Bryczesy

Niestety taka jest przykra rzeczywistość  😤

Ktoś Ja marznę w sztruksach bez rajstop.
Marznę, marznę zimą i zazdroszczę tym, którzy nie marzną.
Poprzedniej zimy dorobiłam się sińców na udach (popękane cale naczyńka) - piękna noga "już se ne wrati" 😵
Ostatniej zimy pewnego razu tak skostniały mis topy, że musiłam dzwnić po męża żby mnie odebrał ze stajni bo niestety nie byłam w stanie prowadzić auta- kompletny brak czucia w stopach.

Jeżdzę w termo gaciach, termo kalesonach, pod to rajtach na to ocieplanych bryczesach i dupa! na nogach mam skarpety wełniane i termo i tez dupa. mam ciepłą mega czapkę i kurtkę puchowa (z prawdziwego puchu a nie watoliny).

Chyba bym musiała w jakimś skafandrze kosmicznym jeździć!
Matko, jaki koszmar. Wy nie macie jakiś problemów z krążeniem? Ja jestem totalnym zmarzluchem, w domu, w pracy muszę mieć dużo cieplej niż inni, do stajni jak przyjeżdżam to umieram z zimna- ale jak tylko zacznę czyścić konia to się rozgrzewam. Jeszcze zanim dojdę do hali (mamy jakieś 300-400metrów) to jestem rozgrzana, zdejmuję kurtkę i jeżdżę w kamizelce. Dodam jeszcze, że hala namiotowa, nie ogrzewana. Raz jeden, jak na zewnątrz było jakieś -25 to lekko marzły mi uda. Zazwyczaj mam rajstopy i na to bryczesy lub termokalesony + bryczesy. I tyle.
Ja nie umieram z zimna na koniu tylko jak z niego zsiądę. na koniu to uda i stopy i palce u rąk.
Marznę, marznę zimą i zazdroszczę tym, którzy nie marzną.
Poprzedniej zimy dorobiłam się sińców na udach (popękane cale naczyńka) - piękna noga "już se ne wrati" 😵
Ostatniej zimy pewnego razu tak skostniały mis topy, że musiłam dzwnić po męża żby mnie odebrał ze stajni bo niestety nie byłam w stanie prowadzić auta- kompletny brak czucia w stopach.

Jeżdzę w termo gaciach, termo kalesonach, pod to rajtach na to ocieplanych bryczesach i dupa! na nogach mam skarpety wełniane i termo i tez dupa. mam ciepłą mega czapkę i kurtkę puchowa (z prawdziwego puchu a nie watoliny).

Chyba bym musiała w jakimś skafandrze kosmicznym jeździć!


ja mam tak samo  🍴 a to jest koszmar. Mi wiecznie zimno, do tego stopnia, że jak byłam na uczelni to się nie rozbierałam tylko siedziałam w kożuchu na zajęciach.
W stajni też było zimno, aż do płaczu prawie, mimo, że cały dzień pracowałam w stajni a ciepło mi nie było.

Sama nie wiem co mi może pomóc i czy w ogóle.
Krążenia pewnie brak, ale nie wiem czy to się da wyleczyć.

Na bryczesy chyba nie uzbieram więc termokalesonki będę wypatrywać.
kotbury Mi stopy bardzo marzną. 2 par skarpetek nie zdaje egzaminu bo w bucie musisz mieć luz. Zanim założę buty zimowe wkładam razem ze skarpetkami na ciepły kaloryfer w socjalnym w stajni. Polecam  😎
Na marznące stopy najlepsze są wkładki elektryczne ( działają cuda ) a że mają regulacje to nawet w najgorsze mrozy mozna mieć ogrzaną noge 🙂
[quote author=gacek 🙂 link=topic=217.msg1148676#msg1148676 date=1317750327]
Na marznące stopy najlepsze są wkładki elektryczne ( działają cuda ) a że mają regulacje to nawet w najgorsze mrozy mozna mieć ogrzaną noge 🙂
[/quote]
poszukam, ależ mi narobiłas smaka! Może nie umre tej zimy!

najlepsze są "termogacie", np: takie jak tu:
http://allegro.pl/bielizna-termoaktywna-brubeck-thermo-r-m-kurier-0-i1843044760.html


Sama nie wiem, mam taką koszulke termo pożyczoną od mamy... nie grzeje mnie, a jak się zgrzeję to i tak ze mnie cieknie- może coś odprowadza, ale nie jest mi w niej cieplej przez to.  🤔 chyba nie ma dla mnie ratunku.

W sumie nie bardzo mi potrzebne termokalesony, bo one nie maja mi co odprowadzać, bo nogi to mam jak sople lodowe i nijak się nie chcą zagrzeć.

Bo nie wystarczy sama bielizna termo, żeby to spełniało swoja role każda warstwa ubrania musi być oddychający (polar, kurtka itp). Często osoby po prostu nie potrafią sie ubrać odpowiednio.  🙄

Pod bryczesy w zimę nie zakłada się rajstop ze stopami, ponieważ są elastyczne i przy naciągnięciu ograniczają krążenie.
gdzie mogę kupić te bryczesy



tylko w rozmiarze 36 ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 października 2011 20:18
A ja chcę takie w 40/80:P
Też je chce! 😍 nikt nie wie gdzie można je dostać?
Widziałam je w ogłoszeniach u Baś
ja też widziałam je u Baś, tylko w rozmiarze 38 a ja potrzebuję 36 :P czy orientuje się ktoś czy to jest aktualna kolekcja ?
Ja właśnie też potrzebuję inny rozmiar, ale nie umiem znaleść 🙄
A ja chcę takie w 40/80:P


ja też!!!!!!!
są wszystkie rozmiary na ebay.de za 159 euro może jakieś grupowe zamówienie ? 🙂
Ponad 600zl..sporo
Dajcie jakiegoś linka do tych bryczesów bo nie mogę jakoś sie doszukać
[url=[[a]]http://www.ebay.de/itm/Damen-Reithose-Laura-Eurostar-beaujolais-36-NEU-/160658231116?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3278406966736456723[[a]]#ht_3453wt_1139]klik[/url]

sporo wychodzi, a może jakiś polski sklep je może sprowadzić ?

rozjechalas forum!  🤬
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 października 2011 07:43
Wątpię, żeby w sklepie tańsze były.
a ja che nowe super fajne szpanerskie bryczki i ciuchy... a teraz nie mogę bo mój ciążowy brzuch wygląda jak kolejna galaktyka i aktualnie kupowanie ciuchow mija się z celem...

A dla przyszłych mam odnośnie bryczesów mama radę - jeśli będziecie jeździć w ciąży to przerabiajcie nie biodrówki a właśnie jakieś bryczesy z mega wysokim stanem. Bo biodrówki jak się je poszerzy na brzuch to co chwilę spadają z tyłka😉
kotbury Masz racje !!! Na to nie wpadlam. Przeciez bryczesy najmniej naciagaja sie w pasie. A te wysokie maja pas nad brzuszkiem  duży uśmiech

Kolezanka w stajni ostatnio miala te bryczesy mountain horse i lej był zmechacony  🤔

edytuj posty!
Dava   kiss kiss bang bang
06 października 2011 19:35
Dziewczyny te bryczesy euro-star są absolutnie przepiękne i pragnę ich bardzo (też rozmiar 40/80)
i myślę, że są wartę takiej ceny  😍

Dramka, a moja kuzynka ma takie i jest bardzo zadowolona. Poleciła koleżance i ona też takie zakupiła, bardzo ładnie się prezentują!
A ja myślę, że jak na spodnie do gnoju, to cena 600 zł jest spora. Ale znam uczucie miłości i Was rozumiem.  😉
Dramka, a ja kupiłam te spodnie i są zabójcze  😜 I w środku niesamowicie miękkie.
Szkoda, że nie umiem się dopiąć  😤
tunrida Takie spodnie są tylko do lansu  😂

Żadne spodnie według mnie nie sa warte 600zl  🙄

Azbuka Domyślam sie ze jeżeli sie nie dopinasz to w nich nie jeździsz?

hanoverka Mnie nie musisz przekonywać, spodnie sa piękne i najwyższej jakości, ale nie zmienia to faktu ze ja bym nie dala 600zl
Uwielbiam na bryczesy mówić spodnie do gnoju, a na oficerki buty do gnoju. To brzmi tak...  zabawnie....  zwłaszcza kiedy spodnie kosztują kilka stów, a buty jeeszcze więcej.  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się