KOCHAM KINO :)

cieciorka   kocioł bałkański
08 maja 2011 22:26
patison gadający po polsku? 🤣 do słonia? 🤣
Gorąco polecam "Między światami"
Nie jest to typowy film o stracie kogoś bliskiego, bo zazwyczaj fabuła ma początek przed tragedią, a tutaj powoli dowiadujemy się co się stało, dlaczego jest tak a nie inaczej.
Mój tata stwierdził,że ten film nakłania bardziej do zdjęcia nogi z gazu niż wszystkie filmy i zdjęcia pełne krwi, które pokazują kierowcom w reklamach lub w ośrodkach szkolenia kierowców
cieciorka no prawda, że to czysta poezja? 😁

tulip jak dla mnie średni. Jakoś... miałam większe oczekiwania, trochę mnie rozczarował.
Z okazji Dnia Zwycięstwa zaaplikowałam sobie:
1.Жажда - o okrążeniu Odessy.Głównym bohaterem jest oficer .... rumuński.
2.Tихая застава  - o wojnie w Tadżykistanie 1993

3.Вдовий пароход- o 4 samotnych kobietach w czasie II wojny

I nie ma chyba nikogo, z kim mogłabym takie filmy obejrzeć, omówić.
Jestem dziwolągiem.  🙁
patison gadający po polsku? 🤣 do słonia? 🤣


tak 🙂
bo gra tam polskiego weterynarza 🙂

Na Polsacie właśnie zaczął się jeden z moich ulubionych filmów "Upadek". 
Jednak po tym filmie dziwne wrażenie, a mianowicie współczucie dla Niemców. Nie wiem, może tylko ja tak mam po obejrzeniu tego filmu.
obejrzałabym sobie jakiś dobry dramat albo wyciskacz łez, też dobry 😉 co polecacie?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
13 maja 2011 17:33
the notebook - wyciskacz😉
o tak polecam Pamiętnik  😍 😍
Szybko polećcie coś na poprawę humoru w bardzo zły dzień... Lekkie, może komedia, może romantyczna, może jakaś piękność Penelope, tudzież Scarlett ?
7 krasnoludków historia prawdziwa. 😁
Starsza pani musi zniknąć.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 maja 2011 12:25
Wczoraj byłam na filmie Woda dla słoni i bardzo mi się podobał 🙂
Pattison mówiący 'podnieszzzz noge' i 'połszzz noge' made my day! 😜 😁
A tak na serio, to bardzo przyjemny film, lekki, miło się ogląda. Choć w momentach bicia słonicy miałam wyciskacz włączony 😉

Słuchajcie, był ktoś może na Bejbis (The Babysitters)?

Lub co polecacie z takiego wyboru filmów (lista po lewej) http://www.kina.krakow.pl/
Mam ochotę na coś w stylu "Miasto Bogów" (Cidade de Deus), ale nie wiem w co celować. To jeden z moich 'porywających' hitów.
Strucelka sama sie nie wypowiem, bo nie widzialam, ale chwala sobie "Mr.Nice'a" 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 maja 2011 13:11
O, dzięki mery :kwiatek: Z opisu wydaje się być fajne, no i grają ten film Pod Baranami, a to dobry znak 🙂
jak Ci sie uda obejrzec to daj znac, to moze tez pojde 🙂
bejbis zwyczajny, skoro sie zastanawiam co to i o czym (a widzialam ledwie pare dni temu) to nic szczegolnego..

mr nice niezly, choc tez bez rewelacji. dla kinomaniakow niepopkornowych powinien sie podobac.

woda dla sloni z tych 3 filmow mi sie najbardziej podobala. nie przerazily mnie sceny bicia slonia, nie smieszylo mnie lamany jezyk polski. ale wiedzialam ze i jedno i drugie w filmie bedzie.

jesli ktos jest fanem piratow... to najnowsze czesc mocno odbiega od pozostalych. jest ewidentnie naciagana.. szkoda.. nawet dzony niespecjalnie ratuje. fakt, nie zaluje ze widzialam, ale jakbym miala wydac kase na bilety na film 3D to nie, dzieki.

teraz czekam czy świnki glińskiego sie w trojmiescie pokaza w ogole.. i rosyjski zwyciezca ENH 'mama'
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2011 19:47
jesli ktos jest fanem piratow... to najnowsze czesc mocno odbiega od pozostalych. jest ewidentnie naciagana.. szkoda.. nawet dzony niespecjalnie ratuje. fakt, nie zaluje ze widzialam, ale jakbym miala wydac kase na bilety na film 3D to nie, dzieki.

Tego się właśnie obawiałam...  🙄
2 i 3 część podobały mi się mniej niż "Klątwa czarnej perły", bo widać było, że korzystają z jej sukcesu... nie zmienia to jednak faktu, że oglądałam z przyjemnością i niezmiennie zachwyca mnie Johnny Depp w roli pirata 😍
Mimo wszystko uwielbiam Jack'a Sparrow'a i jeśli tylko będę miała sposobność to i tak się wybiorę do kina 😀
Pauli, tez bym sie wybrala - z samej ciekawosci. ale tylko gdybym nie musiala placic za bilet 3D.
niefajne to jest ze ludzie sa jakby zmuszani do 3D - ja w tym nic takiego oh ah nie widze :/
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2011 19:52
Mnie osobiście filmy 3D też specjalnie nie fascynują (fakt, że niewiele ich widziałam), ale skoro nie ma innego wyjścia to już nasza strata niestety...
Jak to nie ma? Przecież w większości kin jest wybór 3D czy nie 3D...
mery, gdzie? 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 maja 2011 20:35
magda, Chociażby w cinemacity 😉
U nas i w cinemacity i w multikinie 😉 i kinach nie sieciowych 🙂
w multi piraci to chyba tylko 3D..
u nas nie. na ursynowie mozna obejrzec bez 3D.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 maja 2011 23:05
Właśnie sprawdziłam w Olsztynie i też jest wybór 😉
nowy von Trier zdecydowanie zacny !
Lov   all my life is changin' every day.
31 maja 2011 13:13
Podpisuje się obiema rączkami pod czarującym Pattinsonem mówiącym po polsku 😁 cudownie to brzmi!

A jak już mówicie o "Piratach", to mi się najbardziej pierwsza część podobała, potem za bardzo naciągnęli wątek Elizabeth i Willa... Z kapitanem Latającego Holendra to już w ogóle beeeeezsens, trzeba było zrobić happy end 😁 ale Keire i tak kocham 😍
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2011 19:26
czwarta część "Piratów" to kompletna porażka. a tak uwielbiałam ten film  🙄
ostatnio przełączyłam przypadkiem między kanałami i wpadłam na Sezon na leszcza, film, jak film, ujdzie w tłumie, ale zdjęcia mnie zaczarowały.  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
31 maja 2011 22:08
Last night- ktoś widział? Premiery w Polsce jeszcze nie było, mimo że film z 2010. Ja mam takie mieszane uczucia, oczywiście Keira jak zwykle fantastyczne, ale brakowało mi w tym filmie jakiejś akcji, dreszczyku emocji, jeden wieczór ciągnący się w nieskończoność...

Za to Londyński bulwar, duet Keira- szalona aktorka i Collin- przestępca nie do pobicia 😍
Kung Fu Panda 2 - rewelacja!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się