Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 czerwca 2011 21:11
milusia zaraz przebije totilasa  😜
wątek zamknięty
milusia ale on nogi podnosi!  👍 super super, dawaj zdjęcia ze skoków i ruszajcie na zawody!  😉

xxagaxx to powodzenia i koniecznie zdawaj relację  😀

Boląca kostka ma też swoje plusy -boli jak zadzieram piętę, więc niczym Polyanna staram się w nieszczęściu znaleźć dobre strony  😉 dziękuję za wsparcie
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
02 czerwca 2011 21:14
Weerka dawaj więcej  😜
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2011 21:16
juz daje ze skokow, galeria kiepsko ze mna dzis wspolpracuje i na raty ogarniam foty 😉
i dziekuje Forta, Okwiat  :kwiatek:





i ogólnie było mi dzis tak  🙂

wątek zamknięty
milusia, naprawdę świetnie to wygląda! Ale on się stara, naprawdę! Widać, że drągi go ewidentnie parzą 🙂 Świetne konisko!!
wątek zamknięty
milusia -  😜 obled w ciapki 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
02 czerwca 2011 22:03
Dzionka-merci  🙂 oj tak bardzo sie stara i lubi to, dziś pod koniec mimo zmęczenia tak słodko sie cieszył jak skoczylismy cos wyzszego, że nie mam watpliwości co on kocha najbardziej  😎
Angeel-Dziekuje slicznie  :kwiatek: a w ciapki to on jest ogolony  😁 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 22:45
milusia wow, jaki Zwiastun-Sportowiec! 😍 normalnie aż się ślinię, i jaką on ma masę!

Dziewczyny, błagam, pomóżcie!
http://www.waeldershausen.de/index.php?option=com_content&task=view&id=54&Itemid=83&lang=de
Czy któraś wie, jak mogę ściągnąć filmik z tej strony? Ogólnie nie wyświetla mi się on na moim kompie ani w mozilli, ani w ie 👿 a chciałabym go ściągnąć i wrzucić na komórkę... Nie mogę znaleźć wątku komputerowego, jest tu ktoś mądrzejszy?
wątek zamknięty
milusia, opad szczeny, na tym koniu procentuje każda Twoja godzina jazdy, niebo dla oczu!!
wątek zamknięty
Lov kliknij prawym myszy i "otwórz na nowej karcie" i Ci samo wyskoczy "otwórz za pomocą" lub "zapisz plik" 😉 a przynajmniej mi tak wyskakuje 🙂 sam z siebie u mnie w mozilli też się nie otwiera 🙂
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 22:50
Zygzak, u mnie tak nie ma ;( ;( ;(
wątek zamknięty
Lov nie wyskakuje..? ehh.. no to nie wiem..
wątek zamknięty
Co do filmika to ja otworzyłam stronę normalnie i kliknęłam prawym przyciskiem myszy na strzałkę przy filmiku (tą play) i wtedy wybralam pobierz plik jako (lub cos w tym stylu) i bez problemu filmik się pobrał.
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
02 czerwca 2011 23:08
Już mam dzięki uprzejmości G. :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia - wyglądacie bosko!  😍
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
03 czerwca 2011 08:19
juliadna-ach, żeby jeszcze tak bez koziołków machał  😜 😉
Burza-wiesz jak ja się cieszę, że ta codzienna praca ujezdzeniowa procentuje w skokach  😅
Jeszcze rok temu potrafił mnie nieźle przetargać do przeszkody  😵
Teraz prowadził się w dwóch paluszkach, aktywny, równy i widac było, ze szczęśliwy 😀
Mam nadzieję, że z biegiem czasu dojdziemy do tego, ze na wyjazdach bedzie podobnie, bo do tej pory bywało różnie  😂 Ale jestem dobrej myśli.
A powiedz jak tam praca z Piorkiem?Co robicie? Planujesz jakies zawody?
Lov-poczekaj aż Twoje ciacho spuchnie  😉 To bedzie dopiero szał  😜 🍴
Gosic-wieeelkie dzięki  😀
wątek zamknięty
Milusia ależ on macha tymi łapkami  😀 Ambitny chłopak z niego. Dawaj więcej  😉
Weerka cudny  💘 napisz coś o nim
wątek zamknięty
milusia cudowny! koniecznie muszę wpaść na te zawody i zobaczyć Was na żywo  😀iabeł: ach.. za 3h jadę do mojej gadzinki,która ostatnio chodzi  tak  😜
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 czerwca 2011 14:19
Weerka mój pierwszy koń którego miałam właściwie na chwile wyglądał identico🙂 bardzo ładny,chociaż teraz wole bułanki 😁
milusia naprawde jest super 😀

Moje konisko po wczorajszym wolnym dziś idzie pod siodło,za rzadko jeżdze,ale damy rade🙂 Mam nadzieje,ze moje plany związane z moim Naparem i kumpelą,która na nim jeździ zostaną zrealizowane.
A w niedziele, podobnie jak w ubiegłą jade w terenik z kumpelą od kuca felińskiego 🙂
wątek zamknięty
Zainteresowanymi losami Dzionka napiszę, że kowal podkuł nogi mimo obawy przed ropą (spora bolesność szczególnie w jednej nodze) ze względu na ryzyko mocniejszego podbicia bez podkowy i badał nas dzisiaj dr Golonka. W poniedziałek dr Gębka natomiast ostrzyka Dzionkowi plecy i przed nami 2 tygodnie pracy na chambonie a potem ma być dobrze. Wszystkie nogi zdrowiutkie. Jestem bankrutem, ale cieszę się, że zobaczył nas specjalista i mam plan leczenie. UFF 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
03 czerwca 2011 14:33
Jestem bankrutem

Oj tam, portfel zawsze uzupełnisz, zdrowia konia czasami nie da się przywrócić... Dobrą ma Dzion tą matkę, oj dobrą  😉
wątek zamknięty
kodusiowata, masz rację z tym zdrowiem 🙂 Dobrze, że z pracy nie mogą mnie wyrzucić, bo dzisiaj by to z pewnością zrobili ^^ Ale za to mam wolne popołudnie 😀
wątek zamknięty
Gosic Atamanka dzięki :kwiatek:

xxagaxx oj koszmarka, koszmarka - taki kwadratowy cały był 🙄 dzięki 😉

Forta miałam mieć ale chyba nie wypali... więc raczej nie mam. A chciałabym w sierpniu gdzieś skoczyć bo poza CLMF mam cały wolny. Jakiś pomysł? 😉

Weerka super! Gdzie to?

milusia Ale gimnastyko-akrobacja na tych drągach, a na skokach świetny! cudo 😉

Dzionka to super, że macie chociaż jakiś plan. Nas też czeka ostrzykiwanie ale dopiero jak dostanę już idealnie dopasowane siodło to będzie miało sens, więc czekam...


A nasz trening wczorajszy był taki -  😍 Znowu pastwiliśmy się nad szeregiem i nareszcie zaczynam jakoś się nad tymi przeszkodami odnajdywać. Jenak najbardziej ucieszyły mnie słowa  trenera, który zakończył trening mowiąc, że całkiem dobrze to na przyszłość wygląda  😀

wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2011 14:55
Dzionka, kary miał ostrzykiwane plecy - 2 tygodnie pracy na czambonie tylko stęp i galop do tego codziennie ćwiczenia na plecki i wcierki,po 2 tygodniach masaż shock waves i znowu czambon i mogliśmy wsiadać! Obowiązkowo mam jeździć z mattesem. Siodło dopasowane przez Bogdana z HBC.
Plecki jak nowe 😅
wątek zamknięty
Ramires, ja też do siodła jeszcze kogoś wezwę, bo może z nim też coś nie tak. Ale tak, plan jest!

ash, no to super 🙂 Dr Golonka wyśmiał wcierki na tym etapie, powiedział, że trzeba mocno uderzyć. Ale po ostrzykiwaniu na pewno coś wybiorę do wcierania co mi dr poradzi. Mattesa mam 🙂 Pocieszyłaś mnie z tymi nowymi pleckami 😀
wątek zamknięty
czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to jest to "ostrzykiwanie"?
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2011 15:02
My też musieliśmy uderzyć mocno dlatego dostaliśmy pełny pakiet : ostrzykiwanie, lonża, ćwiczenia i wcierka na 30 minut przed każdą lonżą! Dodatkowo masaż shock waves.

Powodzenia! Pamiętaj, że bardzo ważna jest systematyczność przy tym...szybko zobaczysz efekty!

edit: ostrzykiwanie pleców lekiem przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Zmniejsza ból i stan zapalny, "oszukuje", żeby koń mógł bez bólu używać mięśni podczas pracy!
wątek zamknięty
dziękuję, ash 🙂
wątek zamknięty
ash, kilka osób (w tym wet, który Dzionka wcześniej oglądała) radzi mi nie ostrzykiwać tylko wezwać masażystę i zrobić to mniej inwazyjnie. Ja sama nie wiem, w końcu gr Golonka powiedział, że ostrzykiwać i trochę zgłupiałam - wolałabym jednak jego słuchać. Znasz się na tym 🙂? Co ty byś zrobiła? Systematycznie będzie na pewno, chcę to wyleczyć tak na 100%.
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
03 czerwca 2011 15:10
Jeżeli dostałaś od Dr Golonki zalecenie ostrzykania to znaczy że sam masaż nie wystarczy. Też o to pytałam swojego weta i wytłumaczyła mi to bardzo dokładnie! Jego bolą plecy i dlatego nie używa tych mięśni. Żeby praca na lonży miała sens i korzyść muszą go plecy przestać boleć...a więc trzeba podać lek przciwbólowy i przeciwzapalny dokładnie w miejsce gdzie boli. Widziałam postęp jaki zrobił mój koń w bardzo krótkim czasie! Wetka była zachwycona!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.