mamy państwo w państwie, które samo się kontroluje - a konstytucyjne organa państwa nie mogą nic zrobic. Po prostu pięknie.
Tak gładko to jednak nie jest - przecież areszty kontrolują sądy - widać te się też uniezależniły od państwa.

Czyli - mamy już dwa organy, które nabyły prerogatyw boskości - same z siebie wiedzą, co jest dobre, co nie.
Nie wiem, czy zauważasz, że twój niechętny stosunek do Kościoła w tym kontekście nie świadczy o zdrowym rozsądku - bo optujesz zastąpienie instytucji misyjnej opresyjną - pastorału - policyjna pałką. Mamy nowe świeckie sacrum. Straszny gnój - nie uważasz?
Sprawdza się stara zasada , że dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane. 😁 i tu wchodzimy na śliski grunt wiary. 😂
Sprawdza się stara zasada , że dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane. 😁 i tu wchodzimy na śliski grunt wiary. 😂

Dlaczego śliski?
To jest dobre pytanie - skoro sędziów i prokuratorów nie kontroluje państwo, Kościół nie może się wtrącać - to kto im mówi, co jest dobre, co nie? Kierują sie instynktem, jak zwierzęta? A jak czują sie zagrożeni, to atakują i niszczą ofiarę? Przepisy prawa też ktoś ustanawia - w dużej mierze lobbyści. To lobbyści maja nam mówić, co jest dobre? A lobbystom kto mówi - chyba nie statystyczny Kowlaski? To kto decyduje?
Rozdział kościoła od państwa to podstawa, ja nie potrzebuję żeby kościół sterował decyzjami parlamentu. Sądy muszą być niezawisłe , po to mamy instancyjność ,ale prokuratura powinna być pod nadzorem MS tak jak to było wczesniej.Prokuratura reprezentuje państwo więc nie powinna pkzostawać sama sobie tak jak to jest obecnie. Zawsze prokuratorem generalnym był minister sprawiedliwości który odpowiadał przed parlamentem. Zobaczymy jak to się sprawdzi teraz . Wprowadzono system Amerykański , więc może on będzie bardziej sprawiedliwy. Choć tam pan D . wyszedł by za kaucją od razu. ( a może nie , bo sprzeniewierzył pieniądze od państwa ). W Ameryce za zabójztwo wyjdziesz za kaucją ale za podatki siedzisz . 😁
(...)
Unikasz odpowiedzi na pytanie - a w zamian sypiesz komunałami, rodem z Rewolucji Francuskiej (czym się skończyła, to chyba wiesz - w ZSRR próbowano powtórzyć "sukces" - tyle, że ofiar było więcej). To nieważne, czy system peruwiański, czy amerykański - bo o całokształcie decyduje zespół idei przyświecających państwu i osób, które je realizują, a nie wyrwane z kontekstu kulturowego instrukcje.
Nawet ustawy norymberskie traktowane literalnie są z pozoru niewinne - nic tam nie ma o gazowaniu Żydów.

W prawie amerykańskim - podobnie, jak w brytyjskim sacrum jest obecne - bo poważne państwo bez jakiegoś sacrum nie istnieje - w USA nawet na pieniądzach i w hymnie mają napisane, kto ich prowadzi i dokąd.  To decyduje o tym, co jest źródłem prawa - i co wpływa na stosowanie.
Mnie interesuje, co zdaniem "rozdzielaczy" jest sacrum - ideą przewodnią. Na swój użytek wiem - głosi to np. Hartman, czy Arnold Ryfiński - a ze starych dobrych towarzyszy, z upapranymi krwią rękami - Bauman.
Ale to ja wiem - a ciekawi mnie, co "wie" PO - co ma poza prozaicznym ciągiem do małej stabilizacji, czyli ciepłej wody w kranie. Tą ciepłą wodę jest nam bardzo łatwo wyłączyć - wystarczy się nieco sprężyć - i możemy sie bardzo zdziwić.

To jak, dowiem się kto steruje parlamentem, albo kto powinien?
Póki co wiem jedynie, kto nie powinien - ale to chyba nie jest odpowiedź 🙂
Żołnierze Hitlerowscy też mieli napisy na klamrach od pasów ,Got mit uns ' tylko pod koniec wojny zadawali sobie pytanie , w takim razie , kto jest z nimi ?. Polacy są narodem niepokornym i krnąbrnym , jakie by nie było prawo zawszs znajdą sposób żeby go obejść , więc musimy sobie zdawać sprawę że standardowe procedury w Polsce się nie sprawdzą a niestandardowe są niezgodne z konstytucją . 😁
(...)
To stare i wyświechtane - hitleryzm był mieszaniną pogaństwa z okultyzmem - a księża znajdowali sie na każdej liście proskrypcyjnej i szli na rozwałkę z rozdzielnika.
Mein Kampf to nie jest dzieło z zakresu doktryny czy etyki katolickiej - czy protestanckiej.

Jak mawia mój ulubiony pisarz - władza jest albo święta, albo tajna - skoro nie jest święta - to nie możesz mi odpowiedzieć na pytanie o to kto decyduje - bo obaj tego nie wiemy - w sensie osób fizycznych. Jak nie wiemy, kto, to nie wiemy, co nimi kieruje - bo tego nie deklarują wprost - widać tylko jakieś produkty dla gawiedzi, opatrzone etykietami - jak humanizm, rozdział tego czy innego od czegoś jeszcze innego - jakaś niezawisłość itd., które nic nie znaczą same z siebie.
Rozumiem, że konkretu nie będzie - pytam pro forma.
Ale co mam ci podać , personalia ??? Sędziów jest kilka tysięcy więc trudno tu o stwierdzenie że ten jest niezawisły a ten nie. Sędzia to instytucja za którą stoi personalnie sędzia , a że każdy jest inny to werdykty , nawet w ramach jednego prawa moga być rózne. Dlatego zawsze masz do kogo się odwołać . Masz lepszy system , może Święta  Inkwizycja  😁 😁 😁

Za czasów PIS były same naciski i sterowanie . Nawet prokurator w jedenej sprawie nie wytrzymał i publicznie powiedział że żebyście do nas nie dzwonili to trzeba by wam telefony zabrac . Pomijam spektakularne show jakie z prokuratury uczynił p. Ziobro. Własnie dla tego żeby zlikwidować te naciski PO oddzieliło istytucję prokuratury od polityki i nawet sami nie mają na nią wpływu . Tyle że jak to u nas , prokuratura stała się sama w sobie parią niezależną a obecnego prokuratora generalnego powoływał jeszcze PIS  😁
(...)
Widzę, że nie rozumiesz nawet o co pytam - trudno. Teksty o inkwizycji - to dzisiaj oznaka niedokształcenia i prostackiego bolszewizmu - ale to twoja sprawa, jak chcesz być postrzegany.

Natomisat co do tego cytatu, co to prokurator skarzy się na naciski - to pochodzi on z kłótni SLDowskich prokuratorów, podczas komisji śledczej w sprawie aresztowania prezesa Orlenu - Modrzejewskiego, za czasów Leszka Millera.

Z PiSem - nie ma to nic wspólnego.

Przykładowy link z cytatem:

http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/1937118,ostre-spiecia,id,t.html

Sprawdż sobie daty - rząd PiS koniec 2005r.  - a aresztowanie prezesa Orlenu Modrzejewskiego 2002r. i kłótnie prokuratorów - 2004r.
Tobie wszystko kojarzy się z PiSem - choroba, jak widać nie wybiera i ma ciężki przebieg.

Tak na marginesie - Lis dał czadu - napierw wykrył Żyda w rodzinie Dudy, potem opluwał mu córkę - teraz się zabrał za jakieś bilety - widać napalony, jak szczerbaty na suchary - bo gówno z tego wyszło, nawet usługowa prokuratura nic z tego nie ukręci.

Gazeta Wyborcza też przepraszała za "konstruktywną krytykę":

[img]http://wpolityce.pl/p/324450[/img]

i przeprosiny:

Redakcja Gazeta.pl przeprasza prezydenta Andrzeja Dudę za pokazanie wczoraj na stronie głównej serwisu Tokfm.pl wpisu blogowego, w którym prezydent w sposób nieuprawniony został przedstawiony w negatywnym świetle. Był to błąd zespołu portalu Gazeta.pl, który redaguje serwis Tokfm.pl. Publikacja rzeczonego materiału nie była decyzją Radia TOK FM ani Redaktor Naczelnej Radia.

Wczorajszy tekst był wpisem blogowym z platformy Tokfm.pl i nie reprezentuje zdania Redakcji Radia TOK FM, serwisu Tokfm.pl oraz portalu Gazeta.pl. Nie było intencją redakcji portalu Gazeta.pl ukazać w sposób nieuprawniony w negatywnym świetle prezydenta Andrzeja Dudę - uważamy, że zawarte w materiale porównanie jest niestosowne. Wobec redaktora, który zamieścił wpis na stronie głównej Tokfm.pl, zostały wyciągnięte konsekwencje.

Przepraszamy też kolegów i koleżanki z Redakcji Radia TOK FM za narażenie ich na negatywne opinie, które pojawiły się w związku z opublikowanym materiałem w mediach społecznościowych.


(http://wpolityce.pl/media/263425-ekipa-z-czerskiej-przeprasza-prezydenta-dude-za-obrazliwy-tekst-szczerze-jeszcze-wczoraj-pisali-o-kagancu-i-bezprawiu )

I kto tu wykorzystuje prokuraturę do gry politycznej?

Zwyczajnie zaczynacie staczać się do rynsztoka.
Od bardzo dawna słuchałam TOK Fm, bo to radio, gdzie mało jest muzyki a dużo słowa. I wiele ciekawych audycji.
Jednak ostatnio przełączyłam się na Radio Pogoda gdzie są wyłącznie stare przeboje. Bo już nie mogę dłużej.
Ciekawe skąd ta niechęć do PAD ????  😎

- To mogła być rada, ale na pewno nie polecenie - wił się jak piskorz były wiceminister. - Czy mamy do czynienia z prywatną prokuraturą, żebyśmy sobie rad udzielali? - ripostował natychmiast Kapusta. Po chwili wbił kolejną szpilę. Zasugerował, że prokuratura podlega nieustannym naciskom przełożonych z Ministerstwa Sprawiedliwości. - Nie dzwonilibyście do nas z różnymi sugestiami i poleceniami tylko w jednej sytuacji - gdyby wam pozabierali telefony z biurek! - wypalił zdenerwowany.

Fakt pomyliły mi się sytuacje ,ale chyba nic dziwnego bo show jaki fundował elektoratowi Zbigniew Ź. był jeszcze lepszy i można się było pogubic ! . To już stał się prywatny folwark ,wykorzystywany do celów politycznych za co zdaje się został skierowany wniosek do Trybunału Stanu  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zbigniew-ziobro-przed-trybunalem-stanu,554514.html 😁

Nic dziwmego że po takich doświadczeniach ktoś w końcu postanowił odciąc prokuraturę od rządzących i nacisków politycznych . Tylko jak widać to też jest złe. 🙄
Od bardzo dawna słuchałam TOK Fm, bo to radio, gdzie mało jest muzyki a dużo słowa. I wiele ciekawych audycji.
Jednak ostatnio przełączyłam się na Radio Pogoda gdzie są wyłącznie stare przeboje. Bo już nie mogę dłużej.

Widać jednak zmianę i polaryzację - np. tradycyjnie wrogie "kaczorom" Szkło kontaktowe podobno nadaje na PO tak, że jest to wręcz niesmaczne.
Z TVNu usuwają z pierwszej linii Kuźniara - a o Lisie prof. Krasnodębski (wykładał m.in. w Kassel, RFN) powiedział, że Axel Springer usunie go, ale po cichu i później - bo szkodzi stosunkom polsko-niemieckim.
Zostanie więc kilka jadowitych mamutów.
Kilku moich piszących kolegów nie lubi się z tzw. mediami pisowskimi - szczególnie tymi, co chcą być "szkłem kontaktowym" a' rebours - co wynika z tego, że wielu z nich nie różni się od GW ani kulturą słowa, ani często pochodzeniem (korzenie resortowe) - jedynie obsługuje "pisowski" rynek treści.

Media to jest ogólny problem w Polsce - bo te profesjonalne, wysokiej jakości są prorządowe (niekoniecznie jest to rząd polski) i o resortowych konotacjach (wprost lub w sposób zawoalowany to wspólcześni bolszewicy) - a media opozycyjne do nich to jakościowa nędza - i nie daje się to prosto wytłumaczyć dlaczego tak jest nawet pieniędzmi (bo są) - przecież jakość można kupić bez problemu.

> Smok - ale o czyją niechęć do PAD chodzi?

Jeżeli o media, - to jest to dsyć proste. Nie wszyscy, ale niemal wszyscy, bez wyjątku w mediach są spadkobiercami resortów - urzędu bezpieczeństwa, agentury ZSRR, "kultury", czyli wydziału propagandy, uczestników stalinowskiego terroru lub aparatu partii komunistycznej. Są albo dziećmi, albo krewnymi, albo "ze środowiska" - i innych tam nie ma. Są to więc ludzie - wrodzy Polsce, spadkobiercy tradycji proletariackiego internacjonalizmu, związani z komunistycznym aparatem represji lub propagandy. Oczywiście - poza zawodowymi agentami, udającymi księży, czy katolików ludzie ci zawsze i niezmiennie byli wrogo nastawieni do KK (bardziej niż ty, ty, o ile nie jesteś resortowy, to jesteś tylko produktem ich propagandy). Obecnie są reprezentantami bolszewizmu u jego źródła - tj. lewicy europejskiej.

Można to sprawdzić śledząc ich życiorysy i powiązania - bardzo często zaczynają sie one na wikipedii od wieku dorosłego - tzn. dany osobnik nie ma matki, nie ma ojca, a cokolwiek w jego życiu wydarzyło się dopiero po studiach, albo później. Życiorysy i powiązania sięgaja początków XXw. - a nawet jeszcze dalej - wiele informacji na ten temat znajduje się w zbiorach zastrzeżonych.
Np. profesor Vetulani - ten, co wyzywa 6 latków od przygłupów, palikociarz (czyli lewak w wersji turbo) zakładał rzekomo opozycyjną Piwnicę pod Baranami - której artyści okazali sie po latach z nielicznymi wyjątkami współpracownikami Służby Bezpieczeństwa - czyli kultura sterowana, inwigilacja środkowisk etc. Trudno, żeby lubili IPN, Polskę przedwojenną, Polskę w ogóle, Kaczyńskiego, Kościół - bo skoro postawili kiedyś w swoim życiu na komunę, podpisali cyrografy i czerpali z tego profity, to nie chcą, by im ktoś to wypominał.

Dla ciekawości - resortowy jest np. Cejrowski, z czego mało kto sobie zdaje sprawę, bo robi za dyżurnego oszołoma i katolika - jego ojciec był czynny "w muzyce".
( [[a]]https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Cejrowski[[a]]) . Bez opieki SB i akceptacji nie mógłby pełnić takiej funkcji. Resortowy jest każdy muzyk w Polsce - np. Kukiz - ci nowi, młodzi są tylko akceptowani przez resortowych - ale nie na podstawie kryteriów muzycznych, bo polska muzyka, to nędza do kwadratu. Można to sprawdzić, że zbuntowane zespoły i artyści często jeżdzili na koncerty do ZSRR - tego bez opieki służby bezpieczeństwa nie dało się zrobić - oni udają, że coś przemycali, jakieś treści - ale to jest bełkot dla półinteligentów.

p.s.
do prokuratur nadal dzwonią - tylko, że teraz nie ma możliwości interweniowania, bo droga formalna została zablokoana - tego skutku należało sie spodziewać - a nacisk na prokuratorów można sprawować w trybie awansu - np. można niepokornego przenieść kilkaset kilometrów dalej. Jakie to ma konsekwencje, jak ktoś ma dom, rodzinę, dzieci w szkole - nie trzeba chyba tłumaczyć - czy też, jak się komuś marzy okręg czy apelacja, a do końca życia będzie w rejonie.

p.p.s.
padały pytania, skąd Duda weźmie pieniądze - więc to samo pytanie do Ewy Kopacz:
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/mapa-budowy-drog-te-autostrady-i-ekspresowki,135,0,1888135.html

... skąd ona weźmie 107 miliardów na nowe drogi.
Jak widac portal money.pl tez wspiera usilnie rząd - pieknym obrazkiem, że powstanie 4000 km nowych dróg.



4000 km - prawda, że robi wrażenie?

Clou jest w tym, że powstaną do 2025r. - a obecnie mamy rok 2015.
Więc to nie premier Kopacz będzie miąła problem skąd wziąć pieniądze - ona będzie jedynie otwierać te autostrady, jak PiS zdobędzie na nie środki.
Więc to nie premier Kopacz będzie miąła problem skąd wziąć pieniądze - ona będzie jedynie otwierać te autostrady, jak PiS zdobędzie na nie środki.


A Świstak siedzi i zawija w srenerka . 😁 😁 😁

Póki co to muszą wszyscy powrócić do macierzystego składu z czasów prosperity . http://www.tvn24.pl/komitet-polityczny-pis-zatwierdza-listy,572166,s.html
Zaraz dojdzie Hoffman i s-ka z.o.o i ekipa będzie w komplecie . 😵 Nie będzie czasu na autostrady bo będzie czas na czystki partyjne i eliminowanie konkurencji.

A TERAZ FAKTY !!!


Większość autostrad oddanych w 2006 roku 254.9 km 60,1 dróg ekspresowych i 43 km obwodnic było budowane za rządów SLD a PIS tylko je  dokończył i oddał do użytku, przemawia za tym też fakt ze w 2005 roku SLD oddało do użytku tylko 17 km autostrad i 14 km dróg ekspresowych a w 2004 roku SLD wybudowało tylko 67 km autostrad

Łącznie od 16 listopada 2007r. Ministerstwo rządu PO podpisało umowy na budowę 1914,4 km dróg , autostrad i obwodnic w tym 780,8 km autostrad 35 projektów i 1133,6 km dróg ekspresowych 93 projekty

Liczby mówią same za siebie kto ile budował i buduje poza tym od początku 2008 roku mamy kryzys światowy i brak funduszy na tego typu inwestycje a jednak buduje się więcej
Dlaczego Kaczyński w 2007 roku wybudował tylko 72 km dróg po roku swoich rządów kiedy mógł spokojnie przygotować inwestycje 2006 roku i miał w kasie pieniądze a teraz wytyka ze ktoś nie dotrzymał obietnic i nie wybudował 1000 km autostrad a sam nie potrafił wybudować nawet 100 km dróg łacznie autostrad i dróg ekspresowych.

Oni nie będą mieli czasu na budowanie autostrad , bo będą zajęci knuciem , spiskami i atakowaniem przeciwników politycznych . Z resztą , prezes nie ma prawa jazdy to po co mu te autystarady. 🤔

Póki co to mamy autostrady wybudowane za rządów PO a nie te obiecane przez PIS.  😉

To tak dla ciebie . http://demotywatory.pl/4188769/Mimo-to-i-tak-bedziesz-go-slepo-bronil
To tak dla ciebie . http://demotywatory.pl/4188769/Mimo-to-i-tak-bedziesz-go-slepo-bronil
Aleś się wysilił 🙂

Tak na marginesie - proces inwestycyjny przy budowie autostrady od pomysłu, wykupienia gruntów do oddania - trwa ok. 7 lat - więc żaden rząd w jednej kadencji nie jest w stanie wybudować nawet kilometra autostrady 🙂 Autostrady zaczęto w Polsce budować dopiero, gdy rząd dogadał się z lobbystami - jak na inwestycji wybudowanej za publiczne pieniądze zarabiać prywatne - i trwało to wiele lat i nie ma to nic wspólnego z PiS czy PO.

Co do demotywatora - to nawet nie doczytałeś w Wikipedii - bo w niej też to jest, więc nie musiałeś się wysilać - że skazali komuniści - a w 1992r. proces unieważniono.
Rozumiem, że jak prymas Wyszyński siedział - czy jak bp. Kaczmarka skazano na 12 lat - to ty byś też to poparł? I ty twierdzisz, że nie jesteś bolszewikiem?
Rozumiem, że jak ktoś potępia zburzenie synagogi - to jest źle? To idź do ambasady Izraela i im to powiedz.

Światowa opinia publiczna potępiła wyrok, New York Times napisał 13 października 1946 r. , że ,,Proces Arcybiskupa Stepinaca był czysto polityczny z wyrokiem ustalonym z góry. Stoi on w sprzeczności z zapewnieniami, że w Jugosławii będzie przestrzegać się praw człowieka i podstawowych praw wolności wszystkich bez względu na rasę, płeć, język i wyznanie wiary. Arcybiskup Stepinac został skazany i będzie uwięziony w ramach kampanii przeciwko kościołowi, winny jest tylko tego, że jest wrogiem komunizmu." 1 listopada 1946 Winston Churchill w Izbie Gmin wyraził "wielki smutek" z powodu wyniku procesu.

Jesteś głupszy, niż ustawa przewiduje - że się tak podkładasz, serwując tu jakieś ubeckie agitki dla staliniąt.

Tak prywatnie - dorosły mężczyzna, kształtujący swoje poglądy na podstawie demotywatorów - to żenada.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się