Sesja/Studia i t d ;)

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 czerwca 2011 02:03
Ooo, myślałam że tylko ja zarywam nockę...
Aaaaa!
5 z pracy, 5 na dyplomie 🙂
I wakacje 😀
Hija, GARTULUJĘ!!!🙂

przede mną chyba najgorszy egzamin tej sesji, a ja się kompletnie nie mogę za to zabrać... już mi jest niedobrze jak mam siedzieć i coś czytać🙁(( egzamin dzisiaj o 17 - oj będzie buba!!:| trzymajcie kciuki proszę🙁
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2011 11:23
Aaaaa!
5 z pracy, 5 na dyplomie 🙂
I wakacje 😀


GRATULACJE 😅 w takim razie módl się za mnie jutro, bo już od zmysłów odchodzę  😲
ninevet, spokojnie! będzie dobrze🙂 ja już się nauczyłam że z voltowymi kciukami nie można oblać🙂😉)
Dziękuje 🙂
I trzymam kciuki 🙂
Tylko najgorzej, że już studentem nie jestem.
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2011 13:50
Do września chyba masz legitkę, nie ? 🙂
Planujesz jeszcze mgr ?

Ja właśnie ogarniam pytania o numerach 4,5,6,9,12,14, 20, 29-40. :/
Tych za nic nie mogę zapamiętać, więc trzymajcie kciuki bym dostała wszystkie inne tylko nie te  😲
ja już po sesji, ale zajrzałam, czy ktoś jeszcze ma coś do zdania,
Breva, ninevet trzymam kciuki zatem  🙂 😅

teraz pogoda brzydka, to chociaż nie taki żal za ksiązki się zabrać  😉
Ja też! 5 z pracy, 5 z egzaminu magisterskiego, 5 na dyplomie i też nie jestem już studentem.
Wooooooolność !  😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 czerwca 2011 17:27
Gratulacje dziewczyny!!!! 😀

ninevet
Trzymam mocno kciuki! 😉

Hija
Ja zostawiłam sobie legitymację po obronie 😉
A jeśli w dziekanacie będą się czepiać wystarczy napisać przy nich oświadczenie, że zgubiłaś ją i ponosisz pełną odpowiedzialność w razie gdyby kto inny się nią posłużył. 70 % studentów u nas tak robi 😉

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 czerwca 2011 17:44
Statka zaliczona i na co tyle paniki było  😁
Jeszcze w pt chemia .. tylko się coś zmobilizować nie mogę, ale nic ... jadę ja na grilla dzisiaj  😁 odstresować się muszę, a jak  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 czerwca 2011 18:24
Hija, udorka, wielkie gratulacje!  👍

subaru, dla ciebie też 😉 a ta chemia to tam wiesz. dopiero w piatek 😉

ja już siedzę nad embriologią... im więcej dzisiaj - tym mniej jutro. a oprócz tego mam jeszcze kilka zaliczeń...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 czerwca 2011 18:35
Mha, tylko na tą chemię przydałoby się pouczyć. Tak. Pouczę się. Jeszcze.
Do września chyba masz legitkę, nie ? 🙂
Planujesz jeszcze mgr ?

Ja właśnie ogarniam pytania o numerach 4,5,6,9,12,14, 20, 29-40. :/
Tych za nic nie mogę zapamiętać, więc trzymajcie kciuki bym dostała wszystkie inne tylko nie te  😲

No właśnie nie mam. Musiałam oddać żeby dostać wszystkie papiery. I mgr tak, też u siebie i ta sama specjalność. Mam nadzieje, że się uda. Teraz muszę jeszcze tylko przebrnąć przez rekrutacje.
A to masz pytania z całości toku studiów, a nie tylko z pracy?


Pauli - chciałam powiedzieć, że zgubiłam, ale nam powiedzieli, że to było trzeba zgłaszać do Kortowiady żeby mieli czas wyrobić kolejną. Eh.. głupio zrobiłam, mogłam zatrzymać.
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2011 19:10
A to masz pytania z całości toku studiów, a nie tylko z pracy?


całości całościowej calusieńkiej  😲
Z pracy nie mam ani jednego pytania.
udorka, super!!! gratuluję🙂😉

subaru2009, no i ekstra🙂

ehh a moja dzisiejsza patologia byłą jakiś hardcorem🙁(( no nic... wierzę w voltowe kciuki:P
[quote author=Hija link=topic=518.msg1055987#msg1055987 date=1309283508]
A to masz pytania z całości toku studiów, a nie tylko z pracy?


całości całościowej calusieńkiej  😲
Z pracy nie mam ani jednego pytania.
[/quote]
Masakra, ale chociaż i tak dobrze, że masz pytania.
My mieliśmy z pracy i uważam, że to jest bardzo uczciwe względem studentów, bo jednak napisanie pracy to nie takie chop siup. A jak ktoś ma egzamin to nie powinien już pisać pracy. Takie moje zdanie.
trzynastka   In love with the ordinary
28 czerwca 2011 21:19
Moje tez ale mam pełny pakiet :/


Błagam o kciuki jutro wszystkich !
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 czerwca 2011 22:48
Trzymam kciuki jutro za wszystkich 😉

A ja po grillu  😀 ah, coś może się pouczę za to ;P
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2011 00:22
O 10-11 odpowiadam z warunku. Boję się cholernie...

Jedną książkę mam opanowaną na tip top, ale druga to hellenistyka, a ja tego okresu historycznego NIENAWIDZĘ. Przerobiłam 150 stron, zostało 200... Jak zada pytanie ogólne to odpowiem, ale jak zada pytanie typu w którym wieku coś tam się stało to leżę...
Trzymam kciuki za zdających!!! Dacie radę! 🙂

ja mam wrzesień. Z angielskiego 😂 Ale pocieszam się, że koleś zawsze tak robi - za pierwszym razem oblewa dużo osób, a później jest lepiej.
dziewczyny trzymam kciuki!!

ninevet, Notarialna, pewnie już po ptokach, ale DO BOJU!!🙂😉)

ha! a ja zrobiłam prezentację z angielskiego, 34/35 pkt, i po dodaniu do wyniku z pisemnego wyszło mi 5.0 na koniec😀 WAKACJE!!!🙂🙂🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2011 11:18
Breva, Jakie ptoki, raczej spadające g*wna nie ptoki. =/

Okazało się, że jest mega kolejka do niego, dodatkowo stwierdził, że nie ma czasu na odpytanie tej resztki co mu została, bo zaraz ma obrony lic i mgr. Więc mamy przyjść w sobotę, ale coś czuję, że wtedy będzie mega kolejka, bo jest zjazd zaocznych. Do pani dziekan też mialam interes w związku z licencjatem, a dowiedziałam się, ze jest dopiero od 14.
Nie widzialam już sensu aby czekać te 4,5 godz, więc zawinęłam się do domu =/

Co za uczelnia...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2011 11:40
spoko. sggw nie jest lepsze 😉 okazuję się że to uczelnia przyjazna studentom ale tylko idiotom  😵 głomby które wszystko olewają mają 3-4 terminy a ja jako osoba, której zależy i ciśnie dwa kierunki mam... uwaga... 1!

chciałam pisać/odpowiadać w czwartek. nie mogę. bo? bo będzie wrzesień i nie mają czasu. mój kolega z roku, dla którego to jest 4 termin pisze dokładnie w ten sam czwartek, o który ja prosiłam  😵 niech mnie ktoś dobije błagam... brak mi słów na tą uczelnie. poważnie rozważam mgr gdzie indziej  🤔 chciałam tu zosta bo są fajne specjalności i na kierunkowych przedmiotach z reguły bardzo dobrzy prowadzący. jednak polityka uczelni chyba mnie przerasta.

nine, czekam na wiesci jak poszło. ciągle zaciskam kciuki. za ciebie i innych dzisiaj zdających.

za mnie trzeba trzymać jutro. ale chyba nic dobrego już z tego nie będzie. jestem 'rozwalona' psychicznie  🤔wirek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2011 11:48
Nie mogę tego na fejsie napisać co chcę napisać tutaj.

Wkurza mnie cwaniactwo, wkurza mnie nadgorliwość też. Ale najbardziej irytuje mnie ignorancja wykładowców. Oni wymagają byśmy się nie spóźniali, a sami spóźniają się czasem bagatela o 3 godziny! Co za hipokryzja.
Tak samo facet od warunku musiał wiedzieć o obronach, bo nie ogłasza się terminów z dnia na dzień. TO PO CO kazał mi przyjść skoro nie miał czasu, a ludzi ful? No koszmar.
Na szczęście z prodziekan mam świetne relacje i nie robi problemów. Babka generalnie zachwycona tematem.
Notarialna, buuu no to kicha:/ podejrzewam że już wolałabyś mieć to za sobą...

poprawka z biomedyki mnie czeka jutro rano, ale nie wiem czy w ogóle podchodzić, czy sobie odpuścić i we wrześniu  🙄
trzynastka   In love with the ordinary
29 czerwca 2011 13:43
Dziękuje za kciuki, co się nadenerwowałam to moje ale.. jestem Panią Socjolog ! 😀  😅
ukłony dla Ciebie  🙇 ! gratki! 😅
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 czerwca 2011 14:01
ninevet gratuluje 😀
kisiel idź skoro dają! A nóż widelec się uda. Ja idę tak w pt chemię pisać 😀
Notarialna bo to tylko studia i tylko na studiach takie numery ..
sei dasz radę !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się