Bryczesy

Na bryczesach też jest napisane, żeby nie używać płynu do płukania.
Używam płyn do płukania i nic sie nie dzieje.

Magdzior Materiał po pewnym czasie intensywnego uzytkowania ma prawo sie przetrzeć, zwłaszcza ten cienki micro, to tylko materiał. Nie potrzebuje fotki.

Ja musze miec ogromne szczescie bo nic sie z moimi nie dzieje. Nawet czarne mondega noszone codziennie nie płowieja.  😲

Epk Zostało ci kupowanie w polskich sklepach..
Dramka jasne, że tak nic nie jest wieczne🙂 Tak po prostu w temacie napisałam i tyle🙂
Magdzior, a co to znaczy intensywne użytkowanie? Ile je masz? Codziennie jeździsz w tych samych?

Dramka, , żebyś wiedziała, przynajmniej będę miała jak reklamować i nikt nie będzie mi proponował wykonania zdjęcia grubości leja...  🤔wirek:
epk aż z ciekawości sprawdziłam kiedy je kupowałam i było to w lutym 2010, wiec mają niewiele ponad rok, czy intensywnie używane: na 1, czasem 2 konie codziennie na zmianę z jeszcze jednymi, ale ze wskazaniem na pikeury bo jednak duzo bardziej je wolę.
No to faktycznie dość często. Ja swoje jednak rzadziej używam - na zmianę z jakimiś 3-4 innymi parami.
Swoją drogą moja koleżanka miała piekury, które nosiła praktycznie codziennie przez 2-3 lata (prała mniej więcej raz w tygodniu). Poza wypłowieniem nic im nie było - nawet nitki nie pękały. Ale to były bryczesy sprzed jakiś 6 lat. I na serio widać było, że jakościowo są super.
epk Dziwne ze od razu nie napisałaś o leju i dziwne ze kupiłaś kolejne i kolejne.. 🤔wirek:

Powodzenia z tą reklamacją  😁
Dramka, lej taki zrobił mi się w ostatnich luganach. I jakoś więcej pikeurów nie kupiłam. Czytaj ze zrozumieniem.

Poza tym o czym Ci miałam mówić? Zasady kupna od Ciebie wszyscy znają, bez metek, bez gwarancji, za dużo niższą cenę. Jak je kupowałam brałam coś takiego pod uwagę i zrobiłam to świadomie. Co mi je wymienisz? Bo Pikeur zrobił bubla? Ha ha ha.

A co do reklamacji - kiedyś już pisałam - koleżance przetarły się nitki - wymienili bryczesy. Zajęło to ok. 3 tygodni, w reklamacji pośredniczył sklep we Wrocławiu. Bryczesy to był Pikeur jakieś 2 lata temu. Bryczesy półroczne. Więc nie opowiadaj mi bzdur, że niby się nie da. Czasem widać, że nie opłaca się oszczędzać.
I dlatego kupilaś od mnie frak teraz  😁

Wyobraz sobie że wymieniam bryczesy..i z wadami nie sprzedaje.
epk no wlasnie muszę się zaopatrzyć w więcej par żeby ich tak nie męczyć, bo to jeszcze stare przyzwyczajenie jak jeździłam dużo rzadziej🙂

Dramka, a skąd wiesz, że były bez wad? Sprawdzałaś? Jeździłaś w nich? Sprzedałaś mi używane 🤔zok:??? Bo takie coś zaczęło mi się robić po użytkowaniu ok. 2 tygodni i 2 praniach. To skoro wiedziałaś, że są bez wad, to musiałaś je używać!

A frak Pikeura od Ciebie kupiłam??? Pierwsze słyszę!!! Jakoś kupiłam też cavallo bryczesy od Ciebie i do nich nic nie mam - rewelacyjne są. Nie rozumiem, czemu odbierasz to przeciwko sobie. Ja twierdzę, że Pikeur zaczyna być szajsowaty - i to nie jest tylko moje zdanie. A ty się ciskasz, jakbym w Ciebie uderzała. Ja Ci napisałam, zasady dla mnie znane.  A bryczesów Pikeura inaczej niż z gwarancją nie zamierzam kupować bo się na nich nacięłam.
Gdybym Ci sprzedała uzywane to chyba już cały swiat by o tym wiedział  🙄

Widać mam wyjątkowe szczescie do bryczesow pikeur, z wyjatkiem jednych które kupiłam w sklepie za 600zł  😤
Gdybym Ci sprzedała uzywane to chyba już cały swiat by o tym wiedział   🙄


no to akurat masz jak w banku  😎
A ja się pochwalę że dorwałam niezniszczalne bryczesy 😀
Jeździłam w nich sześć lat,a kiedy wiosną oddałam je znajomej były w niemalże takim samym stanie jak przy kupnie 😀
DeJotka, Faajnie. Tylko jakie to były bryczesy? 😉 Bo informacja o dorwaniu po prostu "niezniszczalnych bryczesów" się nie przyda ludziom szukającym niezniszczalnych bryczesów.
Czy ktoś jeździł w bryczkach HV polo i ma jakieś zdanie na ten temat?
DeJotka, Faajnie. Tylko jakie to były bryczesy? 😉 Bo informacja o dorwaniu po prostu "niezniszczalnych bryczesów" się nie przyda ludziom szukającym niezniszczalnych bryczesów.


Eurostary,sztruksowe,granatowe. Jaki model nie mam pojęcia a metka jest sprana więc nie mam jak powiedzieć. Kupiłam w taniej za pięć złotych,w idealnym stanie,przez ponad cztery lata były to moje jedyne bryczesy,używane zarówno do jazdy jak i w czasie zwykłych rbót stajennych,nie do zajechania. Ogólnie polecam tą firmę,bo mam jeszcze jedne bryczki z niej i również sprawują się fantastycznie.
Zgadza się  🤣 Euro-stary są wytrzymałe.
Wiecie co zrobic by zmiękczyć bryczesy?
Mam delikatną skórę i prążkowane bryczesy które muszę założyć na odznakę
oraz na zawody, tyle że mnie obcierają.
Znacie jakiś sposób by stały się miększe?
W ostateczności po prostu założę cienkie rajstopy pod nie ale będzie mi gorąco
i wolałabym tego uniknąć.
Dziewczyny, czy jest szansa kupić dobrej jakości bryczesy w okolicach 200zł? Chcę kupić nowe, ale czuję bunt wobec tych horrendalnych cen w okolicach 5 stów. Aha, muszą mieć rozmiar 34! Co polecacie? 
Ja ostatnio kupiłam jeansowe HKM za 220zł i wydają się całkiem porządne, tylko że 34 są za duże na mnie  😵
a ja dorwalam nowe cavallo na allegro za 220 tylko, że mi sie udalo, bo innych rozmiarow nie bylo🙂
czy ktos mial bryczesy roping?
No to widzę nie takie proste z tymi bryczkami za 2 stówy. Jakoś szmatę końską mogę za tą cenę kupić, ale na spodnie to mi szkoda 😀
Trzeba patrzyć i szukać bo czasem cos sie trafi, ostatnio sporo bylo na allegro licytacji, tylko trzeba z rozmiarem utrafić bo wiadomo ze zawsze jest nie ten co potrzeba😉

A z drugiej strony i tak lepiej dolozyc moim zdaniem nic kupowac co chwile... bo np fair play tez kosztuja ponad 200 zl a moim zdaniem sa beznadziejne... podziurawily mi sie i poprzecieraly leje po kilku miesiach..
Magdzior, no co ty, ja mam fair play dwie pary i akurat je lubię - w jednych jeżdżę non stop i nim im nie jest 🙂
Dziewczyny, czy jest szansa kupić dobrej jakości bryczesy w okolicach 200zł? Chcę kupić nowe, ale czuję bunt wobec tych horrendalnych cen w okolicach 5 stów. Aha, muszą mieć rozmiar 34! Co polecacie? 


U majeczki  😉

Jeżeli masz fairplay 34, pamietaj ze pikeur, eurostar, cavallo 36  😉
Dramka, mam trochę przyluźne te fair playe, może więc ichnia 34 by mi pasowała 🙂 Do majeczki już się odezwałam, mam nadzieję że się obkupię u niej 😀
no to teraz juz chyba wyszo to co mowilam wczesniej, ze ja po prostu mam pecha... juz nie mowie o tym, że w porównaniu do pikeurów te fair play były takie sztywne i luźne, tzn niedopasowane do ciała, a z lejów to sie sitko bo jakims czasie zrobiło, zaczelo sie od malych dziurek, naszywania latek itd
A teraz wyglądają tak:


Z tanich to u mnie najlepiej sprawuja sie prążkowane amigo, mam biale fakt, ze uzywane tylko na zawody ale juz n lat i naprawde nic sie im nie dzieje🙂

edit: Przed chwilą przyszły cavallo, przez przypadek stałam sie posiadaczką przedłużanych, bo na aukccji nie było o tym wspomniane, więc tym bardziej się cieszę i rzeczywiście sa dłuuuugie sporo dłuższe od przedłużanych pikeur, wieczorem mogę zreobić zdjęcie porównawczee🙂
A wrażenia jak najbardziej pozytywne, materiał nieco inny niz lugany, dość rozciągliwy więć mam nadzieję, żę jeszcze trochę się rozciągną bo narazie są dosć opięte.
Juz nie raz widze taki lej w fairplay  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się