PSY

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2011 09:39
Przystojniak 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2011 11:01
studiujemy wzorzec

i efekty





radośćpo 2 godzinach SPA
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 11:08
Na pierwszym i trzecim zdjęciu wygląda jak 5 miesięczny szczeniaczek! 😀 Śliczny jest!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2011 11:11
bo to taki 3 letni szczeniak😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 11:14
Oj chyba wiem, na jaką rasę się zdecyduję, gdybym kiedyś brała drugiego psa...  👀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2011 15:00
AAAAAAaaa musze wam coś pokazać 💃
W Cassowej Hodowli urodziły się szczeniczki z tego samego skojarzenia co Kesz (tylko 3 lata później) i jest mała kopia Kesza 😍
Jossie (ja wybrałam imie 😁 ) gdbyby nie płeć i oczka to identyczne 😜
http://www.aussies.i15.eu/
Musisz popracować nad ustawieniem. Przody nie tak bardzo do siebie,tył tak by śródstopie było pionowo do ziemi -> wiem to nie takie proste 🙂
Śliczny jest.
Jak z waszą wagą? On jest juz podtuczony a widać że szczuplutki - mimo ogromu kłaka.

wojenka one normalnie jakies szatanki w oczach mają 🙂 strasznie psotnie wgladają!

JARA fajne psicho

czarownica, jak popatrzyłam na pierwsze zdjęcie to stwierdziłam że mu pasuje te imię 🙂 nie wiem dlaczego 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2011 16:14
k_cian dlatego właśnie Moro 😀 Na zdjęciach tego nie widać, ale jest czarny w takie brązowo-białe przebłyski(sierść z tyłu ud ma całkiem siwą), co wygląda jak typowy kamuflaż moro  😁
to i ja się pochwale 😉
moje dwie księżniczki, przedstawicielki rasy, którą uważam za najpiękniejszą czyli Seter Irlandzki. Obie championki
[img]http://api.ning.com/files/vyGu4M4OTXEg5RQ9FfmdlRdNcYZMAX9BEPnu1puMT7z-U22ICNndy*Z-W7FT9neKS9L9wcK6hJ6XCA0c3u7-xmyoQskOdRbJ/anima1.JPG?width=640&height=424[/img]
[img]http://api.ning.com/files/2FcSBYq*4rncagQHbyrERYpasR9YzAoQ8RUw-bWIlrfOHnTiUEzKGXYCuYnrEm0*UASYjmgKX9hsqTBRDGn4FiMrM23Xjzx2/100_2084.JPG?width=700&height=481[/img]

a tutaj moja ukochana pociecha uratowana przeze mnie w grudniu 2010
[img]http://api.ning.com/files/issgEO7wg5flkyz5ZF7wQl3h4jwy27-3iNwZsMr5lGrhTcgma7wUswzqhOgyOBFI9KZk4kdIbSY6a6DJZ6NFHA__/Tequila.jpg?width=650&height=503[/img]

Wszystkie inne psy z forum mają serdeczne pozdrowienia od moich dziewczyn 😉
Zairka cudo  😍

Anima ale masz piękne seterki! Najwspanialsza, najukochańsza i najpiękniejsza  rasa według mnie!
A ja zadebiutuję w tym wątku  moją  beagelką 😉

tutaj jak była maultka


a tutaj już większa




piękna Beagielka!

Setery to rasa mojego życia, ale marzę jeszcze o dogu niemieckim (może kiedyś hihi🙂,
jednak teraz mając tą moją białą malutką kundelkę widzę jak ogromne serce i inteligencja kryje się w mieszańcach i przez to mimo braku urody setera jest dla mnie najpiękniejsza 🙂
Anima! Czy Ty mieszkasz na osiedlu Mlecznym?? 🤣

Dogi to mój świat.... 😉
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak a czy Ty masz doga młodego o umaszczeniu Marle?? 🙂
Haha, jesteśmy sąsiadkami, kojarzę Cię z sukami z widzenia 🤣  Nie, w tej chwili doga nie mam, mam Fadzika 😉




Passat z doublekennelem to Twój? 😀


EDIT:  Młody merlak to nasz znajomy, właścicielka jest tu, wstawiała zdjęcia swoich dogów kilka stron temu.
oj to nie chyba się nie zrozumiałyśmy. chyba ktoś inny musi mieć tu setery (ubolweam bo nie widziałam), bo ja w olsztynie mam małą białą, a setery są w Poznaniu w domu u mnie, więc chyba jednak mnie nie widzialas, a ze akurat mieszkan na mlecznym to mega zbieg okolicznosci 😀😀😀
Anima - beka, swiat jest maly :P Na mlecznym wlasnie mieszkaja dwa setery 😉 (A my z Blow mieszkamy razem :P )
O rany to faktycznie zbieg okoliczności niesamowity!!! 🤣 
hahaha nie wierze, ale jaja, że ja tych seterów nie widziałam, muszę kiedyś dorwać właściciela i popytać conieco co to za psiaki.
świat jest mikroskopijny!!!!!!!!!!!!
Anima dziękuję w imieniu mojej Tosi 😉 Można powiedzieć, że moja to też 'kundelek' gdyż znalazłam ją na ruchliwej ulicy gdy miała ok 6 tygodniu ... I do tej pory jest dla mnie zagadką, chociażby dlatego że z ulicznego znaleziska wyrosła na takiego 'normalnego' beagla 😀
A seterków to normalnie zazdroszczę!  😍 Wszystkie pieski są super, ale setery dla mnie to zdecydowanie numer 1 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 czerwca 2011 20:16
Muszę wam kogoś przedstawić:

Bossie (the boss! 😀 )





Cudeńko, witamy malutką :* to jack russel?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2011 21:37
Anima Tak setery Irlandzkie to najpiekniejsze psy na świecie!! Tęsknie okropnie za swoim Secikiem 😕
Jedynie równie piekne i cudowne psy to Aussie 😜

Mieliśmy dzisiiaj cudowny spacer, z którego mamy ogrom fotek 😜

k_cian te ustawianie to jakas porazka, jak go ustawiłam dobrze i odesżłam o krok to on za mna... 😵 z wagą jest dobrze wazymy juz prawie 24kg 😅 niechce z niego robic kulki, duzo biegamy i cwiczymy wiec zaczyna obrastac miesniami 💃 żeberka jeszcze czuć ( i chce zeby tak zostało- zeby dalo sie je wyczuc) ale guzy biodrowe i kregosłup juz jest ok 😅
Zairka rozumiem, że trenujecie do wystaw, czy może na zawody?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 czerwca 2011 22:53
nie, jeszcze nawet nie zaczelismy tenowac, ale mamy w planach- oczywiscie chodzi o wystawe.  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 czerwca 2011 23:12
martva  przesłodka 🙂 fajowy pyszczek 🙂


A tutaj moje Lunisko
zabeczka17 czy to słynny BOS  😉?
Zairka, klikaj mu postawę lub zaznaczaj słownie i nagradzaj 🙂 Zacznij od kilku sek stania i nagradzaj, przedłużysz potem. Na początek utrwal mu 🙂
My dla odmiany klikamy stanie z merdaniem ogonkiem :P No i zaczynam podrzucać smaczek i nawet nie zawsze podskakuje do niego hehe :P

Anima, śliczne setery 🙂 Na co na drugim zrobił stójkę? Wygląda jakby na plamki światła na trawie 🙂 A ten maleńki pyszczek słodziuśki! To chyba młodziutka psinka jeszcze, co?

joakul, śliczna mordka 🙂 Na drugim przesłodko!

martva, psoty ma w oczach.

Blow, dawaj wodnika szuwarka! 🙂

zabeczka17, nie kojarzę, czy to jest owczarek szwajcarski? Rękę dałabym uciąć 🙂 Urokliwa mordeczka.
taaak ona robi stójkę na cienie na trawie  🤔wirek: hehe, szkoda tylko ze jak byłyśmy na próbach polowych to nie wystawiła bażanta, który byl od niej dwa metry.
A malutki pyszczek ma 9 miesięcy 🙂

Zairka na początku nauki ustawiania nie skupiaj się na detalach, narazie niech stoi grzecznie zaczynaj od krótszych chwil i je przedluzaj. jak juz bedzie stal ladnie to mozna pracować nad detalami.

ja mam niby dobrze wyszkolone psy na wystawy, ale jak przyjdzie juz do wejscia na ring to roznie niestety bywało 😀😀 ta starsza to sie wlasciwie sama wystawa, ale ta mlodsza to zazwyczaj akurat na ringu stwierdza, że jej sie nic nie chce, szczegolnie gdy np pies musi stac w postawie 15 min. bo sedzia sobie z kims rozmawia
Anima, a robicie coś więcej w kierunku prób? W ogole nie robi stójki na zwierzynę?
one obie sygnalizują jak są w terenie, ale nigdy nie bylu szkolone pod katem myslistwa bo mnie to nie bawi, wiec robia tylko to co instynkt im kaze.
Jeśli chodzi o tą starszą to ona ma niesamowitą pasje, myśliwi powiedzieli mi że to nieoszlifowany diament, wszystkie elementy wykonuje dobrze, super oklada pole, jest posluszna itd...
natomiast młoda bylaby idealnym psem do dogoterapii dla dzieci, do myslistwa - raczej nie  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się