Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Mi się podoba ta kolekcja. Może nie wszystkie kolory wpadną do mojej szafy, ale żółty cotton na pewno i dwa BS. Jako całość prezentuje się kiczowato, ale każdy z osobna już ok. Przecież nikt nie założy na raz 6 czapraków, więc bez sensu oceniać jako całość. Choć fakt że wyjątkowo nie współgrają te kolorki.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2016 07:58
vissenna, Lavender-Stone też bym chętnie powtórzyła! Piękna ta kolekcja była 😍

Kurcze, zobaczyłam tą kolekcję i jeśli to nie przeróbka, to zero szału niesety...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2016 10:02
Jeśli to faktycznie nowa kolekcja Eskadrona to granat z żółtym w lamówce może być fajny. Poza tym, nie moje kolory.

kitty, bardzo fajnie w różu!


Całusek w black z NG


Andorka w plum z Bloom
wątek zamknięty
Cały czas mnie zastanawia czemu na kolor, który na moich dwóch zupełnie inaczej ustawionych monitorach jest pomarańczowy, mówicie "żółty"  😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2016 10:14
Moona, u mnie on jest miodowy. Bliżej mu moim zdaniem do mega ciepłego żółtego niż pomarańczu. 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2016 10:21
Ten miodowy żółty jest ładny. Przypuszczam, że może być szał na gniadoszach i rudzielcach.
Ale jako całość - reszta już gdzieś była we wcześniejszych kolekcjach.
Ja czekam na Platinum w takim razie  😎

A właśnie! Widział ktoś derkę polarową Platinum 2015 Arteco w rozmiarze 155/165 w jakiejś rozsądnej cenie albo promocji?
wątek zamknięty
A ja się pochwalę moimi ostatnimi zakupami.

Wstawiam zdjęcie czapki oryginalnej Pikeura i tej przeze mnie robionej.
Z tym że Pikeura jest cienka pojedyncza a moja jest podwójna z podszewką.
Czapka Pikeura kosztuje ok 100 zł a za 3 włóczki zapłaciłam 27 zł  😁

No i jeszcze kantar dorwałam na wyprzedażach Eskadrona 🙂
wątek zamknięty
Siwek w derce caball kolor coś jak royablue Eskadrona 😉
wątek zamknięty
Ja dorwałam na wyprzedaży derke do Big Square dark red jakość tyłka nie urywa ale za to jest przepiękna mam nadzieje, że na siwej bedzie szał  💘
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: brązowe owijki muszę kupić, jednak jest mi żal ponad 100 zł na oryginały, a ten odcień brązu jest raczej niestandardowy ... czerwone mają raczej umilić jazdę w ponurą pogodę  🤣 a co do wielkości padu to na sklepie nie było PD, nad czym ubolewam.
kitty super wzór na derkach ! 😀
emptyline Całus w czarnym mi się bardzo, bardzo podoba !! Jak dla mnie chyba wasz najlepszy komplet 🙂

Co do nowej kolekcji to nic mnie nie urzekło, jestem natomiast ciekawa dralona 😀
wątek zamknięty
A mnie rusza niestety ta kolekcja.... A niebieski z czerwonym pasem  😍 😅 🙇
wątek zamknięty
emptyline, głupio mi się powtarzać, ale wg mnie super, obydwa 🙂
RatiNa, gratuluję talentu! Ani trochę nie odstaje od tej Pikeurowej 😀
Ostatnio właśnie mam straszną "fazę" na czapkę fairplayową, ale niestety cena powala, a dziergać nie potrafię i tak myślę i dumam nad tym... Chyba czas się nauczyć 😀 Kantar też super, czekam na foty na Masi!
Misia, bardzo ładnie, klasycznie i elegancko 🙂 Super derka!
wątek zamknięty
Mam Caballa na kobyle  😍 tylko troszku laska się w kadr nie mieści  😜

edit: harja jeszcze jedna fota dla Ciebie  😉
wątek zamknięty
kitty, wyjdź i zamknij za sobą drzwi 😂 ale konia i derkę zostaw, ja się zaopiekuję 😁 CUDO!
edit: dzięki, więcej  😜
wątek zamknięty
harja dziękujemy  :kwiatek: my głównie klasykę uprawiamy  😉
wątek zamknięty
[h]harja[/b], ha ha, a propos dziergania... Ja miałam fazę na granatową czapkę z warkoczowym wzorem i pomponem. Wypatrzyłam dwie, które mi się podobały (Spooksa i Euro-stara) i pokazuję mojej matce (razem z ceną), mówiąc, że może by mi taką zrobiła. No bo kiedyś już mi robiła czapkę (a nawet dwie, bo pierwszą zgubiłam, a to był komplet z szalikiem) i przecież umie dziergać. Stwierdziła, że jak sobie przypomni, ile czasu się namęczyła nad tamtymi dwiema (a splot był prostszy), to więcej nie chce. I woli mi dać na tą sklepową. 😵
Więc podziwiam dziergaczy, że umieją takie rzeczy. I że im się chce. Bo niektórzy wolą dopłacić, byle tylko czapek nie dziergać. 😂
wątek zamknięty
sumire ha, ha... Ja też z tych "nie dziergających" i dziergającym zazdroszczę...
harja ja za długo nie dumałam, bo promo była, to zakupiłam zestaw FP Merida - czapka i komin- i jestem baardzo zadowolona! Przepiękny kolor, czapa z super pomponem i polarem od środka -mega ciepła!

A w ramach pocieszania się podczas kiblowania w pracy od rana do nocy ustrzelilam w promocji Equishopowej Eskadrona Tricolore petrol - przepiękny jest!



Tylko kiedy ja go na konia przymierzę, skoro ciągle siedzę w robocie?  😤
Czy to już się kwalifikuje do leczenia? 😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2016 07:26
Ratina, super czapka! Podziwiam, ja nie mam takich zdolności 😀

emptyline, bardzo fajnie Całkowi w tym zestawie NG 🙂

kitty, na koniu strasznie pstrokata mi się ta derka wydaje - ale tak sobie myślę, że na jednokolorowym koniu (np. karym 😀) będzie tak akurat 😜 😁

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 stycznia 2016 09:00
A ja powiem szczerze uwazam ( i mam nadzieje) ze to fotomontaz, jest mocno za wczesnie zeby kolekcja wyciekla
wątek zamknięty
też myślę, że za wcześnie.. Ale nawet jeśli to nie jest fotomontaz, to ten pad granatowy z pionowymi pasami  😜 Muszę go mieć  😍 jak on się zwie.. big square?
wątek zamknięty
kitty przesłodka 😍

Ratina gratuluje, świetna wyszła Ci czapka 💘 czemu ja nie mam takich zdolności 🤔

Misia śliczna klasyka :kwiatek:

Moje najnowsze zdobycze 😉 chyba oszalałam, a jeszcze 2 cottony w drodze 🤔wirek: nie wiem jak to się stało, ale sezon wyprzedażowy mnie wykończy  😂



Wie ktoś z jaki to kolor i kolekcja tego cottona? Czapraczek z drugiej ręki 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 stycznia 2016 09:37
RatiNa  👍 piękna, jak będziesz się nudziła i chciała podziergać daj znać 😁
Kitty Dzidzia ciągle rośnie czy mi się wydaje 🤔? Piękna derka.
emptyline To jest po prostu zestaw szyty na niego 😜
marlin1990 Poszalałaś.
misia uwielbiam takie eleganckie zestawienia.
Ja cały czas szukam czegoś dla kucyka, ale podoba mi się za dużo rzeczy. I zupełnie różnych.
Ostatnio znalazłam na pferdetrends konika podobnego maścią do Księcia i po prostu przepadłam.
Gdyby ten czaprak nie kosztował ponad 200zł to bym go wzięła, ale niestety 😵
wątek zamknięty
lusia722 pięknie byłoby księciuniowi w tym zestawie 😍 teraz można trafić promocje na brillianty, dużo sklepów, niestety dla mnie, mocno poprzeceniało Eskadrona 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
23 stycznia 2016 10:39
kitty Super derka. Szał w ciapki, choć może ja bym widziała ją trochę dłuższą...

Też mam ten zestaw z FP czapka i komin i są super a cioram codziennie. Rudy mi raz pompon odgryzł ale już przyszyłam 😀
wątek zamknięty
lusia722, a moze caball glamour ma podobny kolor? 😉 a chyba sa tańsze
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 stycznia 2016 15:06
marlin1990 nawet na przecenie jest za ponad 200zł
Libeerte mam nawet próbki, ale nadal nie wiem czy któryś jest podobny
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 stycznia 2016 15:29
ludia722 jak dla mnie żaden z Twojego0 zdjęcia nie jest podobny  😉
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 stycznia 2016 16:02
lusia722 do tego koloru to najbardziej podobne jest Caballowe "stare złoto", ewentualnie "stary mosiądz", ale on jest ciemniejszy i bardzie chłodny, mam próbki w domu. "Stare złoto" będzie idealne 🙂
Edit. chociaż po namyśle, bardziej podobny jest "stary mosiądz" https://www.facebook.com/caball.twojeakcesoriajezdzieckie/photos/a.593949647404131.1073741828.590316871100742/731317710333990/?type=3&theater
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 stycznia 2016 16:13
Zembria wg ciebie te dwa kolory są podobne, bo właśnie znalazłam zdjęcia Quantanamery
Caball Stare Złoto
Brilliant Toffee
i oba ciepłe, a na tym z pferdetrends nie wygląda na taki ciepły kolor 😵
Powie mi ktoś czy gdzieś znajdę czaprak w kolorze caffee latte bądź podobnym albo chłodny brąz, zimny beż? (Schockemohle mam)
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 stycznia 2016 16:18
lusia722 no właśnie poprawiłam u góry, że "stare złoto" jednak nie ale "stary mosiądz" jest właśnie taki chłodny i ciemniejszy, bardzo podobny do tego ze zdjęcia, które wstawiłaś. Mam próbkę przed sobą, może mam monitor inaczej ustawiony?  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.