NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
08 lipca 2011 21:14
Anetkis - napisałam do Ciebie 1/2 PW 😉 i podkreślam jeśli ktoś chce to kupi jeśli nie to nie. Po to właśnie każdy pisze swoje opinie i przyznaje + w wątku dla uczciwych.
jakie sa kryteria wpisywania do nieuczciwych, to , ze dziewcze sie pouzalalo w tym watku? ja zaraz tez moge sie pouzalac, ze mi kasy nie przelala, ani sie nie odzywala przez dwa dni.  🤣

Zgadzam się ;]
Anetkis - podkreślam jeśli ktoś chce to kupi jeśli nie to nie. Po to właśnie każdy pisze swoje opinie i przyznaje + w wątku dla uczciwych.

Dobrze, ja po prostu chciałabym coś od Ciebie kupić, ale ja się najpierw tu dowiaduje ogółem o Tobie, a ty zaraz co chce kupić, a ja na razie do Ciebie nie pisze. Tak, owszem piszą i plus na uczciwych i ty się tam zdarzyłaś, ale tu o Tobie głośniej.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
08 lipca 2011 22:33
Anetkis - napisałam żebyś też przejrzała też + (skoro już - już czytałaś) 😉 a to że zapytałam się co chcesz kupić to z czystej ciekawości tylko (nie widzę w tym nic złego) ale ok.
mógłby ktoś objaśnić mi tą tabelkę? jak w ogóle można sprawdzić spory transakcyjne? są sytuację, gdzie jedna ze stron nawet nie wie, że została tu umieszczona...
jestem, już się tłumacze, chociaż nie wiem po co. Kasa przelana do Minerwy. Nie było mnie od wtorku w internetowym świecie, zwyczajnie pracuje w innym miejscu nie mam połączenia z netem. Nie miałam jak wysłać potwierdzenia, nie miałam jak odpisać na milion maili które mam na mojej skrzynce. Jak ktos ma jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam na PW.



Siss kochana Twoje wytłumaczenie to dla mnie żadne wytłumaczenie.
NIe napisałaś do mnie słowa ani sms-a ani na PW. To ja ciągle za Toba "latam" a Ty odbierasz ode mnie jeden na dziesięć telefonów i mi mówisz sorry, zabiegana jestem, muszę kończyć, kasa będzie jak będzie jest w drodze.

Wysłałaś mi sms-a 10.06!! że pieniądze pójdą 13.06. później po moich monitach powiedziałaś że wysłałaś kasę 24.06.
Do dnia dzisiejszego nie mam ani pieniędzy ani potwierdzenia przelewu o który to Cię prosiłam wielokrotnie.
Jaja sobie robisz? Netu nie masz? jak tu piszesz to masz, proszę o potwierdzenie.
Bardzo się na Tobie zawiodłam. Ja wszystko mogę zrozumieć, że brak kasy czy cos, ale Ty mnie jawnie olewasz i z tego co widzę to chyba nie do końca miałaś zamiar zapłacić.
Faktycznie jaja. Zdjęcie potwierdzenia przelewu nawet komórką można zrobić. Jak się ma kiepską, to można kogoś w pracy poprosić. Ja nie mam skanera, to robię fotkę potwierdzenia przelewu aparatem i wysyłam zdjęcie. To trwa 2 minuty. Kiedyś dzwoniłam nawet na pocztę adresata (numer telefonu do odpowiedniego wg adresu odbiorcy urzędu pocztowego można znaleźć na stronie poczty) i tam podając nr nadawczy paczki, czy listu poleconego, można uzyskać informację, czy już to dotarło na miejsce. Ludzie, to naprawdę zajmuję parę minut. Jeśli komuś nie chce się stracić kilku minut na wyjaśnienie, to faktycznie coś kręci.
poproszę o wykreślenie kodusiowatej
Witam,wszsystkich.
Mam pewien problem z uzytkowniczką Wezyrowe....
Miala mi wyslac kalosze na  wymiane za moj smar..
Ja jeszcze niewyslalam smaru,bo czekalam az kalosze dojda.od czerwca niestety nie doszly;/
od czerwca rowniez domagam sie by podala mi numer nadania paczki,ale co zbywa mnie tym ze ona sprawdzila i ja juz paczke odebralam.. 😲
a na oczy,ani nie mialam poleconego z jej paczką..
Witam,wszsystkich.
Mam pewien problem z uzytkowniczką Wezyrowe....
Miala mi wyslac kalosze na  wymiane za moj smar..
Ja jeszcze niewyslalam smaru,bo czekalam az kalosze dojda.od czerwca niestety nie doszly;/
od czerwca rowniez domagam sie by podala mi numer nadania paczki,ale co zbywa mnie tym ze ona sprawdzila i ja juz paczke odebralam.. 😲
a na oczy,ani nie mialam poleconego z jej paczką..


Trochę głupia sytuacja jednak... również wpisuję Wezyrowe nie jako nieuczciwą ,ale nieodpowiedzialną....
Umówiła się na wymianę kaloszy za owijki .... wszystko było dogadane , proponowałam wysyłkę w piątek przed wyjazdem jednak ona nie miała czasu wyslać owijek... Po powrocie dowiaduje się,że owijki zostały wymienione na coś innego - dzień po ustaleniu ze mną zamiany czyli w piątek....(podobno PW do mnie zostało wysłane ... nie otrzymałam takowego...) A kalosze jej już nie potrzebne.... przykre ponieważ wstrzymała mi możliwość sprzedaży kaloszy jak i możliwość wymiana czegoś innego na owijki....  😵
A ja przypomne, że Karina7 też nie ma tu pochlebnej opini. Z Wezyrowe miałam udaną transakcję, czego nie można powiedzieć o wymianie z Kariną7.
ja z Wezyrowe również nie miałam udanej wymiany. Paczka doszła- fakt, ale zamiast szarego kompletu w bardzo dobrym stanie przyszedł wysłużony, lekko dziurawy czaprak,  którego kolor na pewno nie jest szary, owijki również podchodzą bardziej pod brąz.. wcześniej dostałam zdjęcia tych rzeczy - były idealne, szare.  trochę szkoda, szczególnie, że na wymianę dałam swój nowy komplet..
meithner - poproś o zwrot towaru, jak Ci odda odeślij jej. Ja bym czegoś takiego nie przyjęła  😵
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2011 15:35
Ja z Wezyrowe się wymieniałam, transakcja przebiegła ok. Dostałam to, co było na zdjęciach, nie było problemów.
Cierp1enie myślałam nad tym, ale że z natury jestem osobą nie lubiącą wdawać się w konflikty to napisałam jej tylko pm co o tym wszystkim myślę... Odpowiedzi nie dostałam, ale to raczej było pewne, że nie odpisze..  Może faktycznie źle zrobiłam nie prosząc o zwrot towaru, no ale było minęło.. niech się przynajmniej ona cieszy że ma nowy komplet  😉
cd akcji z SISS

Pieniędzy nie ma nadal, dowodu wpłaty także.
Siss mnie poinformowała, że więcej u mnie nie kupi za opisanie tego na re-volcie  🤔
Przypomnę że na pieniądze czekam już ponad miesiąc (i od ponad miesiaca siss towar ma)..

Osoby mające "niedokończone" transakcje z SISS zapraszam na PW
a ja nadal od WEZYROWEJ nie dostalam kaloszów..
a non stop dostaje od niej groźby na pw,ze pojdzie z  tym na policje..i ze ja ja oszukalam
a ja ciagle prosze ja by podala numer nadania paczki to na to nie odpisuje;/
Czy modowie mogą sprawdzić użytkownika anacora? Zarejestrowała się tydzień temu i dała takie samo ogłoszenie jak od ponad pół roku wystawiała znana nam skąd innąd patrice na Świecie Koni.
BaŚ, dobrze obczailas. poszedl ban. poprzednie konta nie maja bana na ip, bo takie samo ma jedna uzytkowniczka. dlatego dala rade sie zarejestrowac.
chyba dałam się nabrać equi.dream 🙁 dlaczego ja tego wątku nie przeczytałam wcześniej?? Dalej mam nadzieję, że się odezwie, bo zamówiłam u niej swój prezent urodzinowy 🙁
Livia   ...z innego świata
20 lipca 2011 07:53
Cejloniara, podbij do Zairki, one chyba stoją razem w stajni.
Jeszcze poczekam może. 7 lipca wysłałam kase i cisza. Może jest ostro zabiegana, wpada na r-v tylko na chwilkę i nic nie pisze w wątkach (jakoś chcę wierzyć w ludzi). A może nie zauwazyła przelewu, bo wysłałam o 50 gr kwotę wiekszą niż miałam? Drażni i smuci mnie tylko to, że nie odpowiada na pw choćby dwoma słowami 🙁
Dzięki Livia :kwiatek:, będę wiedziała, co robić dalej 🙂
Livia, zairka nie stoi w stajni z equi.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 lipca 2011 09:42
Dokładnie🙂 Znamy sie z equi ale razem nie stoimy. Jak juz to Darolga albo Epk-a, ale odrazu uprzedam ze Equi teraz ma wazniejsze sprawy niz volta i napewno nikogo celowo nie olewa. Sama nie moglam sie do niej ostatnio dobic 🙁
Livia   ...z innego świata
20 lipca 2011 09:43
katija, Zairka - coś mi dzwoniło, ale jak widać kościoły pomyliłam 😉
Equi miała jakieś ważne sprawy rodzinne - nie miałam z nią kontaktu, nie bywała w stajni - wyjechała do rodziny. Jak tylko będzie to możliwe na bank się odezwie.
Dzięki Zairka, taka miałam nadzieję, to sobie spokojnie poczekam 🙂 wystraszyłam się jak poczytałam ten wątek i zobaczyłam listę minusów i chyba spanikowałam za bardzo.. no i wstyd mi teraz  :kwiatek:
czy ktoś z Was przeprowadzał transakcje z governmenthorse? przymierzam się do wymiany z Nią, ale ani w uczciwych, ani w nieuczciwych wyszukiwarka Jej nie znalazła, dlatego byłabym wdzięczna za jakieś info :kwiatek:

na wszelki zaś umieszczam tą wiadomość w obu wątkach oceny transakcji
UWAGA!prosze o usunuiecie mnie  z nieuczciwych,do ktorych dodala mnie WEZYROWA;/
paczka od niej do mnie nie doszla,malo tego dziewczyna sie wymiguje od czerwca od podania mi numeru nadania paczki;/
wgl jej nie wyslala,tak to by mi podala numer paczki;/masakra
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
21 lipca 2011 22:00
potwierdzam wymiana z forumową Wezyrową zakończona pomyślnie  :kwiatek:
Czy w tym wątku można wpisywać osoby, które coś zamawiają, blokują towar, informację mam, że przelew idzie/pójdzie i odtąd cisza? a ja dalej czekam pieniędzy nie ma, towar zablokowany mimo, że inni są chętni, zero kontaktu mimo logowań, zero informacji?

Jak mnie takie coś denerwuje  😤 Nie znoszę  niepoważnych ludzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się