Sesja/Studia i t d ;)

dziewczyny ja wam i tak zazdroszczę.
Moja sesja kończy się 25 LIPCA egzaminem z prawa karnego na dodatek do jednego egzaminu podchodzę w pierwszym terminie we wrześniu bo miejsc na egzamin było mniej niż osób na roku a USOSowa rejestracja była znienacka i dla mnie miejsca nie starczyło 😕 Wakacje będą trwały u mnie w najlepszym wypadku miesiąc czyli sierpień a jak coś zawalę teraz jeszcze to może uda mi się wyrwać jakieś 2 tygodnie odpoczynku 🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2011 23:49
faktycznie kiepsko... uroki uczelni. każda ma swoje  🙄

ja przez brak możliwości podejścia do niektórych zaliczeń mam już całą wrześniową sesję zawaloną  🤔 😵
trzynastka   In love with the ordinary
25 czerwca 2011 23:52
To ja wam hit uczelniany opowiem 😉

Egzamin ze studiów miał być powtórką całego materiału branego w trakcie studiowania, jasne? Jasne.
Dostałam pytania i materiały, zadowolona otwieram z nastawieniem "ciekawe ile pamiętam" patrze, przewracam kartki i oczom nie wierzę... 1/3 pytań jest mi zupełnie obca ! Pierwszy raz na oczy widzę. Pomyślałam, ze mogło mnie nie być ale kurde, przecież wszystkie nieobecności, kolokwia, egzaminy zdawałam, zaliczałam, miewałam cudze notatki.  🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2011 00:09
coś w tym jest. oglądałam pytania, które dostał obecny rocznik licencjacki. ok - mam jeszcze rok żeby się z niektórymi przedmiotami zapoznać, ale widzę pytanie z algebry (I semestr) i zastawiam się... orłem nie byłam ale jak mogłam cały dział ominąć???  🤔
także już się boję swojego  🙄 wszystko wydaje mi się obce i niezrozumiałe na myśl o tym egzaminie...

powodzenia nine 😉 na pewno będą voltowe kciuki i wszystko się uda.
trzynastka   In love with the ordinary
26 czerwca 2011 00:16
mam nadzieje, że dam rade :/

Ide to poczytać jeszcze i spać, od jutra jadę dalej  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 czerwca 2011 00:55
No super. Miałam robic grilla z okazji zakończenia sesji i co? Jajco. Muszę przełożyć o 2 dni bo okazało się, że w niedziele mam zaliczenie zaległego kolokwium z ekonomii. Wprost cudownie.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 czerwca 2011 01:28
A ja nie mam spania 🙄 chyba wezmę się za statystykę ...

EDIT

Czy któraś ogarnia może statystykę? 🙁 mam do zrobienia zadania na zaliczenie, a raczej poprawke i ni huhu tego nie umiem :/ ...i nie mam nikogo kto by mógł mi pomóc 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2011 09:36
a jaka to statystyka? pokaż zadanie może znajdę chwilę w ciągu dnia i będę umiała zrobić 😉
Za jakąś godzinę wyjeżdżam do Rogowa na 6 dniowe praktyki  👀.
Życzę wszystkim zmagającym się z egzaminami powodzenia, a tym, którzy mają już wakacje - korzystajcie ile wlezie  🏇
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 czerwca 2011 10:16
sei podstawy podstaw, jakieś hipotezy , coś w ten deseń 😀 poszło PW
Za jakąś godzinę wyjeżdżam do Rogowa na 6 dniowe praktyki  👀.
Życzę wszystkim zmagającym się z egzaminami powodzenia, a tym, którzy mają już wakacje - korzystajcie ile wlezie  🏇


HAHAH!!!! Rogów to jak prawie mój drugi dom, ile ja tam dni spędzam huhuuuuuu 😂
powodzenia 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2011 23:21
proszę bardzo bardzo BARDZO o kciuki jutro!  🙇 tylko wy mi zostałyście!  😵
przeczytam genetyke jeszcze z raz. zrobie sciagi na IRF i jutro zobaczymy...
egzamin z genetyki powinnam napisać w 20-30 minut. i z biegu wpaść na zaliczenie IRF. myślicie że się uda?  🤔wirek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
26 czerwca 2011 23:41
sei musi się udać. Ja właśnie zrobiłam bycze ściągi na statę ... mha .. obym trafiła w tego typu zadania, bo inaczej kaplica 😀
Trzymam kciuki jutro.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 czerwca 2011 23:53
też trzymam kciuki 🙂 szkoda że nie byłam bardziej pomocna z tą statą  😡
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 czerwca 2011 00:03
sei  to nic 😀 Na szczęście ktoś wrzucił rozwiązania na @ i jakoś doszłam o co chodzi, nie ze wszystkim wiec jutro sie przed kołem dopytam. W każdym razie wielkie dzięki  :kwiatek:
Coś mnie nurzy,więc idęsię położyć,bo może dzisiaj wreszcie usnę 😀
Dobranoc i powodzenia 🙂
dziewczyny dzięki dzięki za kciuki w czwartek!! zdałam metodologię na 4😀😀😀 uuuf! czyli na razie wszystko do przodu🙂😉) jeszcze dzisiaj albo w środe muszę zaliczyć ten nieszczęsny angielski i jutro okropny egzamin z psychopatologii.. i co by nie było to będą wakacje😀 w końcu!🙂
Trzymam kciuki, i Wy trzymajcie za mnie, to bedzie cięzki tydzień 🙁(( 😵
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 czerwca 2011 09:46
no 🙂

Więc Kampania Wrześniowa pełną parą  😎 Chemia  Mikro  😎 taaak ...
kciuki za wszystkich poszkodowanych są  😉

i ja prosze tez o małe kciuki na jutro, najpierw 2 godzinki czekania w małym pomieszczeniu z połową mojego roku, która będzie pewnie tak samo zestresowana jak ja, potem wjazd na prosektorium, 4 minuty na jeden stół, 4 pytania z całego materiału anatomicznego z tego roku na każdym, 10 stołów... chyba jeszcze przed żadnym egzaminem sie tak nie stresowałam 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 czerwca 2011 13:03
ja dzisiaj raczej nie poszalałam. ale tak to jest że nawet voltowe kciuki nie pomogą w przypadku skrajnej głupoty... należy czekać cierpliwie na wyniki.
a jutro proszę trzymać kciuki 9-11.
egzamin z baz danych. właśnie drukuję 200 przykładowych pytań i za jakieś 2h (drzemka) będzie je trzeba śmignąć. po czym zrobić ściągę  🙄

kciuki za innych też są 🙂

subaru, twój wrzesień przy moim to będzie pikuś. pan pikuś 😉
Egzamin z Apów , jeden z najprzyjemniejszych na tych studiach... 4 i do domu 😀 Jeszcze tylko głupie parchy i wakacje. Ale muszę zrobić małe combo bo zostały mi 3 dni  👿

Gratki dla wszystkich wakacjowiczek i powodzenia dla jeszcze walczących  😅
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 czerwca 2011 13:49
Ja poproszę o mocne kciuki w środę bo zaliczam W KOŃCU warunek. Zaliczenie z cyklu 'być albo nie być'
Od września najprawdopodobniej zacznę w trybie zaocznym studium fotograficzne 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
27 czerwca 2011 16:17
Pierwszy raz mi jest dane nauczy się tego wszystkiego naraz i pierwszy raz w zyciu coś tak mi się miesza.. a w zasadzie nie miesza a pier****...  😵
Ucząc się po 3 szkoły socjologiczne pływałam lajtowo żabką, a rzucona nagle we wszystkie tonę..
Jutro o 12😲0 mam obronę.... POMOCY!!!! Gdzie można się schować?  🤣
Mam wrażenie, że nic nie wiem.
Czy obronę pracy magisterskiej można oblać?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
27 czerwca 2011 18:06
udorka nie wolno, bo voltowe kciuki tego zabraniają😀

a ja byłam pewna, że dziś będę miała już wakacje .. dupa blada .. w piątek dopytka z chemii  🤔


ninevet butla tlenowa i dasz radę!  :kwiatek:

Notarialna Dasz radę 😉 Zrób rozpierduchę z tym warunkiem 😉 ja myślałam o studium reklamy ... ale gadałam z koleżanką , która siedzi w tej całej branży artystycznej i mi odradziła Oo

Belcia gratki

sei domyślam się, że to będzie pikuś 😀

Cricetidae będzie dobrze 🙂


A ja zrobiłam gotowce na statę, w sumei zad były te same tylko dane inne, 1 zad nie zrobiłam, brakło mi czasu bo było mega dużo liczenia ;/ wiec powinnam zdać .. no i cóż .. w piatek chemia  😵
trzynastka   In love with the ordinary
27 czerwca 2011 18:36
udorka - u mnie się da, ze stresu od piątku żołądek mi wariuje. Mam w środę  😲
subaru2009 - dzięki ! 🙂 trzymam kciuki za dopytkę w takim razie, a statystyka podła rzecz, szczególnie ta "na kartkach", bo taka w exelu czy jakimś programie statystycznym jeszcze przejdzie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 czerwca 2011 20:36
udorka są kciuki! nie można oblać pracy mgr kiedy masz voltowe kciuki. to jest chyba trudne nawet bez nich. dasz radę!

noc jeszcze młoda  🏇 bazy danych to moja nowa miłość  😵 słucham sobie elektrycznych gitar - kiler  😎
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję
Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły
...
Mam wszystko w tyle, są czasem takie chwile
Że się nie mylę, choć wcale nie wiem ile
Ja też proszę jutro rano o 8 o kciuki. Ja też się bronie, co prawda nie magistra ale stres chyba wcale nie jest mniejszy.
A ja zaczynam WAKACJE !!!!! Aż do września, gdzie czeka na mnie wytrzymałość materiałów i matematyka. Trudno. Najważniejsze, że na kolejnym roku już jestem, bo mam wystarczającą ilość punktów, a te dwa... się zda 😉

Powodzenia dla wszystkich, którzy jeszcze walczą !!!! Ja już chillout 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 czerwca 2011 02:01
Hija, będą kciuki. powodzenia 🙂

mnie na dzisiaj wystarczy. wstać muszę rano... przeczytam 3 ostatnie wykłady. szybko powtórka z 7 pierwszych i drukowanie ściąg. kciuki kciuki od 9 do 12 jednak 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się