sklepy internetowe

agull   Dążąc do celu
07 grudnia 2011 07:50
Armara nieźle z tym PW  😵
Normalnie żenada roku.
OGROMNY - dla atosa. Zamówienie rozłożone na trzy części bez żadnej mojej wiedzy, tak o, wysyłanie na raty towaru, a Ty się kliencie zastanawiaj o co chodzi :/ Dodatkowo trzecia część zamówienia nie dotarła od ponad miesiąca, Pani najpierw mówiła, że na dniach wysyła, ponieważ czekają na dostawę, a kiedy to trwało zbyt długo zaproponowała inny produkt o tych samych parametrach w podobnej cenie. Niestety dalej nie było, poprosiłam o zwrot pieniędzy. To było około miesiąca temu  😵 pieniędzy dalej nie ma, zero kontaktu ze sklepem. Mogli by te pasze rozdawać za pół darmo-nigdy więcej.
Mam nadzieję, że uda mi się dam dodzwonić i odzyskać pieniądze
Wracając do tematu sklepu Atos... Moje dwa pierwsze zamówienia były ok, ale trzecie rozłożono mi na części bez mojej wiedzy, czekałam na nie bardzo długo (a podobno towar był w magazynie), nie mogłam się dodzwonić do Atosa, żeby się dowiedzieć co z brakującymi produktami... Dlatego teraz wolę Animavet i Animalia i mam w nosie, że Atos ma trochę taniej i przesyłkę za darmo, bo do Animavetu mogę sama podjechać, a Animalia ma kuriera na terenie Warszawy za 5zł.
Ogólnie animalia też mnie ostatnio denerwują, bo nie odpisują mi na maile!  🤬 ale może mają ograniczony czas ze względu na nadchodzące święta...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 grudnia 2011 22:35
Duży plus dla pasi-konika. Zamówienia miało iść 7 dni roboczych a było chyba nawet szybciej 😀 Na każdym etapie realizacji byłam mailowo informowana co z przesyłką a przy odbiorze osobistym jak zwykle miła obsługa 😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
11 grudnia 2011 14:00
ja serdecznie polecam  sklep qnl  😀 Zamówiłam tam już  ochraniacze ,które miały dojść w przeciągu 10-14 dni a po 6 dniach pani dzwoniła ,że już wysłała i na nastepny dzień już były 😉 ! Bardzo dobry kontakt z klientem produkt taki jaki chciałam . Teraz gdy się zamówi 10-11  to promocja ! Ja wczoraj zamówiłam opaske na uszy , podkolanówki i cukierki 😉  🏇
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
11 grudnia 2011 14:38
Kupował ktoś sprzęt ze strony allesiodła.pl ? Rozglądam się za czymś nowym, bo niestety budowa mojego konia zmieniła się i stare siodło jest na niego za szerokie. Tylko właśnie mam problem, bo ceny atrakcyjne, siodła na zdjęciach picuś glancuś... Tylko czy to nie jest "magia photoshopa"? Kupował ktoś tam? Można zaufać sprzedawcy? Nie przyślą mi 3 kg ziemniaków zamiast siodła? 😀
Czy sklep sklep.horses.pl działa jeszcze?
Od kilku dni strona nie działa, na maila też nikt mi nie odpisał...
Kupował ktoś sprzęt ze strony allesiodła.pl ? Rozglądam się za czymś nowym, bo niestety budowa mojego konia zmieniła się i stare siodło jest na niego za szerokie. Tylko właśnie mam problem, bo ceny atrakcyjne, siodła na zdjęciach picuś glancuś... Tylko czy to nie jest "magia photoshopa"? Kupował ktoś tam? Można zaufać sprzedawcy? Nie przyślą mi 3 kg ziemniaków zamiast siodła? 😀


Mogę polecić , mam przejściowe siodło na młodą własnie stamtąd . Siodło dokładnie takie jak na zdjęciu ,  my wybraliśmy się  żeby przymierzyć , bo akurat ekstremalnie trudno było na mlodą cokolwiek dobrac - wzięlismy w rezultacie  3 siodła do przymiarki , i dwa odsyłaliśmy .Siodło możesz odesłać,  jeśli nie będzie Ci odpowiadać i dostaniesz kasę z powrotem -  ludzie bardzo słowni , wszystko OK .
.
----------------- minus dla stefanidis  🤬 mega terminów........ 👿..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 grudnia 2011 14:51
Rozdaję spóźnione plusy  😀

pasi-konik: zamowienie doszlo nawet przed czasem, wybralam odbior osobisty w sklepie na Grenadierow- obsluga bardzo mila, zero problemow 🙂

Gnl: zamowienie bylo spore a niektore produkty mialy dlugi czas oczekiwania o czym wiedzialam. Wszystko doszlo zgodnie z terminem jeali nie wczesniej a dodatkowo wyslano gratis- kubek 🙂
Kolejny giga plus dla animalia.pl. Zamówienie doszło przed czasem, a kontakt rewelacja  👍
a ja jestem po raz kolejny przezachwycona sklepem dostajni.pl  😀 zamawiałam tabliczki, trochę pomarudziłam, bo w międzyczasie zmieniła się wizja, a mimo to kontakt super, tabliczki boskie, a zamówienie zrobione w piątek, przyszło do mnie dzisiaj
agull   Dążąc do celu
13 grudnia 2011 11:37
duży plus dla sklepu Karina - świetny kontakt, bardzo rzetelna informacja, termin przesyłki zgodny z wszystkimi ustaleniami
Wielki + dla pana Podkowy. Super szybko, miło i do tego z gratisami 🙂
Super gorąco polecam sklep http://www.atos.sklep.pl/?p= -kontakt mailowy na WIELKI PLUS, bardzo szybki i supersprawny, oczekiwanie na przesyłkę 1 dzień, przesyłka gratis, ceny konkurencyjne BARDZO. Przykład:
Moja pasza: Hoveler Oldie Mix 20 kg, w ATOS 90,00 PLN, a w Equishopie 119,00 PLN [!] - w innych sklepach podobnie.
Nie korzystam chętnie ze sklepów internetowych, ale tutaj jestem i zaskoczona i zachwycona. Polecam!  :kwiatek:
rybka   Różowe okulary..
13 grudnia 2011 15:00
+ dla [glow=red,2,300]Oksera[/glow] dobry kontakt, paczkę wprawdzie podzielili ale na swój koszt przesłali towar, o wszystkim informowali i to baaaardzo miło  :kwiatek:
Amigo kolejny + . Za kontakt, szybką przesyłkę i fajny towar.
lets-go zazdroszczę  🙄 ja dostałam od atosa w zeszłą środę informację, że zwrot został zrobiony. Nie dostałam do dziś. Dodzwonić się nie jestem w stanie, zupełna olewka klienta i zero kontaktu, oczekiwanie katastrofa i przywłaszczenie sobie 120 zł
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 grudnia 2011 21:02
a ja jestem po raz kolejny przezachwycona sklepem dostajni.pl  😀 zamawiałam tabliczki, trochę pomarudziłam, bo w międzyczasie zmieniła się wizja, a mimo to kontakt super, tabliczki boskie, a zamówienie zrobione w piątek, przyszło do mnie dzisiaj


To ta tabliczka?: 😁
tą już mam dawno, teraz zamawiam prezentowe  😀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 grudnia 2011 21:43
a ja jestem po raz kolejny przezachwycona sklepem dostajni.pl  😀

Oj tak- megaprofesjonalizm po prostu!!!
Zawsze mnie szokuje na jakim poziomie może być tzw. kontakt z klientem 🙂
Super, że takich super-sklepów jest więcej!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 grudnia 2011 22:12
Forta, to koniecznie się pochwal 😍
deborah   koń by się uśmiał...
14 grudnia 2011 08:34
Misskiedis, że tak zapytam to Ty robisz takie tabliczki?
Deb obstawiam, że nie, bo Misskiedis jest z Warszawy, a firma ma siedzibę w Wałbrzychu  😉
deborah   koń by się uśmiał...
14 grudnia 2011 08:38
super są 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 grudnia 2011 08:53
Misskiedis, że tak zapytam to Ty robisz takie tabliczki?



Nie, ja tylko znalazłam tabliczkę na ich stronie, konia poznałam i byłam ciekawa czy to ta tabliczka czy Forta jakąś nową zamówiła 😁
Kupował ktoś w sklepie konie 24?
Zrobiłam zamówienie, ale nie mozna sie z nimi skontaktować...
Dava   kiss kiss bang bang
14 grudnia 2011 11:04
Czy wiecie może co się dzieję ze sklepem lamri.pl ? Wczoraj miałam problem z zamówieniem, a dziś już strona nie działa  🙄
Nie wiem co sie dzieje z lamri, ale sama chciałabym wiedzieć. Wisi u nich moje zamówienie juz ponad miesiąc. Najpierw super kontakt, telefon, że nachrapnik bedzie za około tydzien... a potem nastapiła cisza. Ja wiele rozumiem, zamówiłam cos Equipa, wiec nie spodziewałam sie szybkiej realizacji.. no, ale jakaś informacja ?? Jakikolwiek kontakt ?? Czy za wiele wymagam ?
Dziwi mnie to szczególnie kontrastując z faktem, że jeszcze wiosną parokrotnie dosłownie mnie poratowali, bo np. 3 dni przed zawodami uświadomiłam sobie, że przeciez marynarki nie mam, bo poprzednia juz sprzedałam a nowej w koncu nie kupiłam.... i wygrzebali mi spod ziemi niemal dokładnie taka jak chciałam. I to na czas doszła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się